Pittige discussie Lukaku zorgt voor commotie

door
Pittige discussie Lukaku zorgt voor commotie

Het lijkt van kwaad naar erger te gaan met Chelsea FC. De Blues konden dinsdagavond voor de vierde competitiewedstrijd op rij niet winnen en bleven op een povere 1-1 steken op bezoek bij Brighton and Hove Albion. Bovendien lijkt de onderlinge spanning bij de spelers toe te nemen.


Zo is er in Engeland heel wat te doen over een opvallend beeld van vlak na de eerste helft. Bij het naar binnen gaan waren Romelu Lukaku en Hakim Ziyech betrokken in een pittige discussie. Beide spelers hielden de hand voor hun mond waardoor het moeilijk te achterhalen is wat er precies gezegd werd, maar het ging er behoorlijk geanimeerd aan toe. Naar verluidt ging het meningsverschil over een foute pass.

Veel hoeft er evenwel niet gezocht te worden achter deze discussie, Ziyech en Lukaku kunnen het immers behoorlijk goed met mekaar vinden. Coach Thomas Tuchel tilde dan ook niet te zwaar aan het incident. "Het is normaal dat Ziyech en Lukaku met elkaar praten en het is normaal dat ze niet blij zijn. Het is ook normaal dat ze het niet leuk vinden als we zeggen dat we meer van ze willen zien", aldus de Duitser bij BT Sports.

ONZICHTBARE ROM
Desondanks wordt de woordenwisseling in Engeland groot uitgesmeerd en doet het weer heel wat stof opwaaien. Al heeft dat ook te maken met de povere prestaties van beide spelers. Ziyech scoorde dan wel de 0-1, voorts speelde hij opnieuw een povere wedstrijd. En Lukaku kwam al helemaal niet in het stuk voor. Voor de tweede match op rij was hij in de eerste helft de Chelsea-speler met de minste baltoetsen. Tegen City waren dat nog 9 stuks, nu zelfs maar 8. De meegereisde supporters floten de Rode Duivel op bepaalde momenten zelfs uit. Dringend tijd dus om nog eens een overtuigende prestaties neer te zetten.

LEES OOK: Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Lukaku was beter bij Inter gebleven ...

Meest recent

KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

0
0
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

32
32
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

16
16
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

12
12
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

251
251
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

209
209
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

278
278
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

26
26
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

160
160
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

188
188
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

25
25
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

52
52
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

408
408
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

168
168
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

199
199
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

70
70
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

234
234
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

124
124
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

103
103
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

128
128
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

377
377
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97

Meer sportnieuws