'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

door
'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

RSC Anderlecht liet afgelopen zondag twee dure punten liggen tegen Standard. Komend weekend willen de Brusselaars dan ook aanknopen met een overwinning op het veld van KV Mechelen. Ondertussen blijft de sportieve leiding druk in de weer op de winterse transfermarkt.


Niet dat we in januari een groot offensief moeten verwachten van Paars-Wit, dat maakte CEO Peter Verbeke afgelopen weekend nog eens duidelijk. "Het is op zich niet de bedoeling dat er nog iets bijkomt", klonk het bij Eleven Sports. "We hebben al een goede ploeg en zijn op elke positie dubbel bezet. Het is ook de bedoeling om jonge spelers kansen te blijven geven." Maar dat wil niet zeggen dat Anderlecht interessante opportuniteiten zomaar zal laten liggen. Zo zou de recordkampioen een extra controlerende middenvelder in het vizier hebben.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt via zijn website namelijk dat RSCA nog steeds achter de diensten van Ebrima Darboe aast. De 20-jarige Gambiaan geldt als een veelbelovend talent, maar komt bij zijn huidige club AS Roma weinig aan de bak. En daar zou Paars-Wit van willen profiteren. Dat Darboe momenteel actief is op de Africa Cup, waar hij ook nog eens in quarantaine zit wegens een positieve corona-test, zou het dossier er wel niet op vergemakkelijken.

GEEN REYNOLDS
Even werd de transfer van Darboe ook gelinkt aan de komst van zijn Roma-ploegmaat Bryan Reynolds. Maar dat blijkt dus niet het geval. Ook Di Marzio bevestigt dat de komst van de Amerikaanse back niet langer aan de orde is bij Anderlecht. Reynolds zou namelijk mikken op een huurbestemming waar hij zeker is van de nodige minuten, KV Kortrijk wordt alvast genoemd. Over Darboe zouden dus wel nog gesprekken lopen. Het is daarbij niet uitgesloten dat de overstap pas volgende zomer volgt.

LEES OOK: Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

RSCA kan wat meer opties op het middenveld gebruiken ...

Meest recent

"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

0
0
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

17
17
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

74
74
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

75
75
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

37
37
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

22
22
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

35
35
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

36
36
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

198
198
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

100
100
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

240
240
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

197
197
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

238
238
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

552
552
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

272
272
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

138
138
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

477
477
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

130
130
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

200
200
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

480
480
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

89
89
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

82
82

Meer sportnieuws