'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

804 stemmen
'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

Door de vele afwezigen kreeg Ilombé Mboyo afgelopen vrijdag nog eens zijn kans in de basisploeg van AA Gent. De spits deed het tegen KV Kortrijk (2-2) ook behoorlijk goed en pikte zelfs zijn doelpuntje mee. Maar daags nadien heeft de 34-jarige zich andermaal in de nesten gewerkt.


Zo melden de kranten van SudPresse dat Mboyo een dag na de wedstrijd is opgepakt in Brussel. De aanvaller zou met een vriendin, een Française, de avond hebben gespendeerd in een luxehotel. Men heeft het onder meer over een 'dronken avond in het restaurant'. Maar vervolgens zou het uitje zijn geëscaleerd. Zo zou het tot een hevige discussie zijn gekomen tussen Mboyo en zijn vriendin. Daarbij kwam naar verluidt ook geweld te pas.

Om iets voor middernacht moest de politie zelfs uitrukken voor het incident. Dat werd ook bevestigd door het Brusselse parket. Bij aankomst van de ordediensten vertoonde de Française sporen van geweld in haar nek. Mboyo werd dan ook aangehouden en moest de nacht doorbrengen in de cel. Bij SudPresse vroeg men Gent om een reactie, maar daar stelt men dat de feiten tot zijn 'privésfeer' behoren.

BEKEND BIJ GERECHT
Overigens is het niet de eerste keer dat de voormalige Rode Duivel in aanraking komt met het gerecht. Als minderjarige werd hij destijds veroordeeld voor zijn aandeel in een groepsverkrachting. Het leverde hem toen een voorwaardelijke celstraf op. Ook liep de spits al tegen verschillende verkeersovertredingen aan. Gaande van rijden zonder geldig rijbewijs tot het gebruik van zijn smartphone achter het stuur.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

🚀

Indien Mboyo schuldig is, moet Gent hem aan de kant zetten ...

Meest recent

Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

304
304
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

95
95
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

156
156
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

48
48
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

523
523
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

346
346
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

107
107
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

360
360
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

369
369
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

57
57
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

81
81
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

147
147
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

49
49
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

430
430
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

422
422
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

146
146
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

173
173
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

163
163
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

73
73

Meer sportnieuws