Makelaar Dembélé schiet met scherp richting FC Barcelona

door
Makelaar Dembélé schiet met scherp richting FC Barcelona

FC Barcelona probeert zo sterk mogelijk uit de wintermercato te komen. Ferran Torres is tot nog toe dé grote aanwinst in Catalonië. Daar hopen ze binnenkort de contractverlenging van Ousmane Dembélé aan toe te kunnen voegen.


De 24-jarige Fransman heeft een contract tot eind dit seizoen, maar dat is nog steeds niet verlengd. Dembélé kostte Barça ooit het astronomische bedrag van 140 miljoen euro en lijkt nu dus gewoon voor niets de deur uit te gaan lopen. Dat wil Barça niet laten gebeuren, maar de onderhandelingen verlopen moeizaam. Naar verluidt zou Dembélé een jaarloon van 40 miljoen euro willen. Barcelona wil daar echter niet mee akkoord gaan, waardoor het water tussen beide partijen nog steeds heel diep is. Barça zou de speler nu onder druk zetten om snel een beslissing te nemen.

MAKELAAR SPREEKT 

Moussa Sissoko, de makelaar van Dembélé, liet zich bij RMC Sport uit over de kwestie. "Het opleggen van deze druk werkt niet bij mensen zoals wij. Misschien werkt het wel bij zaakwaarnemers die bevriend zijn met de mensen bij Barcelona, maar niet bij mij. Ik ben hier om de belangen te verdedigen van mijn speler", klinkt het.

Volgens Sissoko gaat het voor Dembélé niet om het geld. "Ik ben hier niet om de discussie op sociale media te voeden, maar de waarheid mag best verteld worden. Ja, onze eisen zijn hoog. Maar in het verleden hebben we al laten zien dat de keuzes van Ousmane niet op basis van het geld worden gemaakt. Anders zou hij niet bij Barcelona spelen", aldus Sissoko.

De makelaar is tot slot helemaal niet gediend van de houding van Barça. "Barcelona had met ons kunnen onderhandelen, maar ze komen alleen met dreigementen. Op deze manier dreigt Barcelona Dembélé kwijt te raken. Wij hebben laten zien dat we bereid zijn om te praten met Barcelona, maar natuurlijk wel onder bepaalde voorwaarden. Wij hebben de deur nooit dichtgegooid", is hij duidelijk.

LEES OOK: 'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Zal hij verlengen?

Meest recent

Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

34
34
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

79
79
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

69
69
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

22
22
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

94
94
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

100
100
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

106
106
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

29
29
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

187
187
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

111
111
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

353
353
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

59
59
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

209
209
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

107
107
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

275
275
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

122
122
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

257
257
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

56
56
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

401
401
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

485
485
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

299
299
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

434
434
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

239
239
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

67
67
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

573
573

Meer sportnieuws