'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

134
'Barça stelt weifelende Dembélé voor het blok'

Bij FC Barcelona zijn het drukke tijden. Niet alleen zijn de Catalanen druk op zoek naar potentiële versterkingen, ze moeten ook nog van enkele dure overbodige spelers af én zitten met een aantal contractverlengingen in de maag. Zo proberen ze de jonge revelaties Ronald Araujo, Nico Gonzalez en Gavi langer vast te leggen. Het meest dringende dossier is echter dat van Ousmane Dembélé.


De 24-jarige Fransman kostte in de zomer van 2017 nog 140 miljoen euro, maar dreigt straks transfervrij de deur uit te lopen. Zijn contract loopt immers op het einde van het seizoen af en er werd nog steeds geen akkoord gevonden over een contractverlenging. Technisch directeur Mateu Alemany gaf in de marge van de Spaanse Supercup aan dat Barça de kwestie snel wil regelen.

Dat mag volgens Mundo Deportivo zeer letterlijk genomen worden, want de club zou Dembélé nog 48 uur geven om een antwoord te formuleren op hun laatste aanbod. Komt dat er niet, dan gaat de club er vanuit dat de flankaanvaller zal vertrekken. In dat geval hopen ze snel te kunnen achterhalen met welke club Dembélé aan het onderhandelen is. Manchester United, Chelsea, Newcastle, Tottenham en PSG worden als opties genoemd.

JANUARI
Als Dembélé niet wil bijtekenen, hoopt Barça hem al in januari te kunnen slijten aan zijn volgende club. Op die manier kan het immers nog een (beperkte) transfersom vangen, terwijl de Catalanen ook alweer van een belangrijke salarispost verlost kunnen raken. Daardoor zou er ook weer meer ruimte komen om zich nog deze maand eventueel te kunnen versterken.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal Dembélé nog bij Barça blijven?

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

24
24
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

30
30
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

116
116
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

205
205
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

76
76
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

203
203
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

102
102
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

68
68
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

369
369
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

29
29
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

485
485
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

60
60
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

709
709
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

69
69
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

583
583
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

216
216
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1087
1087
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

112
112
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

345
345
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

264
264

Meer sportnieuws