'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

1278 stemmen
'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

De eerste wedstrijd onder nieuwe coach Alfred Schreuder leverde meteen een verdiende overwinning op, toch ligt er nog steeds wat werk op de plank bij Club Brugge. Zo was het geleverde spel nog te vaak steriel en liet de efficiëntie opnieuw te wensen over. Maar daar wordt intern aan gewerkt.


Sowieso moet de terugkeer van Noa Lang, die tegen STVV geschorst moest toekijken, voor wat meer diepgang zorgen. Terwijl nieuwkomer Tajon Buchanan logischerwijs nog moet groeien. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook voor extra versterking willen zorgen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt de regerende landskampioen op minstens twee grote aanwinsten in januari: een extra flankaanvaller en een extra spits.

Voor die eerste positie is het vizier zoals geweten gericht op Andreas Skov Olsen. De Deense EK-ganger zou voor een bedrag van 5 à 6 miljoen euro moeten overkomen van Bologna FC. Ook Glasgow Rangers en enkele andere ploegen trokken aan zijn mouw, maar volgens Italiaanse bronnen heeft Skov Olsen zelf aangegeven dat hij graag naar Club Brugge wil verhuizen. De verwachting is dan ook dat de deal weldra zal rond geraken. Zo niet, heeft Blauw-Zwart ongetwijfeld nog andere opties achter de hand.

EXTRA SPITS
Daarnaast zou Club dus ook speuren naar een nieuwe spits. Niet onlogisch gezien Schreuder opnieuw met een 'echte 9' speelt en een andere rol voor Charles De Ketelaere voorziet. Bas Dost lijkt stilaan wel weer op niveau, maar is al aardig op leeftijd en zit in de laatste maanden van zijn contract. Daniel Pérez lijkt hoogstens een joker. Hetzelfde geldt voor Youssouph Badji, moest die vroegtijdig terugkeren. Vincent Mannaert en co hebben dus nog dik anderhalve week om een nieuwe spits te vinden.

LEES OOK: ‘Vitor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

12
12
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

69
69
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

58
58
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

332
332
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

225
225
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

17
17
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

172
172
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

508
508
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

119
119
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

344
344
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

635
635
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

491
491
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

326
326
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

509
509
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

136
136
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

158
158
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

99
99
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

102
102
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

204
204
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

330
330
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

690
690
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

169
169
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

96
96
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

114
114

Meer sportnieuws