Union slikt zware domper voor cruciaal vierluik

door
Union slikt zware domper voor cruciaal vierluik

Union SG heeft de tweede helft van het seizoen aangevat met een klinkende overwinning. Het duurde uiteindelijk een halve week alvorens het duel tegen Seraing kon afgewerkt worden, maar uiteindelijk haalde de leider het met duidelijk 0-4-cijfers. Al kostte dat wel een belangrijke kracht.


Normaal gezien werd het partij op Seraing zaterdagavond afgewerkt. Maar door een dichtte mistwolk kon de tweede helft toen niet doorgaan en die werd dinsdagavond ingehaald. Dat kon Union echter niet deren. Nochtans stonden de Brusselaars met een mannetje minder op het veld. Jonas Bager had zaterdag in de eerste helft immers rood gepakt en die sanctie werd logischerwijs doorgetrokken naar de tweede helft van dinsdagavond.

Inmiddels heeft ook het disciplinair comité van de KBVB zich uitgesproken over Bager. De Deense verdediger kreeg rood na een stevige fout op Georges Mikautadze aan de rand van de zestien. Daarvoor wordt nu een sanctie van twee speeldagen schorsing geëist, waarvan één effectief. Daarnaast werd ook een boete van 1000 euro effectief gevraagd.

CRUCIAAL VIERLUIK
Union kan wel nog in beroep gaan, maar vermist Bager al een voorwaardelijke sanctie had openstaan is de kans klein dat er ook strafvermindering zal volgen. Voor de leider komt het uitvallen van hun sterkhouder wel op een erg slecht moment. Zo staan de Unionisten voor een cruciaal vierluik tegen KRC Genk, Club Brugge, Anderlecht en Antwerp. Na die matchen zullen we weten of de promovendus ook écht een titelkandidaat is.

LEES OOK: Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Gelooft u dat Union dit seizoen kampioen kan worden?

Meest recent

'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

8
8
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

55
55
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

40
40
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

131
131
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

89
89
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

289
289
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

292
292
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

200
200
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

110
110
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

261
261
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

153
153
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

97
97
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

60
60
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

282
282
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

389
389
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

91
91
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

631
631
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

114
114
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

133
133
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

474
474
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

108
108
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

348
348
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

807
807
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

48
48
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

312
312

Meer sportnieuws