'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

door
'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

Bij FC Barcelona zijn het drukke tijden. Niet alleen zijn de Catalanen druk op zoek naar potentiële versterkingen, ze moeten ook nog van enkele dure overbodige spelers af én zitten met een aantal contractverlengingen in de maag. Zo proberen ze de jonge revelaties Ronald Araujo, Nico Gonzalez en Gavi langer vast te leggen. Het meest dringende dossier is echter dat van Ousmane Dembélé.


De 24-jarige Fransman kostte in de zomer van 2017 nog 140 miljoen euro, maar dreigt straks transfervrij de deur uit te lopen. Zijn contract loopt immers op het einde van het seizoen af en er werd nog steeds geen akkoord gevonden over een contractverlenging. Technisch directeur Mateu Alemany gaf in de marge van de Spaanse Supercup aan dat Barça de kwestie snel wil regelen.

Dat mag volgens Mundo Deportivo zeer letterlijk genomen worden, want de club zou Dembélé nog 48 uur geven om een antwoord te formuleren op hun laatste aanbod. Komt dat er niet, dan gaat de club er vanuit dat de flankaanvaller zal vertrekken. In dat geval hopen ze snel te kunnen achterhalen met welke club Dembélé aan het onderhandelen is. Manchester United, Chelsea, Newcastle, Tottenham en PSG worden als opties genoemd.

JANUARI
Als Dembélé niet wil bijtekenen, hoopt Barça hem al in januari te kunnen slijten aan zijn volgende club. Op die manier kan het immers nog een (beperkte) transfersom vangen, terwijl de Catalanen ook alweer van een belangrijke salarispost verlost kunnen raken. Daardoor zou er ook weer meer ruimte komen om zich nog deze maand eventueel te kunnen versterken.

LEES OOK: Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Zal Dembélé nog bij Barça blijven?

Meest recent

'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

22
22
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

18
18
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

8
8
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

33
33
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

54
54
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

68
68
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

120
120
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

279
279
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

66
66
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

133
133
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

26
26
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

363
363
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

295
295
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

467
467
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

432
432
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

393
393
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

172
172
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

426
426
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

317
317
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

838
838

Meer sportnieuws