'Anderlecht richt pijlen op spits uit Championship'

door
'Anderlecht richt pijlen op spits uit Championship'

RSC Anderlecht moet nog altijd een eerste aanwinst voorstellen deze winter. Er werden al enkele namen in verband gebracht met Paars-Wit, maar voorlopig werd er nog niets officieel afgerond. RSCA zou volgens de Roemeense voetbaljournalist Emanuel Rosu nu lonken naar een spits uit de Championship.


Volgens Rosu denkt Anderlecht aan George Puscas als mogelijke versterking voor deze winter. De Roemeense spits speelt voor het Engelse Reading FC, waar hij nog een contract heeft tot midden 2024. Transfermarkt schat de waarde van Puscas op dit moment op 2,5 miljoen euro, een bedrag dat zeker niet te hoog ligt voor de Brusselaars. Rosu voegt er nog aan toe dat er momenteel niets concreet is en dat Puscas ook al gesproken heeft met Italiaanse clubs. In het geval dat de recordkampioen hem wil halen, dan zou het moeten gaan om een deal op huurbasis, mét aankoopoptie.

INTERNAZIONALE

De 25-jarige Puscas maakte als tiener zijn debuut in eigen land. Dat lokte de interesse van het grote Internazionale. De Italiaanse topclub kocht hem in 2014 voor 600 duizend euro van Liberty Oradea. Daarna werd hij uitgeleend aan verschillende andere clubs in de laars, waaronder Bari en Benevento. In 2019 was het uiteindelijk Reading FC dat de Roemeen kocht en naar Engeland haalde. Die club betaalde toen 7,5 miljoen euro aan Inter.

Bij Reading staan er ondertussen al 88 wedstrijden op de teller van Puscas. Hij maakte daarin 19 doelpunten en gaf 5 beslissende passes. Dit seizoen verkeert hij wel in een dipje met maar één doelpunt in 24 duels. Benieuwd of hij bij Anderlecht terechtkomt en of hij in ons land zijn neus voor doelpunten terugvindt.   

   

 

LEES OOK: Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

🔥 Wat iedereen nu leest

Noa Lang nu al in miserie:
Noa Lang nu al in miserie: "Verdampt naast De Bruyne"
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'

Moet RSCA hem halen?

Meest recent

Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

0
0
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

49
49
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

83
83
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

14
14
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

414
414
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

169
169
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

254
254
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

665
665
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

134
134
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

75
75
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

793
793
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

318
318
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

482
482
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

470
470
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

250
250
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

825
825
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

439
439
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

399
399
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

1083
1083
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

2832
2832
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

234
234
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

614
614
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

1283
1283
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

141
141

Meer sportnieuws