'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

door
'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

Antwerp FC pakte vorige zomer uit met een groots transferoffensief, maar houdt het op de wintermercato tot dusver erg rustig. Al mocht/moest de Great Old wel weer een oude bekende verwelkomen. Zo keerde Didier Lamkel Zé een halfjaar vroeger dan voorzien terug naar de Bosuil.


Het enfant terrible had vorig seizoen een nieuwe kans gekregen onder Frank Vercauteren en toonde zich sportief gezien ook van meerwaarde. In de zomer maakte hij zich met allerlei fratsen en uitlatingen echter opnieuw onmogelijk. Er werd dan ook elders een oplossing voor de Kameroener gezocht. Uiteindelijk werd die gevonden bij het Slowaakse DAC. Maar al na enkele maanden liet Lamkel Zé die huurovereenkomst stopzetten.

Een nieuwe kans bij Antwerp zit er evenwel niet in. Toch zou zijn toekomst wel eens in de Jupiler Pro League kunnen liggen. Zo meldt Het Nieuwsblad dat RAFC een overgang naar een andere Belgische club niet langer uitsluit. Al staan daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo zal men Lamkel Zé niet naar een rechtstreekse (titel)concurrent laten gaan. Ook een overstap naar stadsrivaal Beerschot zou uitgesloten zijn.

OPLEVEN AAN DEN DREEF
Maar een transfer naar OH Leuven zou ondertussen dus wel een optie zijn. De Vlaams-Brabanders hebben alvast interesse in de wispelturige aanvaller, dat werd onlangs nog bevestigd door coach Marc Brys. "Het zou dom zijn om niet geïnteresseerd te zijn. Maar we zullen zien. Ik zie een win-win-situatie voor beide clubs", aldus de trainer. Dat laatste zou men nu dus ook bij Antwerp denken. Door hem een halfjaartje op huurbasis op Den Dreef te stallen, zou Lamkel Zé zich namelijk in de kijker kunnen spelen met oog op een zomertransfer. Afwachten of beide clubs tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Antwerp moet Lamkel Zé een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

9
9
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

68
68
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

130
130
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

45
45
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

49
49
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

358
358
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

37
37
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

27
27
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

123
123
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

126
126
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

116
116
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

106
106
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

252
252
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

326
326
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

320
320
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

213
213
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

329
329
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

619
619
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

710
710
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

286
286
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

297
297

Meer sportnieuws