'Zeer verrassende Belgische wending omtrent Vermaelen'

door
'Zeer verrassende Belgische wending omtrent Vermaelen'

Thomas Vermaelen is vanaf 1 februari een vrije speler. Dan is zijn contract bij Vissel Kobe afgelopen. Wat brengt de toekomst voor de ondertussen 36-jarige centrale verdediger?


Vermaelen en Vissel Kobe beslisten enkele weken geleden dat het over en out was. Sindsdien is het vrij stil rondom de Rode Duivel. Volgens Het Nieuwsblad informeerden Royal Antwerp FC en ook Club Brugge al. Daarnaast zou de speler ook al enkele aanbiedingen hebben ontvangen. Toch kwam er nog geen witte rook.

De krant meent te weten dat er zelfs geluiden klinken dat Vermaelen stopt met voetballen. Zo zou hij als assistent-trainer van bondscoach Roberto Martinez mee kunnen gaan naar het WK 2022. De bondscoach zag met Shaun Maloney een assistent vertrekken en daar is dus een vacature. Martinez was de afgelopen maanden al zeer positief over de toekomstige trainer Vermaelen, die op de trainerscursussen een grote indruk achterliet.

ADERLATING

Vermaelen speelde op het afgelopen EK voor het laatst bij de nationale ploeg. Daar was hij nog de beste Belgische verdediger, dus als hij zou stoppen zou dat een grote aderlating zijn. Jongens als Arthur Theate en Zinho Vanheusden zijn nog niet klaar om de fakkel op dat niveau over te nemen. De komende weken zal er dus meer duidelijkheid komen over Vermaelen. Die kende al een prachtige carrière met passages bij RKC, Ajax, Arsenal, FC Barcelona, AS Roma en dus Vissel Kobe. In Japan speelde Vermaelen sinds de zomer van 2019 57 wedstrijden. Gaat dit het eindpunt geweest zijn voor de linksvoetige verdediger?

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Gaat Vermaelen stoppen?

Meest recent

'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

51
51
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

44
44
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

65
65
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

331
331
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

94
94
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

73
73
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

154
154
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

346
346
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

155
155
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

56
56
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

236
236
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

222
222
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

207
207
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

66
66
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

165
165
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

486
486
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

146
146
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

100
100
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

380
380
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

120
120
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

357
357
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

325
325

Meer sportnieuws