Union slikt zware domper voor cruciaal vierluik

door
Union slikt zware domper voor cruciaal vierluik

Union SG heeft de tweede helft van het seizoen aangevat met een klinkende overwinning. Het duurde uiteindelijk een halve week alvorens het duel tegen Seraing kon afgewerkt worden, maar uiteindelijk haalde de leider het met duidelijk 0-4-cijfers. Al kostte dat wel een belangrijke kracht.


Normaal gezien werd het partij op Seraing zaterdagavond afgewerkt. Maar door een dichtte mistwolk kon de tweede helft toen niet doorgaan en die werd dinsdagavond ingehaald. Dat kon Union echter niet deren. Nochtans stonden de Brusselaars met een mannetje minder op het veld. Jonas Bager had zaterdag in de eerste helft immers rood gepakt en die sanctie werd logischerwijs doorgetrokken naar de tweede helft van dinsdagavond.

Inmiddels heeft ook het disciplinair comité van de KBVB zich uitgesproken over Bager. De Deense verdediger kreeg rood na een stevige fout op Georges Mikautadze aan de rand van de zestien. Daarvoor wordt nu een sanctie van twee speeldagen schorsing geëist, waarvan één effectief. Daarnaast werd ook een boete van 1000 euro effectief gevraagd.

CRUCIAAL VIERLUIK
Union kan wel nog in beroep gaan, maar vermist Bager al een voorwaardelijke sanctie had openstaan is de kans klein dat er ook strafvermindering zal volgen. Voor de leider komt het uitvallen van hun sterkhouder wel op een erg slecht moment. Zo staan de Unionisten voor een cruciaal vierluik tegen KRC Genk, Club Brugge, Anderlecht en Antwerp. Na die matchen zullen we weten of de promovendus ook écht een titelkandidaat is.

LEES OOK: Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Gelooft u dat Union dit seizoen kampioen kan worden?

Meest recent

Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

54
54
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

134
134
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

103
103
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

71
71
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

213
213
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

236
236
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

449
449
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

283
283
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

40
40
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

77
77
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

71
71
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

49
49
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

138
138
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

60
60
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

81
81
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

87
87
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

81
81
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

179
179
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

551
551
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

205
205
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

227
227
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

309
309
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

225
225

Meer sportnieuws