'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

1695 stemmen
'Suarez maakt straffe comeback in Premier League'

Nadat hij in de zomer van 2020 bij FC Barcelona moest opkrassen, besloot Luis Suarez om aan de slag te gaan bij Atlético Madrid. Een goede keuze: vorig seizoen hielp hij zijn nieuwe werkgever meteen aan de Spaanse titel. Maar in de huidige jaargag loopt het allemaal een pak minder en dus zou een winters vertrek niet langer uitgesloten zijn.


De Uruguayaan begon nog vrij aardig aan de huidige jaargang, maar inmiddels dateert zijn laatste competitietreffer alweer van begin november. Bovendien wordt hij steeds vaker en steeds vroeger gewisseld. Dat zou dan weer tot een gespannen relatie met zijn trainer Diego Simeone leiden. De kans is dan ook reëel dat hij het Wanda Metropolitano-stadion al na anderhalf jaar weer achter zich laat.

Hoewel hij eind deze maand alweer 35 jaar wordt, kan Suarez nog steeds rekenen op de nodige interesse. Zo zouden onder meer de Braziliaanse clubs Palmeiras, Corinthians en Atlético Mineiro hun belangstelling kenbaar hebben gemaakt. Ook vanuit Saudi-Arabië zou er belangstelling heersen. Maar volgens de Spaanse journalist Gerard Romero heeft hij vriendelijk bedankt voor die aanbiedingen. De aanvaller zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op een spraakmakende terugkeer naar de Premier League.

LIVERPOOL REUNIE
Naar verluidt toont Aston Villa concrete belangstelling om Suarez weer naar Engeland te halen. Niet geheel verrassend: zijn voormalige Liverpool-ploegmaat Steven Gerrard is er momenteel immers aan de slag als hoofdcoach. Die haalde vorige week ook al Philippe Coutinho, nog zo'n oudgediende van Liverpool, binnen. En de Braziliaan maakte meteen indruk bij zijn debuut. Suarez zou zo'n scenario ook wel zien zitten. Bovendien is Villa naar verluidt bereid een forse inspanning te doen om hem naar Birmingham te halen.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

36
36
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

71
71
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

127
127
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

125
125
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

114
114
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

203
203
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

56
56
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

183
183
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

189
189
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

579
579
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

227
227
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

309
309
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

299
299
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

582
582
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws