'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

1278 stemmen
'Club Brugge wil fors toeslaan met dubbele toptransfer'

De eerste wedstrijd onder nieuwe coach Alfred Schreuder leverde meteen een verdiende overwinning op, toch ligt er nog steeds wat werk op de plank bij Club Brugge. Zo was het geleverde spel nog te vaak steriel en liet de efficiëntie opnieuw te wensen over. Maar daar wordt intern aan gewerkt.


Sowieso moet de terugkeer van Noa Lang, die tegen STVV geschorst moest toekijken, voor wat meer diepgang zorgen. Terwijl nieuwkomer Tajon Buchanan logischerwijs nog moet groeien. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook voor extra versterking willen zorgen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt de regerende landskampioen op minstens twee grote aanwinsten in januari: een extra flankaanvaller en een extra spits.

Voor die eerste positie is het vizier zoals geweten gericht op Andreas Skov Olsen. De Deense EK-ganger zou voor een bedrag van 5 à 6 miljoen euro moeten overkomen van Bologna FC. Ook Glasgow Rangers en enkele andere ploegen trokken aan zijn mouw, maar volgens Italiaanse bronnen heeft Skov Olsen zelf aangegeven dat hij graag naar Club Brugge wil verhuizen. De verwachting is dan ook dat de deal weldra zal rond geraken. Zo niet, heeft Blauw-Zwart ongetwijfeld nog andere opties achter de hand.

EXTRA SPITS
Daarnaast zou Club dus ook speuren naar een nieuwe spits. Niet onlogisch gezien Schreuder opnieuw met een 'echte 9' speelt en een andere rol voor Charles De Ketelaere voorziet. Bas Dost lijkt stilaan wel weer op niveau, maar is al aardig op leeftijd en zit in de laatste maanden van zijn contract. Daniel Pérez lijkt hoogstens een joker. Hetzelfde geldt voor Youssouph Badji, moest die vroegtijdig terugkeren. Vincent Mannaert en co hebben dus nog dik anderhalve week om een nieuwe spits te vinden.

LEES OOK: Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

28
28
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

54
54
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

128
128
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

93
93
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

49
49
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

137
137
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

565
565
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

121
121
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

382
382
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

478
478
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

327
327
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

232
232
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

205
205
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

60
60
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

74
74
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

255
255
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

59
59
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

276
276
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

103
103
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

438
438
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

431
431
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

187
187
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

246
246
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

430
430
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

60
60

Meer sportnieuws