'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

door
'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

CEO Peter Verbeke bevestigde het afgelopen weekend nogmaals: RSC Anderlecht gaat het tijdens de wintermercato erg rustig houden. Het grote doel is namelijk om de huidige kern zo goed mogelijk intact te houden. Al hoopt de club wel om nog enkele overbodige spelers van de hand te doen.


Zo liggen de zware contracten van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali nog steeds op de maag van Paars-Wit. Terwijl die eerst nog probeert om er het beste van te maken als soort van mentor bij de beloften, is Bakkali volledig uit beeld verdwenen. RSCA hoopte vorig seizoen dat zijn passage bij Beerschot voor de nodige interesse zou zorgen tijdens de zomermercato. Maar ook zijn huurbeurt op 't Kiel draaide uit op een teleurstelling en dus bleef een gewenste transfer uit.

In januari volgt nu een nieuwe kans om de voormalige Rode Duivel van de hand te doen. Zo geraakte eerder deze week bekend dat Bakkali kon rekenen op interesse uit China. Een goede zaak voor Anderlecht, dat op die manier mogelijk nog iets kon overhouden aan zijn vertrek. Maar de Brusselaars lijken van een kale kermis thuis te komen. Volgens La Dernière Heure heeft de aanvaller het Chinese bod naast zich neergelegd.

ZWAAR CONTRACT
De inmiddels 25-jarige Bakkali hoopt namelijk dat hij een nieuwe ploeg in Europa kan vinden, waar hij zijn carrière weer op de rails kan krijgen. De kans is echter bijzonder klein dat in januari een Europese club uit de bus zal komen. Zijn contract loopt komende zomer echter af, waardoor hij dan een veel interessanter doelwit is. Ondertussen blijft Anderlecht wel met zijn zware contract opgescheept zitten. Zo zou Bakkali een slordige 1.2 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: 'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Anderlecht heeft Bakkali te snel afgeschreven ...

Meest recent

Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

30
30
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

125
125
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

91
91
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

280
280
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

89
89
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

78
78
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

98
98
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

236
236
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

386
386
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

450
450
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

45
45
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

246
246
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

244
244
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

65
65
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

168
168
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

511
511
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

208
208
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

137
137
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

206
206
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

120
120
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

241
241
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

119
119
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

410
410

Meer sportnieuws