Makelaar Dembélé schiet met scherp richting FC Barcelona

door
Makelaar Dembélé schiet met scherp richting FC Barcelona

FC Barcelona probeert zo sterk mogelijk uit de wintermercato te komen. Ferran Torres is tot nog toe dé grote aanwinst in Catalonië. Daar hopen ze binnenkort de contractverlenging van Ousmane Dembélé aan toe te kunnen voegen.


De 24-jarige Fransman heeft een contract tot eind dit seizoen, maar dat is nog steeds niet verlengd. Dembélé kostte Barça ooit het astronomische bedrag van 140 miljoen euro en lijkt nu dus gewoon voor niets de deur uit te gaan lopen. Dat wil Barça niet laten gebeuren, maar de onderhandelingen verlopen moeizaam. Naar verluidt zou Dembélé een jaarloon van 40 miljoen euro willen. Barcelona wil daar echter niet mee akkoord gaan, waardoor het water tussen beide partijen nog steeds heel diep is. Barça zou de speler nu onder druk zetten om snel een beslissing te nemen.

MAKELAAR SPREEKT 

Moussa Sissoko, de makelaar van Dembélé, liet zich bij RMC Sport uit over de kwestie. "Het opleggen van deze druk werkt niet bij mensen zoals wij. Misschien werkt het wel bij zaakwaarnemers die bevriend zijn met de mensen bij Barcelona, maar niet bij mij. Ik ben hier om de belangen te verdedigen van mijn speler", klinkt het.

Volgens Sissoko gaat het voor Dembélé niet om het geld. "Ik ben hier niet om de discussie op sociale media te voeden, maar de waarheid mag best verteld worden. Ja, onze eisen zijn hoog. Maar in het verleden hebben we al laten zien dat de keuzes van Ousmane niet op basis van het geld worden gemaakt. Anders zou hij niet bij Barcelona spelen", aldus Sissoko.

De makelaar is tot slot helemaal niet gediend van de houding van Barça. "Barcelona had met ons kunnen onderhandelen, maar ze komen alleen met dreigementen. Op deze manier dreigt Barcelona Dembélé kwijt te raken. Wij hebben laten zien dat we bereid zijn om te praten met Barcelona, maar natuurlijk wel onder bepaalde voorwaarden. Wij hebben de deur nooit dichtgegooid", is hij duidelijk.

LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

🚀

Zal hij verlengen?

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

4
4
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

59
59
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

84
84
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

27
27
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

56
56
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

232
232
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

42
42
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

179
179
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

177
177
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

62
62
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

21
21
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

65
65
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

182
182
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

90
90
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

69
69
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

113
113
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

374
374
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

163
163
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

144
144
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

278
278
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

335
335

Meer sportnieuws