'Club Brugge gaat transferstrijd met Marseille aan'

451 stemmen
'Club Brugge gaat transferstrijd met Marseille aan'

Club Brugge hield zich tot dusver redelijk afzijdig op de winterse transfermarkt. Met Tajon Buchanan verwelkomde de landskampioen weliswaar een nieuwkomer, maar zijn komst was in augustus al beklonken. En dus blijft het vooralsnog wachten op de eerste echte directe winteraanwinst.


Maar daar zou wel eens snel verandering in kunnen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Blauw-Zwart immers op een extra flankaanvaller en een nieuwe spits. Voor die eerste positie is het vizier zoals geweten gericht op Andreas Skov Olsen. De Deense EK-ganger zou voor een bedrag van 5 à 6 miljoen euro moeten overkomen van Bologna FC. Italiaanse bronnen beweren dat zijn overgang stilaan in de afrondende fase zit.

Daarnaast blijft Blauw-Zwart ook speuren naar interessante opportuniteiten voor de toekomst. Zo werd de 18-jarige Mauricio Cuevas uit de VS weggeplukt om bij Club Nxt te gaan rijpen. En in die zoektocht naar jonge talenten, zouden de Bruggelingen nu ook het vizier op Turkije hebben gericht. Zo meldt journalist Erkrem Konur dat de Belgische landskampioen één van de clubs is die de situatie van Bartug Elmaz van nabij volgen.

PITTIGE CONCURRENTIE
Deze 18-jarige middenvelder komt momenteel uit binnen de jeugdopleiding van Galatasaray en is ook een vaste waarde in de nationale jeugdselecties van Turkije. Maar zijn contract in Istanbul loopt na het seizoen af. Elmaz kan dus nu al een voorcontract tekenen voor een transfervrije overstap na het seizoen. Iets waar Club Brugge wel oor naar heeft. Al heerst er stevige concurrentie. Zo zouden ook Olympique Marseille en Udinese de situatie van dichtbij opvolgen.

LEES OOK: 'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

Club moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

126
126
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

68
68
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

137
137
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

293
293
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

307
307
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

80
80
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

397
397
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

135
135
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

47
47
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

524
524
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

282
282
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

257
257
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

493
493
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

195
195
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

98
98
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

108
108
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

82
82
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

58
58
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

260
260
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

105
105
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

355
355
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

421
421
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

106
106
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

406
406

Meer sportnieuws