'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

door
'Vermaelen beslist over afscheid als speler'

De komende maanden gaan een aantal Rode Duivels nog op zoek naar een nieuwe club, omdat ze weg moeten bij hun club, weldra einde contract zijn of meer speelminuten willen met het oog op het WK, dat op het einde van het jaar in Qatar afgewerkt wordt. De meest prangende situatie is die van Thomas Vermaelen, want die zal zeer snel zonder club zitten.


Het contract van de inmiddels al 36-jarige verdediger bij het Japanse Vissel Kobe loopt af per 1 februari en de club maakte al bekend dat de samenwerking niet verlengd zal worden. De voorbije dagen dook het opvallende gerucht op dat Vermaelen een punt zou kunnen zetten achter zijn spelerscarrière en meteen aan de slag gaan als assistent van Roberto Martinez, om op die manier mee te gaan naar het WK.

Maar Het Laatste Nieuws meldt nu dat dat scenario momenteel niet aan de orde is. De spelers lachen onder elkaar wel dat Vermaelen de volgende assistent van Martinez zou worden, omdat de bondscoach zo onder de indruk is van wat de ancien op de trainerscursus laat zien. Maar Vermaelen is van plan om nog zeker tot na het WK door te gaan als speler. Hij wacht alleen nog op het juiste voorstel van een club.

TERUG NAAR BELGIË?
Een terugkeer naar België lijkt daarbij niet uitgesloten, want enkele dagen geleden maakte Het Nieuwsblad al gewag van interesse van Antwerp en Club Brugge. Vermaelen speelde nog nooit een wedstrijd in de Jupiler Pro League, want hij vertrok destijds al op zijn zeventiende bij Germinal Beerschot om bij Ajax aan de slag te gaan.

LEES OOK: Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Zal Vermaelen snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

22
22
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

19
19
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

109
109
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

52
52
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

83
83
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

473
473
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

336
336
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

292
292
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

277
277
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

129
129
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

524
524
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

448
448
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

282
282
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

162
162
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

423
423
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

215
215
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

297
297
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

83
83
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

193
193
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

447
447
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

463
463
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

375
375

Meer sportnieuws