'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

942 stemmen
'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

CEO Peter Verbeke bevestigde het afgelopen weekend nogmaals: RSC Anderlecht gaat het tijdens de wintermercato erg rustig houden. Het grote doel is namelijk om de huidige kern zo goed mogelijk intact te houden. Al hoopt de club wel om nog enkele overbodige spelers van de hand te doen.


Zo liggen de zware contracten van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali nog steeds op de maag van Paars-Wit. Terwijl die eerst nog probeert om er het beste van te maken als soort van mentor bij de beloften, is Bakkali volledig uit beeld verdwenen. RSCA hoopte vorig seizoen dat zijn passage bij Beerschot voor de nodige interesse zou zorgen tijdens de zomermercato. Maar ook zijn huurbeurt op 't Kiel draaide uit op een teleurstelling en dus bleef een gewenste transfer uit.

In januari volgt nu een nieuwe kans om de voormalige Rode Duivel van de hand te doen. Zo geraakte eerder deze week bekend dat Bakkali kon rekenen op interesse uit China. Een goede zaak voor Anderlecht, dat op die manier mogelijk nog iets kon overhouden aan zijn vertrek. Maar de Brusselaars lijken van een kale kermis thuis te komen. Volgens La Dernière Heure heeft de aanvaller het Chinese bod naast zich neergelegd.

ZWAAR CONTRACT
De inmiddels 25-jarige Bakkali hoopt namelijk dat hij een nieuwe ploeg in Europa kan vinden, waar hij zijn carrière weer op de rails kan krijgen. De kans is echter bijzonder klein dat in januari een Europese club uit de bus zal komen. Zijn contract loopt komende zomer echter af, waardoor hij dan een veel interessanter doelwit is. Ondertussen blijft Anderlecht wel met zijn zware contract opgescheept zitten. Zo zou Bakkali een slordige 1.2 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: 'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

Anderlecht heeft Bakkali te snel afgeschreven ...

Meest recent

Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

61
61
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

177
177
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

200
200
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

52
52
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

439
439
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

521
521
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

288
288
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

424
424
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

63
63
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

205
205
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

537
537
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

706
706
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

220
220
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

163
163
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

187
187
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

439
439
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

107
107
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

124
124
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

192
192
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

625
625
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

565
565
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

369
369

Meer sportnieuws