De Camargo heeft fraaie transfer beet

door
De Camargo heeft fraaie transfer beet

De kans is groot dat KV Mechelen woensdagavond dan toch tegen KRC Genk aan de bak zal moeten. Malinwa hoopt dan enkele spelers te recupereren na een corona-uitbraak, al blijft de kern sowieso gehavend. Bovendien kan coach Wouter Vrancken niet langer beroep doen op Igor De Camargo.


De 38-jarige spits toonde zich ook dit seizoen van waarde met al zijn ervaring en scoorde in de bekermatch tegen Cercle Brugge nog een levensbelangrijk doelpunt. Maar eerste keuze was hij zeker niet meer. KVM was dan ook niet van plan om De Camargo iets in de weg te leggen als tijdens de wintermercato een interessant voorstel op tafel kwam. En begin deze week geraakte bekend dat er ook zo'n aanbieding binnen was gekomen.

Zo toonde RWDM interesse om de spits terug naar het Edmond Machttensstadion te halen. Daar zou hij een belangrijke pion kunnen worden in de strijd om promotie naar 1A. En inmiddels is de overgang ook helemaal rond. Dat maakten beide clubs bekend via de officiële kanalen. "Uit respect voor de speler en zijn verwezenlijkingen bij de club wilden we meewerken aan een transfer wanneer de vraag van Igor kwam. We nemen afscheid van een gentleman die we oprecht zullen missen", klinkt het bij KVM.

AFSCHEID VOLGT
Zo zal de Braziliaanse Belg de cirkel rond maken. De Braziliaanse Belg werd destijds door KRC Genk naar Europa gehaald. Maar zijn grote doorbraak volgde pas bij RWDM Brussels FC. Die club ging in 2014 failliet, maar niet veel later werd onder de naam 'RWDM' een doorstart gemaakt. Ondertussen maakte De Camargo een mooie carrière bij onder meer Standard, Borussia Mönchengladbach en KVM. Daar mag hij zich op termijn nog aan een groots afscheid verwachten. "Een groot afscheid voor een vol stadion kan jammer genoeg niet, maar van uitstel komt geen afstel", besluit men.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

KVM moet deze winter een extra spits aantrekken ...

Meest recent

Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

1
1
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

21
21
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

44
44
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

97
97
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

28
28
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

468
468
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

72
72
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

122
122
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

10
10
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

504
504
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

261
261
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

189
189
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

96
96
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

33
33
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

346
346
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

266
266
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

152
152
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

186
186
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

109
109
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

101
101
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

557
557
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

80
80
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

156
156

Meer sportnieuws