'Zeer verrassende Belgische wending omtrent Vermaelen'

door
'Zeer verrassende Belgische wending omtrent Vermaelen'

Thomas Vermaelen is vanaf 1 februari een vrije speler. Dan is zijn contract bij Vissel Kobe afgelopen. Wat brengt de toekomst voor de ondertussen 36-jarige centrale verdediger?


Vermaelen en Vissel Kobe beslisten enkele weken geleden dat het over en out was. Sindsdien is het vrij stil rondom de Rode Duivel. Volgens Het Nieuwsblad informeerden Royal Antwerp FC en ook Club Brugge al. Daarnaast zou de speler ook al enkele aanbiedingen hebben ontvangen. Toch kwam er nog geen witte rook.

De krant meent te weten dat er zelfs geluiden klinken dat Vermaelen stopt met voetballen. Zo zou hij als assistent-trainer van bondscoach Roberto Martinez mee kunnen gaan naar het WK 2022. De bondscoach zag met Shaun Maloney een assistent vertrekken en daar is dus een vacature. Martinez was de afgelopen maanden al zeer positief over de toekomstige trainer Vermaelen, die op de trainerscursussen een grote indruk achterliet.

ADERLATING

Vermaelen speelde op het afgelopen EK voor het laatst bij de nationale ploeg. Daar was hij nog de beste Belgische verdediger, dus als hij zou stoppen zou dat een grote aderlating zijn. Jongens als Arthur Theate en Zinho Vanheusden zijn nog niet klaar om de fakkel op dat niveau over te nemen. De komende weken zal er dus meer duidelijkheid komen over Vermaelen. Die kende al een prachtige carrière met passages bij RKC, Ajax, Arsenal, FC Barcelona, AS Roma en dus Vissel Kobe. In Japan speelde Vermaelen sinds de zomer van 2019 57 wedstrijden. Gaat dit het eindpunt geweest zijn voor de linksvoetige verdediger?

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Gaat Vermaelen stoppen?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

34
34
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

58
58
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

45
45
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

19
19
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

241
241
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

143
143
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

355
355
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

352
352
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

215
215
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

334
334
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

128
128
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

214
214
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

129
129
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

168
168
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

178
178
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

673
673
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

695
695
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

328
328
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

170
170
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

55
55
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

296
296

Meer sportnieuws