'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

953 stemmen
'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

De komende maanden gaan een aantal Rode Duivels nog op zoek naar een nieuwe club, omdat ze weg moeten bij hun club, weldra einde contract zijn of meer speelminuten willen met het oog op het WK, dat op het einde van het jaar in Qatar afgewerkt wordt. De meest prangende situatie is die van Thomas Vermaelen, want die zal zeer snel zonder club zitten.


Het contract van de inmiddels al 36-jarige verdediger bij het Japanse Vissel Kobe loopt af per 1 februari en de club maakte al bekend dat de samenwerking niet verlengd zal worden. De voorbije dagen dook het opvallende gerucht op dat Vermaelen een punt zou kunnen zetten achter zijn spelerscarrière en meteen aan de slag gaan als assistent van Roberto Martinez, om op die manier mee te gaan naar het WK.

Maar Het Laatste Nieuws meldt nu dat dat scenario momenteel niet aan de orde is. De spelers lachen onder elkaar wel dat Vermaelen de volgende assistent van Martinez zou worden, omdat de bondscoach zo onder de indruk is van wat de ancien op de trainerscursus laat zien. Maar Vermaelen is van plan om nog zeker tot na het WK door te gaan als speler. Hij wacht alleen nog op het juiste voorstel van een club.

TERUG NAAR BELGIË?
Een terugkeer naar België lijkt daarbij niet uitgesloten, want enkele dagen geleden maakte Het Nieuwsblad al gewag van interesse van Antwerp en Club Brugge. Vermaelen speelde nog nooit een wedstrijd in de Jupiler Pro League, want hij vertrok destijds al op zijn zeventiende bij Germinal Beerschot om bij Ajax aan de slag te gaan.

LEES OOK: Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Zal Vermaelen snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

5
5
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

29
29
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

19
19
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

64
64
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

166
166
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

176
176
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

121
121
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

275
275
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

417
417
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

285
285
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

130
130
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

73
73
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

344
344
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

397
397
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

272
272
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

210
210
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

384
384
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

332
332
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

91
91
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

322
322
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

334
334
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

562
562
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

406
406
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

307
307
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

545
545

Meer sportnieuws