'Zeer verrassende Belgische wending omtrent Vermaelen'

door
'Zeer verrassende Belgische wending omtrent Vermaelen'

Thomas Vermaelen is vanaf 1 februari een vrije speler. Dan is zijn contract bij Vissel Kobe afgelopen. Wat brengt de toekomst voor de ondertussen 36-jarige centrale verdediger?


Vermaelen en Vissel Kobe beslisten enkele weken geleden dat het over en out was. Sindsdien is het vrij stil rondom de Rode Duivel. Volgens Het Nieuwsblad informeerden Royal Antwerp FC en ook Club Brugge al. Daarnaast zou de speler ook al enkele aanbiedingen hebben ontvangen. Toch kwam er nog geen witte rook.

De krant meent te weten dat er zelfs geluiden klinken dat Vermaelen stopt met voetballen. Zo zou hij als assistent-trainer van bondscoach Roberto Martinez mee kunnen gaan naar het WK 2022. De bondscoach zag met Shaun Maloney een assistent vertrekken en daar is dus een vacature. Martinez was de afgelopen maanden al zeer positief over de toekomstige trainer Vermaelen, die op de trainerscursussen een grote indruk achterliet.

ADERLATING

Vermaelen speelde op het afgelopen EK voor het laatst bij de nationale ploeg. Daar was hij nog de beste Belgische verdediger, dus als hij zou stoppen zou dat een grote aderlating zijn. Jongens als Arthur Theate en Zinho Vanheusden zijn nog niet klaar om de fakkel op dat niveau over te nemen. De komende weken zal er dus meer duidelijkheid komen over Vermaelen. Die kende al een prachtige carrière met passages bij RKC, Ajax, Arsenal, FC Barcelona, AS Roma en dus Vissel Kobe. In Japan speelde Vermaelen sinds de zomer van 2019 57 wedstrijden. Gaat dit het eindpunt geweest zijn voor de linksvoetige verdediger?

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Gaat Vermaelen stoppen?

Meest recent

'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

11
11
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

81
81
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

13
13
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

91
91
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

151
151
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

51
51
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

122
122
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

368
368
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

66
66
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

129
129
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

85
85
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

109
109
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

354
354
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

98
98
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

332
332
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

261
261
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

154
154
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

272
272
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

319
319
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

192
192
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

683
683
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

347
347
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

193
193
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

306
306

Meer sportnieuws