'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

door
'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

Antwerp FC pakte vorige zomer uit met een groots transferoffensief, maar houdt het op de wintermercato tot dusver erg rustig. Al mocht/moest de Great Old wel weer een oude bekende verwelkomen. Zo keerde Didier Lamkel Zé een halfjaar vroeger dan voorzien terug naar de Bosuil.


Het enfant terrible had vorig seizoen een nieuwe kans gekregen onder Frank Vercauteren en toonde zich sportief gezien ook van meerwaarde. In de zomer maakte hij zich met allerlei fratsen en uitlatingen echter opnieuw onmogelijk. Er werd dan ook elders een oplossing voor de Kameroener gezocht. Uiteindelijk werd die gevonden bij het Slowaakse DAC. Maar al na enkele maanden liet Lamkel Zé die huurovereenkomst stopzetten.

Een nieuwe kans bij Antwerp zit er evenwel niet in. Toch zou zijn toekomst wel eens in de Jupiler Pro League kunnen liggen. Zo meldt Het Nieuwsblad dat RAFC een overgang naar een andere Belgische club niet langer uitsluit. Al staan daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo zal men Lamkel Zé niet naar een rechtstreekse (titel)concurrent laten gaan. Ook een overstap naar stadsrivaal Beerschot zou uitgesloten zijn.

OPLEVEN AAN DEN DREEF
Maar een transfer naar OH Leuven zou ondertussen dus wel een optie zijn. De Vlaams-Brabanders hebben alvast interesse in de wispelturige aanvaller, dat werd onlangs nog bevestigd door coach Marc Brys. "Het zou dom zijn om niet geïnteresseerd te zijn. Maar we zullen zien. Ik zie een win-win-situatie voor beide clubs", aldus de trainer. Dat laatste zou men nu dus ook bij Antwerp denken. Door hem een halfjaartje op huurbasis op Den Dreef te stallen, zou Lamkel Zé zich namelijk in de kijker kunnen spelen met oog op een zomertransfer. Afwachten of beide clubs tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

Antwerp moet Lamkel Zé een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

16
16
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

80
80
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

80
80
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

134
134
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

307
307
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

197
197
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

189
189
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

330
330
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

425
425
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

164
164
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

40
40
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

63
63
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

290
290
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

129
129
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

89
89
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

132
132
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

103
103
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

286
286
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

132
132
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

456
456
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

94
94
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

52
52
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

549
549
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

232
232
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

36
36

Meer sportnieuws