'Barça vindt plan-B voor peperdure Haaland'

435
'Barça vindt plan-B voor peperdure Haaland'

FC Barcelona hoopt om dit seizoen alsnog een Champions League-ticket te veroveren en indien mogelijk een gooi te doen naar de Europa League-eindzege. Maar achter de schermen is men op Camp Nou ook al bezig met het komende seizoen. Zo zouden de Catalanen in de zomer willen toeslaan met minstens één topaanwinst.


Zo zou coach Xavi Hernandez obsessief mikken op de komst van een nieuwe spits, iemand die in de komende jaren het speerpunt van de aanvalslinie moet worden. Hét topdoelwit daarbij is Erling Haaland. De kans is groot dat de Noorse spits komende zomer vertrekt bij Borussia Dortmund. Barça-preses Joan Laporta droomt alvast luidop van zijn komst en hoopt te profiteren van zijn goede band met makelaar Mino Raiola.

Haaland zou ook een afkoopclausule van 75 miljoen euro in zijn contract hebben staan die komende zomer in werking treedt. Desondanks is hij allerminst een koopje. De bonussen voor zijn makelaar en entourage, tekenpremie, meerjarig contract, ... zouden de kosten flink omhoog jagen. Zo heeft had Marca het eerder al over een totaalprijs van liefst 350 miljoen euro. Dat lijkt voor het financieel geplaagde Barcelona toch van het goede te veel.

PLAN-B GEVONDEN
Laporta hoopt dat hij desondanks toch iets kan forceren in het dossier, maar ondertussen kijken de Catalanen ook al verder naar alternatieven. Volgens SPORT zou het vizier daarvoor op Alexander Isak gericht zijn. De 22-jarige Zweed maakte vorig seizoen al indruk bij Real Sociedad en liet zich ook opmerken tijdens het EK. Tijdens de huidige jaargang doet hij het iets minder, toch blijft men op Camp Nou overtuigd van zijn kwaliteiten.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Haaland is onhaalbaar voor Barça ...

Meest recent

Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

0
0
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

6
6
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

24
24
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

35
35
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

185
185
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

37
37
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

39
39
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

76
76
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

73
73
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

121
121
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

149
149
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

53
53
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

316
316
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

757
757
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

166
166
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

170
170
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

205
205
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

388
388
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

704
704
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

260
260
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

206
206

Meer sportnieuws