Makelaar Dembélé schiet met scherp richting FC Barcelona

door
Makelaar Dembélé schiet met scherp richting FC Barcelona

FC Barcelona probeert zo sterk mogelijk uit de wintermercato te komen. Ferran Torres is tot nog toe dé grote aanwinst in Catalonië. Daar hopen ze binnenkort de contractverlenging van Ousmane Dembélé aan toe te kunnen voegen.


De 24-jarige Fransman heeft een contract tot eind dit seizoen, maar dat is nog steeds niet verlengd. Dembélé kostte Barça ooit het astronomische bedrag van 140 miljoen euro en lijkt nu dus gewoon voor niets de deur uit te gaan lopen. Dat wil Barça niet laten gebeuren, maar de onderhandelingen verlopen moeizaam. Naar verluidt zou Dembélé een jaarloon van 40 miljoen euro willen. Barcelona wil daar echter niet mee akkoord gaan, waardoor het water tussen beide partijen nog steeds heel diep is. Barça zou de speler nu onder druk zetten om snel een beslissing te nemen.

MAKELAAR SPREEKT 

Moussa Sissoko, de makelaar van Dembélé, liet zich bij RMC Sport uit over de kwestie. "Het opleggen van deze druk werkt niet bij mensen zoals wij. Misschien werkt het wel bij zaakwaarnemers die bevriend zijn met de mensen bij Barcelona, maar niet bij mij. Ik ben hier om de belangen te verdedigen van mijn speler", klinkt het.

Volgens Sissoko gaat het voor Dembélé niet om het geld. "Ik ben hier niet om de discussie op sociale media te voeden, maar de waarheid mag best verteld worden. Ja, onze eisen zijn hoog. Maar in het verleden hebben we al laten zien dat de keuzes van Ousmane niet op basis van het geld worden gemaakt. Anders zou hij niet bij Barcelona spelen", aldus Sissoko.

De makelaar is tot slot helemaal niet gediend van de houding van Barça. "Barcelona had met ons kunnen onderhandelen, maar ze komen alleen met dreigementen. Op deze manier dreigt Barcelona Dembélé kwijt te raken. Wij hebben laten zien dat we bereid zijn om te praten met Barcelona, maar natuurlijk wel onder bepaalde voorwaarden. Wij hebben de deur nooit dichtgegooid", is hij duidelijk.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Zal hij verlengen?

Meest recent

KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

16
16
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

6
6
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

68
68
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

40
40
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

104
104
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

91
91
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

123
123
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

91
91
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

281
281
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

282
282
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

672
672
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

62
62
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

160
160
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

120
120
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

313
313
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

436
436
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

187
187
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

178
178
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

117
117
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

315
315
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

850
850

Meer sportnieuws