'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

804
'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

Door de vele afwezigen kreeg Ilombé Mboyo afgelopen vrijdag nog eens zijn kans in de basisploeg van AA Gent. De spits deed het tegen KV Kortrijk (2-2) ook behoorlijk goed en pikte zelfs zijn doelpuntje mee. Maar daags nadien heeft de 34-jarige zich andermaal in de nesten gewerkt.


Zo melden de kranten van SudPresse dat Mboyo een dag na de wedstrijd is opgepakt in Brussel. De aanvaller zou met een vriendin, een Française, de avond hebben gespendeerd in een luxehotel. Men heeft het onder meer over een 'dronken avond in het restaurant'. Maar vervolgens zou het uitje zijn geëscaleerd. Zo zou het tot een hevige discussie zijn gekomen tussen Mboyo en zijn vriendin. Daarbij kwam naar verluidt ook geweld te pas.

Om iets voor middernacht moest de politie zelfs uitrukken voor het incident. Dat werd ook bevestigd door het Brusselse parket. Bij aankomst van de ordediensten vertoonde de Française sporen van geweld in haar nek. Mboyo werd dan ook aangehouden en moest de nacht doorbrengen in de cel. Bij SudPresse vroeg men Gent om een reactie, maar daar stelt men dat de feiten tot zijn 'privésfeer' behoren.

BEKEND BIJ GERECHT
Overigens is het niet de eerste keer dat de voormalige Rode Duivel in aanraking komt met het gerecht. Als minderjarige werd hij destijds veroordeeld voor zijn aandeel in een groepsverkrachting. Het leverde hem toen een voorwaardelijke celstraf op. Ook liep de spits al tegen verschillende verkeersovertredingen aan. Gaande van rijden zonder geldig rijbewijs tot het gebruik van zijn smartphone achter het stuur.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Indien Mboyo schuldig is, moet Gent hem aan de kant zetten ...

Meest recent

De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

1
1
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

23
23
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

26
26
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

51
51
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

86
86
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

193
193
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

388
388
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

173
173
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

146
146
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

352
352
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

61
61
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

354
354
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

45
45
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

64
64
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

115
115
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

271
271
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

148
148
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

21
21
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

381
381
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206

Meer sportnieuws