Alves zet deur open voor terugkeer Messi

277 stemmen
Alves zet deur open voor terugkeer Messi

Hoewel hij inmiddels alweer 38 jaar is, maakte Dani Alves in het najaar zijn comeback bij FC Barcelona. De routinier is sinds begin dit kalenderjaar speelgerechtigd en is zelfs al een vaste titularis geworden in het elftal van coach Xavi Hernandez. En als het aan de Braziliaan ligt, maakt ook Lionel Messi op termijn zijn terugkeer op Camp Nou.


Afgelopen zomer moest Barça noodgedwongen afscheid nemen van het Argentijnse clubboegbeeld. Door de financiële problemen had de club onvoldoende middelen om het contract van Messi te verlengen. Met spijt in het hart nam de aanvaller afscheid van Camp Nou en ging hij in op een lucratieve aanbieding van Paris Saint-Germain. Voorlopig was die overstap niet bepaald een groot succes. En ook Barcelona doet allerminst beter zonder de zevenvoudige Ballon d'Or-winnaar.

Als het aan Alves ligt, keert Messi dan ook terug nog voor hij op voetbalpensioen gaat. "We hebben ooit tegen elkaar gezegd, waar zou je beter zijn dan hier? Ik denk dat het heel mooi zou zijn als Leo zijn loopbaan hier kan beëindigen. Dat zou zowel voor hem als voor Barcelona een mooi cadeau zijn", vertelde de Braziliaan in een interview met Radio Catalunya.

LOF VOOR XAVI
Sinds het wegvallen van Messi zijn de resultaten van Barcelona dus ondermaats. Toch blijft Alves geloven in het project van Xavi. "Hij heeft dezelfde filosofie als Pep Guardiola, dezelfde stijl. Bij Barcelona proberen ze het voetbal te revolutioneren, Johan Cruijff deed het en Guardiola. Barça staat voor mooi voetbal en moet daar naar terugkeren. Het is moedig van Xavi om op dit moment in te stappen bij Barça."

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Denk u dat Messi ooit nog voor Barça zal spelen?

Meest recent

Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

1
1
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

16
16
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

24
24
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

49
49
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

23
23
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

98
98
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

82
82
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

15
15
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

129
129
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

303
303
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

193
193
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

56
56
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

629
629
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

440
440
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

433
433
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

328
328
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

609
609
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

313
313
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

467
467
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

128
128
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2020
2020
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

177
177
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

259
259
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

241
241
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

77
77

Meer sportnieuws