'Hazard wil maar naar één club vertrekken'

door
'Hazard wil maar naar één club vertrekken'

De situatie van Eden Hazard bij Real Madrid lijkt alleen maar uitzichtlozer te worden. De Rode Duivel kreeg ook weer geen kans om zijn steentje bij te dragen aan het winnen van de Spaanse Supercup, want zowel tegen FC Barcelona als tegen Athletic Bilbao bleef hij de volledige wedstrijd aan de bank gekluisterd. De onvrede was na de finale ook duidelijk van zijn gezicht te lezen.


Terwijl alle spelers van Real lachend poseerden met de trofee, liep Hazard er maar sip bij in het Saudische Riyadh. Vrijwel meteen na de wedstrijd doken er dan ook geruchten op dat de 31-jarige steraanvaller de Koninklijke zou willen gaan verlaten, liefst nog deze maand. Maar Hazard is nu ook weer niet zo wanhopig dat hij vrede zal nemen met gelijk welke bestemming.

Zo meldt journalist Alexandre Braeckman op gezag van de Spaanse krant El Nacional dat Newcastle United 40 miljoen euro veil had om Hazard binnen te halen, maar dat de Rode Duivel dat voorstel meteen van tafel geveegd heeft. Hij heeft immers slechts één bestemming in zijn hoofd. Als hij Real zal verlaten - zij het deze maand of in de zomer - zal het zijn om terug te keren naar Chelsea.

OUDE NEST
Ook de Blues zouden wel gewonnen zijn voor een terugkeer van hun gewezen chouchou en zouden onderzoeken welke mogelijkheden er zijn om Hazard in één van de twee volgende mercato's terug naar Stamford Bridge te halen. Daar beleefde hij zijn grootste successen en was zijn familie ook gelukkig. Geruchten over eventuele interesse van PSG, Lille of Everton lijken momenteel nergens op gebaseerd te zijn.


LEES OOK: Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Zal Hazard zijn zin krijgen en naar Chelsea terugkeren?

Meest recent

Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

4
4
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

138
138
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

82
82
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

7
7
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

145
145
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

352
352
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

310
310
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

381
381
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

300
300
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

59
59
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

677
677
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

562
562
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

88
88
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

427
427
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

335
335
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

150
150
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

796
796
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

162
162
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

61
61
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

149
149
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

183
183
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

955
955
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

181
181
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

282
282

Meer sportnieuws