Pittige discussie Lukaku zorgt voor commotie

255 stemmen
Pittige discussie Lukaku zorgt voor commotie

Het lijkt van kwaad naar erger te gaan met Chelsea FC. De Blues konden dinsdagavond voor de vierde competitiewedstrijd op rij niet winnen en bleven op een povere 1-1 steken op bezoek bij Brighton and Hove Albion. Bovendien lijkt de onderlinge spanning bij de spelers toe te nemen.


Zo is er in Engeland heel wat te doen over een opvallend beeld van vlak na de eerste helft. Bij het naar binnen gaan waren Romelu Lukaku en Hakim Ziyech betrokken in een pittige discussie. Beide spelers hielden de hand voor hun mond waardoor het moeilijk te achterhalen is wat er precies gezegd werd, maar het ging er behoorlijk geanimeerd aan toe. Naar verluidt ging het meningsverschil over een foute pass.

Veel hoeft er evenwel niet gezocht te worden achter deze discussie, Ziyech en Lukaku kunnen het immers behoorlijk goed met mekaar vinden. Coach Thomas Tuchel tilde dan ook niet te zwaar aan het incident. "Het is normaal dat Ziyech en Lukaku met elkaar praten en het is normaal dat ze niet blij zijn. Het is ook normaal dat ze het niet leuk vinden als we zeggen dat we meer van ze willen zien", aldus de Duitser bij BT Sports.

ONZICHTBARE ROM
Desondanks wordt de woordenwisseling in Engeland groot uitgesmeerd en doet het weer heel wat stof opwaaien. Al heeft dat ook te maken met de povere prestaties van beide spelers. Ziyech scoorde dan wel de 0-1, voorts speelde hij opnieuw een povere wedstrijd. En Lukaku kwam al helemaal niet in het stuk voor. Voor de tweede match op rij was hij in de eerste helft de Chelsea-speler met de minste baltoetsen. Tegen City waren dat nog 9 stuks, nu zelfs maar 8. De meegereisde supporters floten de Rode Duivel op bepaalde momenten zelfs uit. Dringend tijd dus om nog eens een overtuigende prestaties neer te zetten.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Lukaku was beter bij Inter gebleven ...

Meest recent

Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

5
5
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

2
2
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

12
12
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

56
56
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

180
180
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

93
93
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

250
250
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

292
292
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

24
24
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

940
940
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

36
36
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

38
38
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

97
97
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

373
373
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

143
143
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

155
155
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

73
73
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

108
108
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

245
245
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

43
43
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

313
313

Meer sportnieuws