'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

door
'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

Bij FC Barcelona zijn het drukke tijden. Niet alleen zijn de Catalanen druk op zoek naar potentiële versterkingen, ze moeten ook nog van enkele dure overbodige spelers af én zitten met een aantal contractverlengingen in de maag. Zo proberen ze de jonge revelaties Ronald Araujo, Nico Gonzalez en Gavi langer vast te leggen. Het meest dringende dossier is echter dat van Ousmane Dembélé.


De 24-jarige Fransman kostte in de zomer van 2017 nog 140 miljoen euro, maar dreigt straks transfervrij de deur uit te lopen. Zijn contract loopt immers op het einde van het seizoen af en er werd nog steeds geen akkoord gevonden over een contractverlenging. Technisch directeur Mateu Alemany gaf in de marge van de Spaanse Supercup aan dat Barça de kwestie snel wil regelen.

Dat mag volgens Mundo Deportivo zeer letterlijk genomen worden, want de club zou Dembélé nog 48 uur geven om een antwoord te formuleren op hun laatste aanbod. Komt dat er niet, dan gaat de club er vanuit dat de flankaanvaller zal vertrekken. In dat geval hopen ze snel te kunnen achterhalen met welke club Dembélé aan het onderhandelen is. Manchester United, Chelsea, Newcastle, Tottenham en PSG worden als opties genoemd.

JANUARI
Als Dembélé niet wil bijtekenen, hoopt Barça hem al in januari te kunnen slijten aan zijn volgende club. Op die manier kan het immers nog een (beperkte) transfersom vangen, terwijl de Catalanen ook alweer van een belangrijke salarispost verlost kunnen raken. Daardoor zou er ook weer meer ruimte komen om zich nog deze maand eventueel te kunnen versterken.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Zal Dembélé nog bij Barça blijven?

Meest recent

Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

0
0
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

83
83
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

32
32
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

18
18
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

89
89
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

20
20
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

49
49
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

128
128
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

1020
1020
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

159
159
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

456
456
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

236
236
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

10
10
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

195
195
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

536
536
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

460
460
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

484
484
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

456
456
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

89
89
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

703
703
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

657
657
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

498
498
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

384
384

Meer sportnieuws