'Standard wil af van drie dure sterkhouders'

door
'Standard wil af van drie dure sterkhouders'

Standard zag Hugo Siquet de club al verlaten. De Rouches zijn van plan om nog een aantal spelers te laten gaan. La Dernière Heure komt met een straf lijstje aan namen.


Standard zou willen meewerken aan een transfer van Kostas Laifis, Gojko Cimirot, Samuel Bastien, Mehdi Carcela en Maxime Lestienne. Die laatste twee zullen het seizoen wellicht afmaken in Luik, aangezien zij dan einde contract zijn. Beiden zijn hoogstens invaller bij de Rouches en maken geen deel uit van de toekomstplannen van de Luikenaars. Nicolas Raskin willen ze wel nog tot de zomer aan boord houden.

Bastien geniet concrete belangstelling van het Amerikaanse New England Revolution en hij zou ongeveer 2,5 miljoen euro kunnen opbrengen. Cimirot mag dan weer beschikken, aangezien hij een zeer zwaar loon van ongeveer één miljoen euro heeft in Luik. Ook Laifis heeft een zwaar loon en mag daarom bij een goed bod weg.

HUURLINGEN

Daarnaast zouden huurlingen Niels Nkounkou en Hamza Raifa, die worden geleend van Everton en Juventus, ook al mogen vertrekken. Standard betaalt hun volledig loon en de club zou er maar al te graag verlost van willen zijn. Voorts is er ook nog de overbodige Aleksander Boljevic, die in B-kern zit te verkommeren. De optie in het aflopende contract van Damjan Pavlovic wordt mogelijk toch nog gelicht. Standard haalde met Mathieu Cafaro, Joachim Van Damme, Gilles Dewaele en Renaud Emond vier nieuwe spelers in huis. Enkel als er nog spelers vertrekken, zal de club op zoek gaan nog meer versterking. Daar komt de komende dagen meer duidelijkheid over.

POLL: Zullen zij allen Standard deze maand nog verlaten?

Meest recent

Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

73
73
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

103
103
Jan Vertonghen laat supporters watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

56
56
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

197
197
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

82
82
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

97
97
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

195
195
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

99
99
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

261
261
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

193
193
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

143
143
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

227
227
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

245
245
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

183
183
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

97
97
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

145
145
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

128
128
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

172
172
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

223
223

Meer sportnieuws