Pittige discussie Lukaku zorgt voor commotie

door
Pittige discussie Lukaku zorgt voor commotie

Het lijkt van kwaad naar erger te gaan met Chelsea FC. De Blues konden dinsdagavond voor de vierde competitiewedstrijd op rij niet winnen en bleven op een povere 1-1 steken op bezoek bij Brighton and Hove Albion. Bovendien lijkt de onderlinge spanning bij de spelers toe te nemen.


Zo is er in Engeland heel wat te doen over een opvallend beeld van vlak na de eerste helft. Bij het naar binnen gaan waren Romelu Lukaku en Hakim Ziyech betrokken in een pittige discussie. Beide spelers hielden de hand voor hun mond waardoor het moeilijk te achterhalen is wat er precies gezegd werd, maar het ging er behoorlijk geanimeerd aan toe. Naar verluidt ging het meningsverschil over een foute pass.

Veel hoeft er evenwel niet gezocht te worden achter deze discussie, Ziyech en Lukaku kunnen het immers behoorlijk goed met mekaar vinden. Coach Thomas Tuchel tilde dan ook niet te zwaar aan het incident. "Het is normaal dat Ziyech en Lukaku met elkaar praten en het is normaal dat ze niet blij zijn. Het is ook normaal dat ze het niet leuk vinden als we zeggen dat we meer van ze willen zien", aldus de Duitser bij BT Sports.

ONZICHTBARE ROM
Desondanks wordt de woordenwisseling in Engeland groot uitgesmeerd en doet het weer heel wat stof opwaaien. Al heeft dat ook te maken met de povere prestaties van beide spelers. Ziyech scoorde dan wel de 0-1, voorts speelde hij opnieuw een povere wedstrijd. En Lukaku kwam al helemaal niet in het stuk voor. Voor de tweede match op rij was hij in de eerste helft de Chelsea-speler met de minste baltoetsen. Tegen City waren dat nog 9 stuks, nu zelfs maar 8. De meegereisde supporters floten de Rode Duivel op bepaalde momenten zelfs uit. Dringend tijd dus om nog eens een overtuigende prestaties neer te zetten.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Lukaku was beter bij Inter gebleven ...

Meest recent

Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

22
22
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

25
25
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

13
13
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

31
31
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

27
27
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

185
185
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

87
87
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

203
203
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

176
176
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

214
214
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

477
477
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

267
267
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

129
129
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

450
450
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

127
127
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

92
92
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

183
183
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

440
440
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

88
88
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

96
96
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

80
80
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

107
107
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149

Meer sportnieuws