'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

door
'Bakkali bezorgt Anderlecht ijskoude douche'

CEO Peter Verbeke bevestigde het afgelopen weekend nogmaals: RSC Anderlecht gaat het tijdens de wintermercato erg rustig houden. Het grote doel is namelijk om de huidige kern zo goed mogelijk intact te houden. Al hoopt de club wel om nog enkele overbodige spelers van de hand te doen.


Zo liggen de zware contracten van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali nog steeds op de maag van Paars-Wit. Terwijl die eerst nog probeert om er het beste van te maken als soort van mentor bij de beloften, is Bakkali volledig uit beeld verdwenen. RSCA hoopte vorig seizoen dat zijn passage bij Beerschot voor de nodige interesse zou zorgen tijdens de zomermercato. Maar ook zijn huurbeurt op 't Kiel draaide uit op een teleurstelling en dus bleef een gewenste transfer uit.

In januari volgt nu een nieuwe kans om de voormalige Rode Duivel van de hand te doen. Zo geraakte eerder deze week bekend dat Bakkali kon rekenen op interesse uit China. Een goede zaak voor Anderlecht, dat op die manier mogelijk nog iets kon overhouden aan zijn vertrek. Maar de Brusselaars lijken van een kale kermis thuis te komen. Volgens La Dernière Heure heeft de aanvaller het Chinese bod naast zich neergelegd.

ZWAAR CONTRACT
De inmiddels 25-jarige Bakkali hoopt namelijk dat hij een nieuwe ploeg in Europa kan vinden, waar hij zijn carrière weer op de rails kan krijgen. De kans is echter bijzonder klein dat in januari een Europese club uit de bus zal komen. Zijn contract loopt komende zomer echter af, waardoor hij dan een veel interessanter doelwit is. Ondertussen blijft Anderlecht wel met zijn zware contract opgescheept zitten. Zo zou Bakkali een slordige 1.2 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht heeft Bakkali te snel afgeschreven ...

Meest recent

Spaanse pers fileert Club: één speler op piëdestal gezet

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

15
15
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

53
53
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

173
173
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

143
143
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

92
92
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

68
68
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

81
81
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

78
78
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

62
62
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

123
123
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

135
135
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

330
330
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

112
112
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

313
313
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

43
43
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

415
415
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

199
199
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

46
46
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

93
93
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

296
296
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

148
148

Meer sportnieuws