'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

door
'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

De eerste wedstrijd onder nieuwe coach Alfred Schreuder leverde meteen een verdiende overwinning op, toch ligt er nog steeds wat werk op de plank bij Club Brugge. Zo was het geleverde spel nog te vaak steriel en liet de efficiëntie opnieuw te wensen over. Maar daar wordt intern aan gewerkt.


Sowieso moet de terugkeer van Noa Lang, die tegen STVV geschorst moest toekijken, voor wat meer diepgang zorgen. Terwijl nieuwkomer Tajon Buchanan logischerwijs nog moet groeien. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook voor extra versterking willen zorgen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt de regerende landskampioen op minstens twee grote aanwinsten in januari: een extra flankaanvaller en een extra spits.

Voor die eerste positie is het vizier zoals geweten gericht op Andreas Skov Olsen. De Deense EK-ganger zou voor een bedrag van 5 à 6 miljoen euro moeten overkomen van Bologna FC. Ook Glasgow Rangers en enkele andere ploegen trokken aan zijn mouw, maar volgens Italiaanse bronnen heeft Skov Olsen zelf aangegeven dat hij graag naar Club Brugge wil verhuizen. De verwachting is dan ook dat de deal weldra zal rond geraken. Zo niet, heeft Blauw-Zwart ongetwijfeld nog andere opties achter de hand.

EXTRA SPITS
Daarnaast zou Club dus ook speuren naar een nieuwe spits. Niet onlogisch gezien Schreuder opnieuw met een 'echte 9' speelt en een andere rol voor Charles De Ketelaere voorziet. Bas Dost lijkt stilaan wel weer op niveau, maar is al aardig op leeftijd en zit in de laatste maanden van zijn contract. Daniel Pérez lijkt hoogstens een joker. Hetzelfde geldt voor Youssouph Badji, moest die vroegtijdig terugkeren. Vincent Mannaert en co hebben dus nog dik anderhalve week om een nieuwe spits te vinden.

LEES OOK: Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

0
0
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp gaat voor terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

0
0
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

74
74
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

94
94
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

99
99
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

14
14
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

299
299
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

267
267
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

913
913
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

309
309
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

294
294
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

292
292
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

255
255
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

396
396
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

195
195
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

312
312
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

234
234
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

338
338
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2953
2953
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

660
660
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

438
438
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

333
333
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

224
224
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

480
480
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

180
180

Meer sportnieuws