'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

door
'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

Bij FC Barcelona zijn het drukke tijden. Niet alleen zijn de Catalanen druk op zoek naar potentiële versterkingen, ze moeten ook nog van enkele dure overbodige spelers af én zitten met een aantal contractverlengingen in de maag. Zo proberen ze de jonge revelaties Ronald Araujo, Nico Gonzalez en Gavi langer vast te leggen. Het meest dringende dossier is echter dat van Ousmane Dembélé.


De 24-jarige Fransman kostte in de zomer van 2017 nog 140 miljoen euro, maar dreigt straks transfervrij de deur uit te lopen. Zijn contract loopt immers op het einde van het seizoen af en er werd nog steeds geen akkoord gevonden over een contractverlenging. Technisch directeur Mateu Alemany gaf in de marge van de Spaanse Supercup aan dat Barça de kwestie snel wil regelen.

Dat mag volgens Mundo Deportivo zeer letterlijk genomen worden, want de club zou Dembélé nog 48 uur geven om een antwoord te formuleren op hun laatste aanbod. Komt dat er niet, dan gaat de club er vanuit dat de flankaanvaller zal vertrekken. In dat geval hopen ze snel te kunnen achterhalen met welke club Dembélé aan het onderhandelen is. Manchester United, Chelsea, Newcastle, Tottenham en PSG worden als opties genoemd.

JANUARI
Als Dembélé niet wil bijtekenen, hoopt Barça hem al in januari te kunnen slijten aan zijn volgende club. Op die manier kan het immers nog een (beperkte) transfersom vangen, terwijl de Catalanen ook alweer van een belangrijke salarispost verlost kunnen raken. Daardoor zou er ook weer meer ruimte komen om zich nog deze maand eventueel te kunnen versterken.

LEES OOK: Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

Zal Dembélé nog bij Barça blijven?

Meest recent

CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

28
28
Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

104
104
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

152
152
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

175
175
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

192
192
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

227
227
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

41
41
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

374
374
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

612
612
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

224
224
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

258
258
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

60
60
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

122
122
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

320
320
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

333
333
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

202
202
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

199
199
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

368
368
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

383
383
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

122
122
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

376
376
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

277
277
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

221
221

Meer sportnieuws