'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

door
'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

Nadat hij in de zomer van 2020 bij FC Barcelona moest opkrassen, besloot Luis Suarez om aan de slag te gaan bij Atlético Madrid. Een goede keuze: vorig seizoen hielp hij zijn nieuwe werkgever meteen aan de Spaanse titel. Maar in de huidige jaargag loopt het allemaal een pak minder en dus zou een winters vertrek niet langer uitgesloten zijn.


De Uruguayaan begon nog vrij aardig aan de huidige jaargang, maar inmiddels dateert zijn laatste competitietreffer alweer van begin november. Bovendien wordt hij steeds vaker en steeds vroeger gewisseld. Dat zou dan weer tot een gespannen relatie met zijn trainer Diego Simeone leiden. De kans is dan ook reëel dat hij het Wanda Metropolitano-stadion al na anderhalf jaar weer achter zich laat.

Hoewel hij eind deze maand alweer 35 jaar wordt, kan Suarez nog steeds rekenen op de nodige interesse. Zo zouden onder meer de Braziliaanse clubs Palmeiras, Corinthians en Atlético Mineiro hun belangstelling kenbaar hebben gemaakt. Ook vanuit Saudi-Arabië zou er belangstelling heersen. Maar volgens de Spaanse journalist Gerard Romero heeft hij vriendelijk bedankt voor die aanbiedingen. De aanvaller zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op een spraakmakende terugkeer naar de Premier League.

LIVERPOOL REUNIE
Naar verluidt toont Aston Villa concrete belangstelling om Suarez weer naar Engeland te halen. Niet geheel verrassend: zijn voormalige Liverpool-ploegmaat Steven Gerrard is er momenteel immers aan de slag als hoofdcoach. Die haalde vorige week ook al Philippe Coutinho, nog zo'n oudgediende van Liverpool, binnen. En de Braziliaan maakte meteen indruk bij zijn debuut. Suarez zou zo'n scenario ook wel zien zitten. Bovendien is Villa naar verluidt bereid een forse inspanning te doen om hem naar Birmingham te halen.

LEES OOK: Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

604
604
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

20
20
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

66
66
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

79
79
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

172
172
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

65
65
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

48
48
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

428
428
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

93
93
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

308
308
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

511
511
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

303
303
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

352
352
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

365
365
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

66
66
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

433
433
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

74
74
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

73
73
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

88
88
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

253
253
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

252
252
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

450
450
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

92
92
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

191
191
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

319
319

Meer sportnieuws