'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

300 stemmen
'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

RSC Anderlecht liet afgelopen zondag twee dure punten liggen tegen Standard. Komend weekend willen de Brusselaars dan ook aanknopen met een overwinning op het veld van KV Mechelen. Ondertussen blijft de sportieve leiding druk in de weer op de winterse transfermarkt.


Niet dat we in januari een groot offensief moeten verwachten van Paars-Wit, dat maakte CEO Peter Verbeke afgelopen weekend nog eens duidelijk. "Het is op zich niet de bedoeling dat er nog iets bijkomt", klonk het bij Eleven Sports. "We hebben al een goede ploeg en zijn op elke positie dubbel bezet. Het is ook de bedoeling om jonge spelers kansen te blijven geven." Maar dat wil niet zeggen dat Anderlecht interessante opportuniteiten zomaar zal laten liggen. Zo zou de recordkampioen een extra controlerende middenvelder in het vizier hebben.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt via zijn website namelijk dat RSCA nog steeds achter de diensten van Ebrima Darboe aast. De 20-jarige Gambiaan geldt als een veelbelovend talent, maar komt bij zijn huidige club AS Roma weinig aan de bak. En daar zou Paars-Wit van willen profiteren. Dat Darboe momenteel actief is op de Africa Cup, waar hij ook nog eens in quarantaine zit wegens een positieve corona-test, zou het dossier er wel niet op vergemakkelijken.

GEEN REYNOLDS
Even werd de transfer van Darboe ook gelinkt aan de komst van zijn Roma-ploegmaat Bryan Reynolds. Maar dat blijkt dus niet het geval. Ook Di Marzio bevestigt dat de komst van de Amerikaanse back niet langer aan de orde is bij Anderlecht. Reynolds zou namelijk mikken op een huurbestemming waar hij zeker is van de nodige minuten, KV Kortrijk wordt alvast genoemd. Over Darboe zouden dus wel nog gesprekken lopen. Het is daarbij niet uitgesloten dat de overstap pas volgende zomer volgt.

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

RSCA kan wat meer opties op het middenveld gebruiken ...

Meest recent

'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

10
10
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

3
3
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

31
31
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

33
33
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

75
75
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

63
63
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

206
206
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

25
25
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

121
121
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

80
80
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

198
198
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1070
1070
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

94
94
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

263
263
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

369
369
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

56
56
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

326
326
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

157
157
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

414
414
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

314
314
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

483
483
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

507
507
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

78
78

Meer sportnieuws