'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

942
'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

CEO Peter Verbeke bevestigde het afgelopen weekend nogmaals: RSC Anderlecht gaat het tijdens de wintermercato erg rustig houden. Het grote doel is namelijk om de huidige kern zo goed mogelijk intact te houden. Al hoopt de club wel om nog enkele overbodige spelers van de hand te doen.


Zo liggen de zware contracten van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali nog steeds op de maag van Paars-Wit. Terwijl die eerst nog probeert om er het beste van te maken als soort van mentor bij de beloften, is Bakkali volledig uit beeld verdwenen. RSCA hoopte vorig seizoen dat zijn passage bij Beerschot voor de nodige interesse zou zorgen tijdens de zomermercato. Maar ook zijn huurbeurt op 't Kiel draaide uit op een teleurstelling en dus bleef een gewenste transfer uit.

In januari volgt nu een nieuwe kans om de voormalige Rode Duivel van de hand te doen. Zo geraakte eerder deze week bekend dat Bakkali kon rekenen op interesse uit China. Een goede zaak voor Anderlecht, dat op die manier mogelijk nog iets kon overhouden aan zijn vertrek. Maar de Brusselaars lijken van een kale kermis thuis te komen. Volgens La Dernière Heure heeft de aanvaller het Chinese bod naast zich neergelegd.

ZWAAR CONTRACT
De inmiddels 25-jarige Bakkali hoopt namelijk dat hij een nieuwe ploeg in Europa kan vinden, waar hij zijn carrière weer op de rails kan krijgen. De kans is echter bijzonder klein dat in januari een Europese club uit de bus zal komen. Zijn contract loopt komende zomer echter af, waardoor hij dan een veel interessanter doelwit is. Ondertussen blijft Anderlecht wel met zijn zware contract opgescheept zitten. Zo zou Bakkali een slordige 1.2 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

Anderlecht heeft Bakkali te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

4
4
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

113
113
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

22
22
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

36
36
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

151
151
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

170
170
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

143
143
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

125
125
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

80
80
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

172
172
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

163
163
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

214
214
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

106
106
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

121
121
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

206
206
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

235
235
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

363
363
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

103
103
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

470
470
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

666
666
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

220
220
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0

Meer sportnieuws