De Camargo heeft fraaie transfer beet

door
De Camargo heeft fraaie transfer beet

De kans is groot dat KV Mechelen woensdagavond dan toch tegen KRC Genk aan de bak zal moeten. Malinwa hoopt dan enkele spelers te recupereren na een corona-uitbraak, al blijft de kern sowieso gehavend. Bovendien kan coach Wouter Vrancken niet langer beroep doen op Igor De Camargo.


De 38-jarige spits toonde zich ook dit seizoen van waarde met al zijn ervaring en scoorde in de bekermatch tegen Cercle Brugge nog een levensbelangrijk doelpunt. Maar eerste keuze was hij zeker niet meer. KVM was dan ook niet van plan om De Camargo iets in de weg te leggen als tijdens de wintermercato een interessant voorstel op tafel kwam. En begin deze week geraakte bekend dat er ook zo'n aanbieding binnen was gekomen.

Zo toonde RWDM interesse om de spits terug naar het Edmond Machttensstadion te halen. Daar zou hij een belangrijke pion kunnen worden in de strijd om promotie naar 1A. En inmiddels is de overgang ook helemaal rond. Dat maakten beide clubs bekend via de officiële kanalen. "Uit respect voor de speler en zijn verwezenlijkingen bij de club wilden we meewerken aan een transfer wanneer de vraag van Igor kwam. We nemen afscheid van een gentleman die we oprecht zullen missen", klinkt het bij KVM.

AFSCHEID VOLGT
Zo zal de Braziliaanse Belg de cirkel rond maken. De Braziliaanse Belg werd destijds door KRC Genk naar Europa gehaald. Maar zijn grote doorbraak volgde pas bij RWDM Brussels FC. Die club ging in 2014 failliet, maar niet veel later werd onder de naam 'RWDM' een doorstart gemaakt. Ondertussen maakte De Camargo een mooie carrière bij onder meer Standard, Borussia Mönchengladbach en KVM. Daar mag hij zich op termijn nog aan een groots afscheid verwachten. "Een groot afscheid voor een vol stadion kan jammer genoeg niet, maar van uitstel komt geen afstel", besluit men.

LEES OOK: Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

KVM moet deze winter een extra spits aantrekken ...

Meest recent

Enorme opluchting STVV: nieuw rampscenario afgewend

Op de vierde speeldag heeft STVV eindelijk zijn eerste zege van de Champions' Play-Off kunnen ...

0
0
'Hazard verlaat Anderlecht: nieuwe club is al bekend'

Even mocht Thorgan Hazard zich dit seizoen topschutter van de Jupiler Pro League noemen, maar de ...

64
64
"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

501
501
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

24
24
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

642
642
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

55
55
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

129
129
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

68
68
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

176
176
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

61
61
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

204
204
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

271
271
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

299
299
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

135
135
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

52
52
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

509
509
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

551
551
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

315
315
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

314
314
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

162
162
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

278
278
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

272
272
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

137
137
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

449
449

Meer sportnieuws