Alves zet deur open voor terugkeer Messi

door
Alves zet deur open voor terugkeer Messi

Hoewel hij inmiddels alweer 38 jaar is, maakte Dani Alves in het najaar zijn comeback bij FC Barcelona. De routinier is sinds begin dit kalenderjaar speelgerechtigd en is zelfs al een vaste titularis geworden in het elftal van coach Xavi Hernandez. En als het aan de Braziliaan ligt, maakt ook Lionel Messi op termijn zijn terugkeer op Camp Nou.


Afgelopen zomer moest Barça noodgedwongen afscheid nemen van het Argentijnse clubboegbeeld. Door de financiële problemen had de club onvoldoende middelen om het contract van Messi te verlengen. Met spijt in het hart nam de aanvaller afscheid van Camp Nou en ging hij in op een lucratieve aanbieding van Paris Saint-Germain. Voorlopig was die overstap niet bepaald een groot succes. En ook Barcelona doet allerminst beter zonder de zevenvoudige Ballon d'Or-winnaar.

Als het aan Alves ligt, keert Messi dan ook terug nog voor hij op voetbalpensioen gaat. "We hebben ooit tegen elkaar gezegd, waar zou je beter zijn dan hier? Ik denk dat het heel mooi zou zijn als Leo zijn loopbaan hier kan beëindigen. Dat zou zowel voor hem als voor Barcelona een mooi cadeau zijn", vertelde de Braziliaan in een interview met Radio Catalunya.

LOF VOOR XAVI
Sinds het wegvallen van Messi zijn de resultaten van Barcelona dus ondermaats. Toch blijft Alves geloven in het project van Xavi. "Hij heeft dezelfde filosofie als Pep Guardiola, dezelfde stijl. Bij Barcelona proberen ze het voetbal te revolutioneren, Johan Cruijff deed het en Guardiola. Barça staat voor mooi voetbal en moet daar naar terugkeren. Het is moedig van Xavi om op dit moment in te stappen bij Barça."

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Denk u dat Messi ooit nog voor Barça zal spelen?

Meest recent

'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

39
39
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

89
89
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

107
107
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

77
77
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

235
235
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

257
257
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

159
159
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

116
116
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

422
422
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

92
92
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

151
151
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

144
144
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

73
73
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

76
76
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

81
81
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

245
245
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

196
196
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

333
333
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

502
502
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

215
215
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

401
401
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

61
61
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

188
188
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

176
176
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

96
96

Meer sportnieuws