'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

door
'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

Antwerp FC pakte vorige zomer uit met een groots transferoffensief, maar houdt het op de wintermercato tot dusver erg rustig. Al mocht/moest de Great Old wel weer een oude bekende verwelkomen. Zo keerde Didier Lamkel Zé een halfjaar vroeger dan voorzien terug naar de Bosuil.


Het enfant terrible had vorig seizoen een nieuwe kans gekregen onder Frank Vercauteren en toonde zich sportief gezien ook van meerwaarde. In de zomer maakte hij zich met allerlei fratsen en uitlatingen echter opnieuw onmogelijk. Er werd dan ook elders een oplossing voor de Kameroener gezocht. Uiteindelijk werd die gevonden bij het Slowaakse DAC. Maar al na enkele maanden liet Lamkel Zé die huurovereenkomst stopzetten.

Een nieuwe kans bij Antwerp zit er evenwel niet in. Toch zou zijn toekomst wel eens in de Jupiler Pro League kunnen liggen. Zo meldt Het Nieuwsblad dat RAFC een overgang naar een andere Belgische club niet langer uitsluit. Al staan daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo zal men Lamkel Zé niet naar een rechtstreekse (titel)concurrent laten gaan. Ook een overstap naar stadsrivaal Beerschot zou uitgesloten zijn.

OPLEVEN AAN DEN DREEF
Maar een transfer naar OH Leuven zou ondertussen dus wel een optie zijn. De Vlaams-Brabanders hebben alvast interesse in de wispelturige aanvaller, dat werd onlangs nog bevestigd door coach Marc Brys. "Het zou dom zijn om niet geïnteresseerd te zijn. Maar we zullen zien. Ik zie een win-win-situatie voor beide clubs", aldus de trainer. Dat laatste zou men nu dus ook bij Antwerp denken. Door hem een halfjaartje op huurbasis op Den Dreef te stallen, zou Lamkel Zé zich namelijk in de kijker kunnen spelen met oog op een zomertransfer. Afwachten of beide clubs tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

Antwerp moet Lamkel Zé een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

3
3
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

156
156
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

75
75
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

61
61
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

298
298
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

328
328
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

93
93
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

196
196
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

591
591
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

294
294
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

201
201
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

29
29
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

240
240
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

522
522
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

418
418
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

313
313
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

614
614

Meer sportnieuws