'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

804 stemmen
'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

Door de vele afwezigen kreeg Ilombé Mboyo afgelopen vrijdag nog eens zijn kans in de basisploeg van AA Gent. De spits deed het tegen KV Kortrijk (2-2) ook behoorlijk goed en pikte zelfs zijn doelpuntje mee. Maar daags nadien heeft de 34-jarige zich andermaal in de nesten gewerkt.


Zo melden de kranten van SudPresse dat Mboyo een dag na de wedstrijd is opgepakt in Brussel. De aanvaller zou met een vriendin, een Française, de avond hebben gespendeerd in een luxehotel. Men heeft het onder meer over een 'dronken avond in het restaurant'. Maar vervolgens zou het uitje zijn geëscaleerd. Zo zou het tot een hevige discussie zijn gekomen tussen Mboyo en zijn vriendin. Daarbij kwam naar verluidt ook geweld te pas.

Om iets voor middernacht moest de politie zelfs uitrukken voor het incident. Dat werd ook bevestigd door het Brusselse parket. Bij aankomst van de ordediensten vertoonde de Française sporen van geweld in haar nek. Mboyo werd dan ook aangehouden en moest de nacht doorbrengen in de cel. Bij SudPresse vroeg men Gent om een reactie, maar daar stelt men dat de feiten tot zijn 'privésfeer' behoren.

BEKEND BIJ GERECHT
Overigens is het niet de eerste keer dat de voormalige Rode Duivel in aanraking komt met het gerecht. Als minderjarige werd hij destijds veroordeeld voor zijn aandeel in een groepsverkrachting. Het leverde hem toen een voorwaardelijke celstraf op. Ook liep de spits al tegen verschillende verkeersovertredingen aan. Gaande van rijden zonder geldig rijbewijs tot het gebruik van zijn smartphone achter het stuur.

LEES OOK: De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

Indien Mboyo schuldig is, moet Gent hem aan de kant zetten ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

43
43
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

46
46
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

102
102
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

49
49
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

401
401
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

108
108
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

137
137
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

154
154
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

53
53
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

182
182
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

928
928
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

75
75
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

337
337
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

773
773
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

119
119
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

660
660
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

361
361
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

297
297
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

251
251
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

49
49
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

209
209
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

359
359
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

713
713
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

468
468
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

438
438

Meer sportnieuws