Alves zet deur open voor terugkeer Messi

door
Alves zet deur open voor terugkeer Messi

Hoewel hij inmiddels alweer 38 jaar is, maakte Dani Alves in het najaar zijn comeback bij FC Barcelona. De routinier is sinds begin dit kalenderjaar speelgerechtigd en is zelfs al een vaste titularis geworden in het elftal van coach Xavi Hernandez. En als het aan de Braziliaan ligt, maakt ook Lionel Messi op termijn zijn terugkeer op Camp Nou.


Afgelopen zomer moest Barça noodgedwongen afscheid nemen van het Argentijnse clubboegbeeld. Door de financiële problemen had de club onvoldoende middelen om het contract van Messi te verlengen. Met spijt in het hart nam de aanvaller afscheid van Camp Nou en ging hij in op een lucratieve aanbieding van Paris Saint-Germain. Voorlopig was die overstap niet bepaald een groot succes. En ook Barcelona doet allerminst beter zonder de zevenvoudige Ballon d'Or-winnaar.

Als het aan Alves ligt, keert Messi dan ook terug nog voor hij op voetbalpensioen gaat. "We hebben ooit tegen elkaar gezegd, waar zou je beter zijn dan hier? Ik denk dat het heel mooi zou zijn als Leo zijn loopbaan hier kan beëindigen. Dat zou zowel voor hem als voor Barcelona een mooi cadeau zijn", vertelde de Braziliaan in een interview met Radio Catalunya.

LOF VOOR XAVI
Sinds het wegvallen van Messi zijn de resultaten van Barcelona dus ondermaats. Toch blijft Alves geloven in het project van Xavi. "Hij heeft dezelfde filosofie als Pep Guardiola, dezelfde stijl. Bij Barcelona proberen ze het voetbal te revolutioneren, Johan Cruijff deed het en Guardiola. Barça staat voor mooi voetbal en moet daar naar terugkeren. Het is moedig van Xavi om op dit moment in te stappen bij Barça."

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Denk u dat Messi ooit nog voor Barça zal spelen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

7
7
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

11
11
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

22
22
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

39
39
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

40
40
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

72
72
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

82
82
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

239
239
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

260
260
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

85
85
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

278
278
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws