'Hazard wil maar naar één club vertrekken'

1319
'Hazard wil maar naar één club vertrekken'

De situatie van Eden Hazard bij Real Madrid lijkt alleen maar uitzichtlozer te worden. De Rode Duivel kreeg ook weer geen kans om zijn steentje bij te dragen aan het winnen van de Spaanse Supercup, want zowel tegen FC Barcelona als tegen Athletic Bilbao bleef hij de volledige wedstrijd aan de bank gekluisterd. De onvrede was na de finale ook duidelijk van zijn gezicht te lezen.


Terwijl alle spelers van Real lachend poseerden met de trofee, liep Hazard er maar sip bij in het Saudische Riyadh. Vrijwel meteen na de wedstrijd doken er dan ook geruchten op dat de 31-jarige steraanvaller de Koninklijke zou willen gaan verlaten, liefst nog deze maand. Maar Hazard is nu ook weer niet zo wanhopig dat hij vrede zal nemen met gelijk welke bestemming.

Zo meldt journalist Alexandre Braeckman op gezag van de Spaanse krant El Nacional dat Newcastle United 40 miljoen euro veil had om Hazard binnen te halen, maar dat de Rode Duivel dat voorstel meteen van tafel geveegd heeft. Hij heeft immers slechts één bestemming in zijn hoofd. Als hij Real zal verlaten - zij het deze maand of in de zomer - zal het zijn om terug te keren naar Chelsea.

OUDE NEST
Ook de Blues zouden wel gewonnen zijn voor een terugkeer van hun gewezen chouchou en zouden onderzoeken welke mogelijkheden er zijn om Hazard in één van de twee volgende mercato's terug naar Stamford Bridge te halen. Daar beleefde hij zijn grootste successen en was zijn familie ook gelukkig. Geruchten over eventuele interesse van PSG, Lille of Everton lijken momenteel nergens op gebaseerd te zijn.


LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Zal Hazard zijn zin krijgen en naar Chelsea terugkeren?

Meest recent

Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

20
20
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

15
15
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

24
24
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

34
34
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

57
57
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

9
9
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

42
42
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

280
280
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

140
140
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

164
164
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

68
68
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

119
119
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

63
63
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

131
131
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

287
287
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

201
201
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

128
128
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

470
470
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

318
318
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

118
118

Meer sportnieuws