'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

door
'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

Nadat hij in de zomer van 2020 bij FC Barcelona moest opkrassen, besloot Luis Suarez om aan de slag te gaan bij Atlético Madrid. Een goede keuze: vorig seizoen hielp hij zijn nieuwe werkgever meteen aan de Spaanse titel. Maar in de huidige jaargag loopt het allemaal een pak minder en dus zou een winters vertrek niet langer uitgesloten zijn.


De Uruguayaan begon nog vrij aardig aan de huidige jaargang, maar inmiddels dateert zijn laatste competitietreffer alweer van begin november. Bovendien wordt hij steeds vaker en steeds vroeger gewisseld. Dat zou dan weer tot een gespannen relatie met zijn trainer Diego Simeone leiden. De kans is dan ook reëel dat hij het Wanda Metropolitano-stadion al na anderhalf jaar weer achter zich laat.

Hoewel hij eind deze maand alweer 35 jaar wordt, kan Suarez nog steeds rekenen op de nodige interesse. Zo zouden onder meer de Braziliaanse clubs Palmeiras, Corinthians en Atlético Mineiro hun belangstelling kenbaar hebben gemaakt. Ook vanuit Saudi-Arabië zou er belangstelling heersen. Maar volgens de Spaanse journalist Gerard Romero heeft hij vriendelijk bedankt voor die aanbiedingen. De aanvaller zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op een spraakmakende terugkeer naar de Premier League.

LIVERPOOL REUNIE
Naar verluidt toont Aston Villa concrete belangstelling om Suarez weer naar Engeland te halen. Niet geheel verrassend: zijn voormalige Liverpool-ploegmaat Steven Gerrard is er momenteel immers aan de slag als hoofdcoach. Die haalde vorige week ook al Philippe Coutinho, nog zo'n oudgediende van Liverpool, binnen. En de Braziliaan maakte meteen indruk bij zijn debuut. Suarez zou zo'n scenario ook wel zien zitten. Bovendien is Villa naar verluidt bereid een forse inspanning te doen om hem naar Birmingham te halen.

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

93
93
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

33
33
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

44
44
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

376
376
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

161
161
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

30
30
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

81
81
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

119
119
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

80
80
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1034
1034
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

262
262
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

696
696
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

200
200
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

64
64
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

171
171
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

351
351
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

137
137
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

364
364
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

119
119
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

295
295
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

123
123
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

659
659
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

1096
1096
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

493
493
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

248
248

Meer sportnieuws