'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

stemmen
'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

De komende maanden gaan een aantal Rode Duivels nog op zoek naar een nieuwe club, omdat ze weg moeten bij hun club, weldra einde contract zijn of meer speelminuten willen met het oog op het WK, dat op het einde van het jaar in Qatar afgewerkt wordt. De meest prangende situatie is die van Thomas Vermaelen, want die zal zeer snel zonder club zitten.


Het contract van de inmiddels al 36-jarige verdediger bij het Japanse Vissel Kobe loopt af per 1 februari en de club maakte al bekend dat de samenwerking niet verlengd zal worden. De voorbije dagen dook het opvallende gerucht op dat Vermaelen een punt zou kunnen zetten achter zijn spelerscarrière en meteen aan de slag gaan als assistent van Roberto Martinez, om op die manier mee te gaan naar het WK.

Maar Het Laatste Nieuws meldt nu dat dat scenario momenteel niet aan de orde is. De spelers lachen onder elkaar wel dat Vermaelen de volgende assistent van Martinez zou worden, omdat de bondscoach zo onder de indruk is van wat de ancien op de trainerscursus laat zien. Maar Vermaelen is van plan om nog zeker tot na het WK door te gaan als speler. Hij wacht alleen nog op het juiste voorstel van een club.

TERUG NAAR BELGIË?
Een terugkeer naar België lijkt daarbij niet uitgesloten, want enkele dagen geleden maakte Het Nieuwsblad al gewag van interesse van Antwerp en Club Brugge. Vermaelen speelde nog nooit een wedstrijd in de Jupiler Pro League, want hij vertrok destijds al op zijn zeventiende bij Germinal Beerschot om bij Ajax aan de slag te gaan.

LEES OOK: WK-droomscenario Duivels: "Geweldige kans voor die Belgen"

Zal Vermaelen snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

134
134
WK-droomscenario Duivels: "Geweldige kans voor die Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

106
106
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

38
38
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

270
270
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

183
183
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

187
187
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

346
346
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

82
82
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

437
437
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

216
216
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

875
875
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

213
213
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

439
439
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

52
52
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

658
658
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

258
258
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

158
158
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1422
1422
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

123
123
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

59
59
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

398
398
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

205
205
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

270
270
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

235
235
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

227
227

Meer sportnieuws