'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

1278 stemmen
'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

De eerste wedstrijd onder nieuwe coach Alfred Schreuder leverde meteen een verdiende overwinning op, toch ligt er nog steeds wat werk op de plank bij Club Brugge. Zo was het geleverde spel nog te vaak steriel en liet de efficiëntie opnieuw te wensen over. Maar daar wordt intern aan gewerkt.


Sowieso moet de terugkeer van Noa Lang, die tegen STVV geschorst moest toekijken, voor wat meer diepgang zorgen. Terwijl nieuwkomer Tajon Buchanan logischerwijs nog moet groeien. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook voor extra versterking willen zorgen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt de regerende landskampioen op minstens twee grote aanwinsten in januari: een extra flankaanvaller en een extra spits.

Voor die eerste positie is het vizier zoals geweten gericht op Andreas Skov Olsen. De Deense EK-ganger zou voor een bedrag van 5 à 6 miljoen euro moeten overkomen van Bologna FC. Ook Glasgow Rangers en enkele andere ploegen trokken aan zijn mouw, maar volgens Italiaanse bronnen heeft Skov Olsen zelf aangegeven dat hij graag naar Club Brugge wil verhuizen. De verwachting is dan ook dat de deal weldra zal rond geraken. Zo niet, heeft Blauw-Zwart ongetwijfeld nog andere opties achter de hand.

EXTRA SPITS
Daarnaast zou Club dus ook speuren naar een nieuwe spits. Niet onlogisch gezien Schreuder opnieuw met een 'echte 9' speelt en een andere rol voor Charles De Ketelaere voorziet. Bas Dost lijkt stilaan wel weer op niveau, maar is al aardig op leeftijd en zit in de laatste maanden van zijn contract. Daniel Pérez lijkt hoogstens een joker. Hetzelfde geldt voor Youssouph Badji, moest die vroegtijdig terugkeren. Vincent Mannaert en co hebben dus nog dik anderhalve week om een nieuwe spits te vinden.

LEES OOK: Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

42
42
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

348
348
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

119
119
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

177
177
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

51
51
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

575
575
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

364
364
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

112
112
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

371
371
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

385
385
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

61
61
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

83
83
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

153
153
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

49
49
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

433
433
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

430
430
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

233
233
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

146
146
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

175
175
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

164
164

Meer sportnieuws