'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

door
'Lamkel Zé op weg naar Belgische transfer'

Antwerp FC pakte vorige zomer uit met een groots transferoffensief, maar houdt het op de wintermercato tot dusver erg rustig. Al mocht/moest de Great Old wel weer een oude bekende verwelkomen. Zo keerde Didier Lamkel Zé een halfjaar vroeger dan voorzien terug naar de Bosuil.


Het enfant terrible had vorig seizoen een nieuwe kans gekregen onder Frank Vercauteren en toonde zich sportief gezien ook van meerwaarde. In de zomer maakte hij zich met allerlei fratsen en uitlatingen echter opnieuw onmogelijk. Er werd dan ook elders een oplossing voor de Kameroener gezocht. Uiteindelijk werd die gevonden bij het Slowaakse DAC. Maar al na enkele maanden liet Lamkel Zé die huurovereenkomst stopzetten.

Een nieuwe kans bij Antwerp zit er evenwel niet in. Toch zou zijn toekomst wel eens in de Jupiler Pro League kunnen liggen. Zo meldt Het Nieuwsblad dat RAFC een overgang naar een andere Belgische club niet langer uitsluit. Al staan daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo zal men Lamkel Zé niet naar een rechtstreekse (titel)concurrent laten gaan. Ook een overstap naar stadsrivaal Beerschot zou uitgesloten zijn.

OPLEVEN AAN DEN DREEF
Maar een transfer naar OH Leuven zou ondertussen dus wel een optie zijn. De Vlaams-Brabanders hebben alvast interesse in de wispelturige aanvaller, dat werd onlangs nog bevestigd door coach Marc Brys. "Het zou dom zijn om niet geïnteresseerd te zijn. Maar we zullen zien. Ik zie een win-win-situatie voor beide clubs", aldus de trainer. Dat laatste zou men nu dus ook bij Antwerp denken. Door hem een halfjaartje op huurbasis op Den Dreef te stallen, zou Lamkel Zé zich namelijk in de kijker kunnen spelen met oog op een zomertransfer. Afwachten of beide clubs tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

Antwerp moet Lamkel Zé een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

4
4
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

7
7
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

34
34
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

150
150
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

66
66
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

142
142
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

41
41
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

159
159
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

81
81
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

79
79
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

322
322
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

219
219
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

306
306
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

290
290
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

418
418
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

204
204
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

354
354
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

67
67
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

260
260
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

107
107

Meer sportnieuws