De Camargo heeft fraaie transfer beet

185 stemmen
De Camargo heeft fraaie transfer beet

De kans is groot dat KV Mechelen woensdagavond dan toch tegen KRC Genk aan de bak zal moeten. Malinwa hoopt dan enkele spelers te recupereren na een corona-uitbraak, al blijft de kern sowieso gehavend. Bovendien kan coach Wouter Vrancken niet langer beroep doen op Igor De Camargo.


De 38-jarige spits toonde zich ook dit seizoen van waarde met al zijn ervaring en scoorde in de bekermatch tegen Cercle Brugge nog een levensbelangrijk doelpunt. Maar eerste keuze was hij zeker niet meer. KVM was dan ook niet van plan om De Camargo iets in de weg te leggen als tijdens de wintermercato een interessant voorstel op tafel kwam. En begin deze week geraakte bekend dat er ook zo'n aanbieding binnen was gekomen.

Zo toonde RWDM interesse om de spits terug naar het Edmond Machttensstadion te halen. Daar zou hij een belangrijke pion kunnen worden in de strijd om promotie naar 1A. En inmiddels is de overgang ook helemaal rond. Dat maakten beide clubs bekend via de officiële kanalen. "Uit respect voor de speler en zijn verwezenlijkingen bij de club wilden we meewerken aan een transfer wanneer de vraag van Igor kwam. We nemen afscheid van een gentleman die we oprecht zullen missen", klinkt het bij KVM.

AFSCHEID VOLGT
Zo zal de Braziliaanse Belg de cirkel rond maken. De Braziliaanse Belg werd destijds door KRC Genk naar Europa gehaald. Maar zijn grote doorbraak volgde pas bij RWDM Brussels FC. Die club ging in 2014 failliet, maar niet veel later werd onder de naam 'RWDM' een doorstart gemaakt. Ondertussen maakte De Camargo een mooie carrière bij onder meer Standard, Borussia Mönchengladbach en KVM. Daar mag hij zich op termijn nog aan een groots afscheid verwachten. "Een groot afscheid voor een vol stadion kan jammer genoeg niet, maar van uitstel komt geen afstel", besluit men.

LEES OOK: Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

🚀

KVM moet deze winter een extra spits aantrekken ...

Meest recent

Garcia hakt knopen door: dit is de basisploeg tegen Egypte

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

1
1
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

156
156
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

42
42
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

69
69
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

60
60
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

39
39
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

344
344
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

103
103
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

150
150
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

219
219
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

127
127
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

200
200
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

67
67
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

353
353
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

129
129
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

719
719
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

79
79
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

294
294
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

322
322
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

636
636
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

492
492
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

927
927
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

83
83
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

128
128
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

197
197

Meer sportnieuws