'Kortrijk aan de haal met Anderlecht-talent'

door
'Kortrijk aan de haal met Anderlecht-talent'

Door het recente akkoord onder de aandeelhouders heeft RSC Anderlecht weer financiële ademruimte, maar de schuldenberg is nog lang niet volledig weggewerkt. Om dat te doen blijft Paars-Wit rekenen op de doorstroming vanuit de eigen jeugd. Al moet het zijn talenten dan wel aan boord zien te houden.


En dat is allesbehalve evident. Goudklompje Rayane Bounida lijkt alvast op weg naar de uitgang. En Paars-Wit dreigt nog een andere veelbelovende jongeling kwijt te spelen. Zo stelt La Dernière Heure dat Nayel Mehssatou na het seizoen vertrekt. De 19-jarige vleugelback heeft momenteel een aflopend contract en die overeenkomst werd niet verlengd. KV Kortrijk maakt nu gretig gebruik van die situatie. Zo zouden de Kerels hem een voorcontract hebben laten ondertekenen. Na het seizoen maakt Mehssatou transfervrij de overstap naar het Guldensporenstadion.

Pech dus voor Anderlecht. De Belg met Chileense roots kreeg tijdens de voorbereiding af en toe zijn kans bij de grote jongens en liet toen ook aardige dingen zien. Maar die optredens kregen geen vervolg gedurende het seizoen. Zo blijft het voorlopig wachten op zijn officiële debuut bij de eerste ploeg. Het zal op termijn dus moeten blijken in welke mate het vertrek van Mehssatou een verlies is voor de Brusselaars.

DUBBELE KLAP
In ieder geval deelt KVK zo opnieuw een klapje uit aan Paars-Wit. Zo geraakte maandag bekend dat de West-Vlamingen doordrukken voor de komst van Bryan Reynolds. Die stond lang op de radar bij Anderlecht op de radar stond, maar wou naar een club waar hij zeker was van speelminuten. De Amerikaanse rechtsback zou een half seizoen gehuurd worden van AS Roma, vervolgens kan Mehssatou het stokje van hem overnemen. Kortrijk anticipeert zo perfect op het vertrek van Gilles Dewaele, die vorige week bij Standard tekende.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Kompany moet weer meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

28
28
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

169
169
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

292
292
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

47
47
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

88
88
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

244
244
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

377
377
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

242
242
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

191
191
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

69
69
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

207
207
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

212
212
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

178
178
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

69
69
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

357
357
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

580
580
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

302
302
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

544
544
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

760
760
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

353
353
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

855
855
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

658
658

Meer sportnieuws