'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

door
'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

Nadat hij in de zomer van 2020 bij FC Barcelona moest opkrassen, besloot Luis Suarez om aan de slag te gaan bij Atlético Madrid. Een goede keuze: vorig seizoen hielp hij zijn nieuwe werkgever meteen aan de Spaanse titel. Maar in de huidige jaargag loopt het allemaal een pak minder en dus zou een winters vertrek niet langer uitgesloten zijn.


De Uruguayaan begon nog vrij aardig aan de huidige jaargang, maar inmiddels dateert zijn laatste competitietreffer alweer van begin november. Bovendien wordt hij steeds vaker en steeds vroeger gewisseld. Dat zou dan weer tot een gespannen relatie met zijn trainer Diego Simeone leiden. De kans is dan ook reëel dat hij het Wanda Metropolitano-stadion al na anderhalf jaar weer achter zich laat.

Hoewel hij eind deze maand alweer 35 jaar wordt, kan Suarez nog steeds rekenen op de nodige interesse. Zo zouden onder meer de Braziliaanse clubs Palmeiras, Corinthians en Atlético Mineiro hun belangstelling kenbaar hebben gemaakt. Ook vanuit Saudi-Arabië zou er belangstelling heersen. Maar volgens de Spaanse journalist Gerard Romero heeft hij vriendelijk bedankt voor die aanbiedingen. De aanvaller zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op een spraakmakende terugkeer naar de Premier League.

LIVERPOOL REUNIE
Naar verluidt toont Aston Villa concrete belangstelling om Suarez weer naar Engeland te halen. Niet geheel verrassend: zijn voormalige Liverpool-ploegmaat Steven Gerrard is er momenteel immers aan de slag als hoofdcoach. Die haalde vorige week ook al Philippe Coutinho, nog zo'n oudgediende van Liverpool, binnen. En de Braziliaan maakte meteen indruk bij zijn debuut. Suarez zou zo'n scenario ook wel zien zitten. Bovendien is Villa naar verluidt bereid een forse inspanning te doen om hem naar Birmingham te halen.

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

23
23
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

55
55
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

28
28
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

50
50
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

118
118
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

71
71
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

90
90
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

238
238
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

277
277
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

130
130
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

45
45
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

304
304
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

91
91
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

123
123
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

347
347
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

115
115
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

449
449
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws