'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

door
'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

CEO Peter Verbeke bevestigde het afgelopen weekend nogmaals: RSC Anderlecht gaat het tijdens de wintermercato erg rustig houden. Het grote doel is namelijk om de huidige kern zo goed mogelijk intact te houden. Al hoopt de club wel om nog enkele overbodige spelers van de hand te doen.


Zo liggen de zware contracten van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali nog steeds op de maag van Paars-Wit. Terwijl die eerst nog probeert om er het beste van te maken als soort van mentor bij de beloften, is Bakkali volledig uit beeld verdwenen. RSCA hoopte vorig seizoen dat zijn passage bij Beerschot voor de nodige interesse zou zorgen tijdens de zomermercato. Maar ook zijn huurbeurt op 't Kiel draaide uit op een teleurstelling en dus bleef een gewenste transfer uit.

In januari volgt nu een nieuwe kans om de voormalige Rode Duivel van de hand te doen. Zo geraakte eerder deze week bekend dat Bakkali kon rekenen op interesse uit China. Een goede zaak voor Anderlecht, dat op die manier mogelijk nog iets kon overhouden aan zijn vertrek. Maar de Brusselaars lijken van een kale kermis thuis te komen. Volgens La Dernière Heure heeft de aanvaller het Chinese bod naast zich neergelegd.

ZWAAR CONTRACT
De inmiddels 25-jarige Bakkali hoopt namelijk dat hij een nieuwe ploeg in Europa kan vinden, waar hij zijn carrière weer op de rails kan krijgen. De kans is echter bijzonder klein dat in januari een Europese club uit de bus zal komen. Zijn contract loopt komende zomer echter af, waardoor hij dan een veel interessanter doelwit is. Ondertussen blijft Anderlecht wel met zijn zware contract opgescheept zitten. Zo zou Bakkali een slordige 1.2 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: RSCA, Union, Gent of Club: 1B-revelatie spreekt klare taal

Anderlecht heeft Bakkali te snel afgeschreven ...

Meest recent

RSCA, Union, Gent of Club: 1B-revelatie spreekt klare taal

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

1
1
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

53
53
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

399
399
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

43
43
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

217
217
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

35
35
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

138
138
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

241
241
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

239
239
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

568
568
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

291
291
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

163
163
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

166
166
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

204
204
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

417
417
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

440
440
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

165
165
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

183
183
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

524
524
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

292
292
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

260
260
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

31
31
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

172
172
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

322
322

Meer sportnieuws