'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

300 stemmen
'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

RSC Anderlecht liet afgelopen zondag twee dure punten liggen tegen Standard. Komend weekend willen de Brusselaars dan ook aanknopen met een overwinning op het veld van KV Mechelen. Ondertussen blijft de sportieve leiding druk in de weer op de winterse transfermarkt.


Niet dat we in januari een groot offensief moeten verwachten van Paars-Wit, dat maakte CEO Peter Verbeke afgelopen weekend nog eens duidelijk. "Het is op zich niet de bedoeling dat er nog iets bijkomt", klonk het bij Eleven Sports. "We hebben al een goede ploeg en zijn op elke positie dubbel bezet. Het is ook de bedoeling om jonge spelers kansen te blijven geven." Maar dat wil niet zeggen dat Anderlecht interessante opportuniteiten zomaar zal laten liggen. Zo zou de recordkampioen een extra controlerende middenvelder in het vizier hebben.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt via zijn website namelijk dat RSCA nog steeds achter de diensten van Ebrima Darboe aast. De 20-jarige Gambiaan geldt als een veelbelovend talent, maar komt bij zijn huidige club AS Roma weinig aan de bak. En daar zou Paars-Wit van willen profiteren. Dat Darboe momenteel actief is op de Africa Cup, waar hij ook nog eens in quarantaine zit wegens een positieve corona-test, zou het dossier er wel niet op vergemakkelijken.

GEEN REYNOLDS
Even werd de transfer van Darboe ook gelinkt aan de komst van zijn Roma-ploegmaat Bryan Reynolds. Maar dat blijkt dus niet het geval. Ook Di Marzio bevestigt dat de komst van de Amerikaanse back niet langer aan de orde is bij Anderlecht. Reynolds zou namelijk mikken op een huurbestemming waar hij zeker is van de nodige minuten, KV Kortrijk wordt alvast genoemd. Over Darboe zouden dus wel nog gesprekken lopen. Het is daarbij niet uitgesloten dat de overstap pas volgende zomer volgt.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

RSCA kan wat meer opties op het middenveld gebruiken ...

Meest recent

‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

41
41
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

80
80
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

155
155
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

89
89
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

89
89
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

278
278
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

107
107
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

109
109
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

462
462
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

670
670
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

73
73
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

183
183
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

206
206
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

52
52
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

550
550
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

122
122
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

187
187
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

237
237
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

179
179
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

238
238
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

425
425
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

157
157
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

833
833
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

89
89

Meer sportnieuws