'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

door
'Mboyo nacht in cel na geweld tegen vriendin'

Door de vele afwezigen kreeg Ilombé Mboyo afgelopen vrijdag nog eens zijn kans in de basisploeg van AA Gent. De spits deed het tegen KV Kortrijk (2-2) ook behoorlijk goed en pikte zelfs zijn doelpuntje mee. Maar daags nadien heeft de 34-jarige zich andermaal in de nesten gewerkt.


Zo melden de kranten van SudPresse dat Mboyo een dag na de wedstrijd is opgepakt in Brussel. De aanvaller zou met een vriendin, een Française, de avond hebben gespendeerd in een luxehotel. Men heeft het onder meer over een 'dronken avond in het restaurant'. Maar vervolgens zou het uitje zijn geëscaleerd. Zo zou het tot een hevige discussie zijn gekomen tussen Mboyo en zijn vriendin. Daarbij kwam naar verluidt ook geweld te pas.

Om iets voor middernacht moest de politie zelfs uitrukken voor het incident. Dat werd ook bevestigd door het Brusselse parket. Bij aankomst van de ordediensten vertoonde de Française sporen van geweld in haar nek. Mboyo werd dan ook aangehouden en moest de nacht doorbrengen in de cel. Bij SudPresse vroeg men Gent om een reactie, maar daar stelt men dat de feiten tot zijn 'privésfeer' behoren.

BEKEND BIJ GERECHT
Overigens is het niet de eerste keer dat de voormalige Rode Duivel in aanraking komt met het gerecht. Als minderjarige werd hij destijds veroordeeld voor zijn aandeel in een groepsverkrachting. Het leverde hem toen een voorwaardelijke celstraf op. Ook liep de spits al tegen verschillende verkeersovertredingen aan. Gaande van rijden zonder geldig rijbewijs tot het gebruik van zijn smartphone achter het stuur.

LEES OOK: Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

Indien Mboyo schuldig is, moet Gent hem aan de kant zetten ...

Meest recent

'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

43
43
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

135
135
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

31
31
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

106
106
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

94
94
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

57
57
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

26
26
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

250
250
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

40
40
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

42
42
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

209
209
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

107
107
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

266
266
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

207
207
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

250
250
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

607
607
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

279
279
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

145
145
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

502
502
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

133
133
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

98
98
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

217
217
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

510
510
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

94
94
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

102
102

Meer sportnieuws