'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

882 stemmen
'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

Antwerp FC pakte vorige zomer uit met een groots transferoffensief, maar houdt het op de wintermercato tot dusver erg rustig. Al mocht/moest de Great Old wel weer een oude bekende verwelkomen. Zo keerde Didier Lamkel Zé een halfjaar vroeger dan voorzien terug naar de Bosuil.


Het enfant terrible had vorig seizoen een nieuwe kans gekregen onder Frank Vercauteren en toonde zich sportief gezien ook van meerwaarde. In de zomer maakte hij zich met allerlei fratsen en uitlatingen echter opnieuw onmogelijk. Er werd dan ook elders een oplossing voor de Kameroener gezocht. Uiteindelijk werd die gevonden bij het Slowaakse DAC. Maar al na enkele maanden liet Lamkel Zé die huurovereenkomst stopzetten.

Een nieuwe kans bij Antwerp zit er evenwel niet in. Toch zou zijn toekomst wel eens in de Jupiler Pro League kunnen liggen. Zo meldt Het Nieuwsblad dat RAFC een overgang naar een andere Belgische club niet langer uitsluit. Al staan daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo zal men Lamkel Zé niet naar een rechtstreekse (titel)concurrent laten gaan. Ook een overstap naar stadsrivaal Beerschot zou uitgesloten zijn.

OPLEVEN AAN DEN DREEF
Maar een transfer naar OH Leuven zou ondertussen dus wel een optie zijn. De Vlaams-Brabanders hebben alvast interesse in de wispelturige aanvaller, dat werd onlangs nog bevestigd door coach Marc Brys. "Het zou dom zijn om niet geïnteresseerd te zijn. Maar we zullen zien. Ik zie een win-win-situatie voor beide clubs", aldus de trainer. Dat laatste zou men nu dus ook bij Antwerp denken. Door hem een halfjaartje op huurbasis op Den Dreef te stallen, zou Lamkel Zé zich namelijk in de kijker kunnen spelen met oog op een zomertransfer. Afwachten of beide clubs tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp moet Lamkel Zé een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

28
28
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

152
152
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

458
458
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

139
139
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

95
95
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

321
321
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

496
496
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

611
611
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

224
224
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

463
463
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

513
513
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

302
302

Meer sportnieuws