'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

953 stemmen
'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

De komende maanden gaan een aantal Rode Duivels nog op zoek naar een nieuwe club, omdat ze weg moeten bij hun club, weldra einde contract zijn of meer speelminuten willen met het oog op het WK, dat op het einde van het jaar in Qatar afgewerkt wordt. De meest prangende situatie is die van Thomas Vermaelen, want die zal zeer snel zonder club zitten.


Het contract van de inmiddels al 36-jarige verdediger bij het Japanse Vissel Kobe loopt af per 1 februari en de club maakte al bekend dat de samenwerking niet verlengd zal worden. De voorbije dagen dook het opvallende gerucht op dat Vermaelen een punt zou kunnen zetten achter zijn spelerscarrière en meteen aan de slag gaan als assistent van Roberto Martinez, om op die manier mee te gaan naar het WK.

Maar Het Laatste Nieuws meldt nu dat dat scenario momenteel niet aan de orde is. De spelers lachen onder elkaar wel dat Vermaelen de volgende assistent van Martinez zou worden, omdat de bondscoach zo onder de indruk is van wat de ancien op de trainerscursus laat zien. Maar Vermaelen is van plan om nog zeker tot na het WK door te gaan als speler. Hij wacht alleen nog op het juiste voorstel van een club.

TERUG NAAR BELGIË?
Een terugkeer naar België lijkt daarbij niet uitgesloten, want enkele dagen geleden maakte Het Nieuwsblad al gewag van interesse van Antwerp en Club Brugge. Vermaelen speelde nog nooit een wedstrijd in de Jupiler Pro League, want hij vertrok destijds al op zijn zeventiende bij Germinal Beerschot om bij Ajax aan de slag te gaan.

LEES OOK: Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Zal Vermaelen snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

13
13
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

36
36
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

84
84
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

63
63
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

48
48
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

93
93
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

135
135
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

95
95
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

208
208
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

388
388
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

270
270
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

152
152
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

26
26
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

29
29
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

127
127
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

30
30
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

153
153
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

762
762
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

218
218
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

128
128
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

430
430
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

359
359
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

896
896

Meer sportnieuws