'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

1695
'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

Nadat hij in de zomer van 2020 bij FC Barcelona moest opkrassen, besloot Luis Suarez om aan de slag te gaan bij Atlético Madrid. Een goede keuze: vorig seizoen hielp hij zijn nieuwe werkgever meteen aan de Spaanse titel. Maar in de huidige jaargag loopt het allemaal een pak minder en dus zou een winters vertrek niet langer uitgesloten zijn.


De Uruguayaan begon nog vrij aardig aan de huidige jaargang, maar inmiddels dateert zijn laatste competitietreffer alweer van begin november. Bovendien wordt hij steeds vaker en steeds vroeger gewisseld. Dat zou dan weer tot een gespannen relatie met zijn trainer Diego Simeone leiden. De kans is dan ook reëel dat hij het Wanda Metropolitano-stadion al na anderhalf jaar weer achter zich laat.

Hoewel hij eind deze maand alweer 35 jaar wordt, kan Suarez nog steeds rekenen op de nodige interesse. Zo zouden onder meer de Braziliaanse clubs Palmeiras, Corinthians en Atlético Mineiro hun belangstelling kenbaar hebben gemaakt. Ook vanuit Saudi-Arabië zou er belangstelling heersen. Maar volgens de Spaanse journalist Gerard Romero heeft hij vriendelijk bedankt voor die aanbiedingen. De aanvaller zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op een spraakmakende terugkeer naar de Premier League.

LIVERPOOL REUNIE
Naar verluidt toont Aston Villa concrete belangstelling om Suarez weer naar Engeland te halen. Niet geheel verrassend: zijn voormalige Liverpool-ploegmaat Steven Gerrard is er momenteel immers aan de slag als hoofdcoach. Die haalde vorige week ook al Philippe Coutinho, nog zo'n oudgediende van Liverpool, binnen. En de Braziliaan maakte meteen indruk bij zijn debuut. Suarez zou zo'n scenario ook wel zien zitten. Bovendien is Villa naar verluidt bereid een forse inspanning te doen om hem naar Birmingham te halen.

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

7
7
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

10
10
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

115
115
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

22
22
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

25
25
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

61
61
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

167
167
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

61
61
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

106
106
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

15
15
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

342
342
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

184
184
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

87
87
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

50
50
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

70
70
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

140
140
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

303
303
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66

Meer sportnieuws