'Club Brugge gaat transferstrijd met Marseille aan'

451
'Club Brugge gaat transferstrijd met Marseille aan'

Club Brugge hield zich tot dusver redelijk afzijdig op de winterse transfermarkt. Met Tajon Buchanan verwelkomde de landskampioen weliswaar een nieuwkomer, maar zijn komst was in augustus al beklonken. En dus blijft het vooralsnog wachten op de eerste echte directe winteraanwinst.


Maar daar zou wel eens snel verandering in kunnen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Blauw-Zwart immers op een extra flankaanvaller en een nieuwe spits. Voor die eerste positie is het vizier zoals geweten gericht op Andreas Skov Olsen. De Deense EK-ganger zou voor een bedrag van 5 à 6 miljoen euro moeten overkomen van Bologna FC. Italiaanse bronnen beweren dat zijn overgang stilaan in de afrondende fase zit.

Daarnaast blijft Blauw-Zwart ook speuren naar interessante opportuniteiten voor de toekomst. Zo werd de 18-jarige Mauricio Cuevas uit de VS weggeplukt om bij Club Nxt te gaan rijpen. En in die zoektocht naar jonge talenten, zouden de Bruggelingen nu ook het vizier op Turkije hebben gericht. Zo meldt journalist Erkrem Konur dat de Belgische landskampioen één van de clubs is die de situatie van Bartug Elmaz van nabij volgen.

PITTIGE CONCURRENTIE
Deze 18-jarige middenvelder komt momenteel uit binnen de jeugdopleiding van Galatasaray en is ook een vaste waarde in de nationale jeugdselecties van Turkije. Maar zijn contract in Istanbul loopt na het seizoen af. Elmaz kan dus nu al een voorcontract tekenen voor een transfervrije overstap na het seizoen. Iets waar Club Brugge wel oor naar heeft. Al heerst er stevige concurrentie. Zo zouden ook Olympique Marseille en Udinese de situatie van dichtbij opvolgen.

LEES OOK: Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Club moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

5
5
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

55
55
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

43
43
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

24
24
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

188
188
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

86
86
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

58
58
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

136
136
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

209
209
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

166
166
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

99
99
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

190
190
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

42
42
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

112
112
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

67
67
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

30
30
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

78
78
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

143
143
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

25
25
Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Vorig seizoen leek Manchester United goed op weg om weer de aansluiting met de Engelse top te maken, ...

71
71
Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

De voorbije jaren kwam Chelsea zeer graag in België shoppen en met Mike Penders en Roméo ...

34
34
Transfers Sibierski gebuisd? Bornauw geeft zijn rapport

De povere resultaten van de laatste weken hebben ervoor gezorgd dat alles bij Anderlecht in vraag ...

151
151
RWDM knipt ook laatste band met Textor door

Bij RWDM speelden zich de voorbije jaren enkele van de meest bizarre taferelen in het Belgische ...

44
44
"De beste coach in de JPL" - verrassende naam krijgt lof

Dit weekend zijn we in de Jupiler Pro League al toe aan de tiende speeldag. In de voorbije weken ...

80
80
Ontslag aan de orde? Bornauw tikt Bruno stevig op de vingers

Zaterdag krijgt Anderlecht het bezoek van Westerlo en er staat grote druk op die wedstrijd. Na de ...

191
191

Meer sportnieuws