'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

door
'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

Door de vele afwezigen kreeg Ilombé Mboyo afgelopen vrijdag nog eens zijn kans in de basisploeg van AA Gent. De spits deed het tegen KV Kortrijk (2-2) ook behoorlijk goed en pikte zelfs zijn doelpuntje mee. Maar daags nadien heeft de 34-jarige zich andermaal in de nesten gewerkt.


Zo melden de kranten van SudPresse dat Mboyo een dag na de wedstrijd is opgepakt in Brussel. De aanvaller zou met een vriendin, een Française, de avond hebben gespendeerd in een luxehotel. Men heeft het onder meer over een 'dronken avond in het restaurant'. Maar vervolgens zou het uitje zijn geëscaleerd. Zo zou het tot een hevige discussie zijn gekomen tussen Mboyo en zijn vriendin. Daarbij kwam naar verluidt ook geweld te pas.

Om iets voor middernacht moest de politie zelfs uitrukken voor het incident. Dat werd ook bevestigd door het Brusselse parket. Bij aankomst van de ordediensten vertoonde de Française sporen van geweld in haar nek. Mboyo werd dan ook aangehouden en moest de nacht doorbrengen in de cel. Bij SudPresse vroeg men Gent om een reactie, maar daar stelt men dat de feiten tot zijn 'privésfeer' behoren.

BEKEND BIJ GERECHT
Overigens is het niet de eerste keer dat de voormalige Rode Duivel in aanraking komt met het gerecht. Als minderjarige werd hij destijds veroordeeld voor zijn aandeel in een groepsverkrachting. Het leverde hem toen een voorwaardelijke celstraf op. Ook liep de spits al tegen verschillende verkeersovertredingen aan. Gaande van rijden zonder geldig rijbewijs tot het gebruik van zijn smartphone achter het stuur.

LEES OOK: Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Indien Mboyo schuldig is, moet Gent hem aan de kant zetten ...

Meest recent

Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

0
0
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

32
32
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

72
72
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

184
184
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

214
214
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

952
952
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

438
438
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

126
126
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

548
548
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

320
320
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

283
283
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

217
217
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

251
251
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

307
307
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

424
424
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

490
490
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

238
238
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

97
97
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

491
491
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

185
185
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

875
875
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

240
240

Meer sportnieuws