De Camargo heeft fraaie transfer beet

door
De Camargo heeft fraaie transfer beet

De kans is groot dat KV Mechelen woensdagavond dan toch tegen KRC Genk aan de bak zal moeten. Malinwa hoopt dan enkele spelers te recupereren na een corona-uitbraak, al blijft de kern sowieso gehavend. Bovendien kan coach Wouter Vrancken niet langer beroep doen op Igor De Camargo.


De 38-jarige spits toonde zich ook dit seizoen van waarde met al zijn ervaring en scoorde in de bekermatch tegen Cercle Brugge nog een levensbelangrijk doelpunt. Maar eerste keuze was hij zeker niet meer. KVM was dan ook niet van plan om De Camargo iets in de weg te leggen als tijdens de wintermercato een interessant voorstel op tafel kwam. En begin deze week geraakte bekend dat er ook zo'n aanbieding binnen was gekomen.

Zo toonde RWDM interesse om de spits terug naar het Edmond Machttensstadion te halen. Daar zou hij een belangrijke pion kunnen worden in de strijd om promotie naar 1A. En inmiddels is de overgang ook helemaal rond. Dat maakten beide clubs bekend via de officiële kanalen. "Uit respect voor de speler en zijn verwezenlijkingen bij de club wilden we meewerken aan een transfer wanneer de vraag van Igor kwam. We nemen afscheid van een gentleman die we oprecht zullen missen", klinkt het bij KVM.

AFSCHEID VOLGT
Zo zal de Braziliaanse Belg de cirkel rond maken. De Braziliaanse Belg werd destijds door KRC Genk naar Europa gehaald. Maar zijn grote doorbraak volgde pas bij RWDM Brussels FC. Die club ging in 2014 failliet, maar niet veel later werd onder de naam 'RWDM' een doorstart gemaakt. Ondertussen maakte De Camargo een mooie carrière bij onder meer Standard, Borussia Mönchengladbach en KVM. Daar mag hij zich op termijn nog aan een groots afscheid verwachten. "Een groot afscheid voor een vol stadion kan jammer genoeg niet, maar van uitstel komt geen afstel", besluit men.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

KVM moet deze winter een extra spits aantrekken ...

Meest recent

Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

86
86
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

121
121
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

98
98
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

203
203
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

49
49
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

76
76
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

198
198
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

261
261
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

93
93
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

94
94
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

119
119
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

227
227
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

163
163
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

158
158
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

139
139
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

409
409
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

378
378
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

509
509
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

394
394
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

124
124
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

170
170
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

304
304
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

93
93
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

130
130

Meer sportnieuws