'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

door
'Anderlecht drukt door voor middenvelder'

RSC Anderlecht liet afgelopen zondag twee dure punten liggen tegen Standard. Komend weekend willen de Brusselaars dan ook aanknopen met een overwinning op het veld van KV Mechelen. Ondertussen blijft de sportieve leiding druk in de weer op de winterse transfermarkt.


Niet dat we in januari een groot offensief moeten verwachten van Paars-Wit, dat maakte CEO Peter Verbeke afgelopen weekend nog eens duidelijk. "Het is op zich niet de bedoeling dat er nog iets bijkomt", klonk het bij Eleven Sports. "We hebben al een goede ploeg en zijn op elke positie dubbel bezet. Het is ook de bedoeling om jonge spelers kansen te blijven geven." Maar dat wil niet zeggen dat Anderlecht interessante opportuniteiten zomaar zal laten liggen. Zo zou de recordkampioen een extra controlerende middenvelder in het vizier hebben.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt via zijn website namelijk dat RSCA nog steeds achter de diensten van Ebrima Darboe aast. De 20-jarige Gambiaan geldt als een veelbelovend talent, maar komt bij zijn huidige club AS Roma weinig aan de bak. En daar zou Paars-Wit van willen profiteren. Dat Darboe momenteel actief is op de Africa Cup, waar hij ook nog eens in quarantaine zit wegens een positieve corona-test, zou het dossier er wel niet op vergemakkelijken.

GEEN REYNOLDS
Even werd de transfer van Darboe ook gelinkt aan de komst van zijn Roma-ploegmaat Bryan Reynolds. Maar dat blijkt dus niet het geval. Ook Di Marzio bevestigt dat de komst van de Amerikaanse back niet langer aan de orde is bij Anderlecht. Reynolds zou namelijk mikken op een huurbestemming waar hij zeker is van de nodige minuten, KV Kortrijk wordt alvast genoemd. Over Darboe zouden dus wel nog gesprekken lopen. Het is daarbij niet uitgesloten dat de overstap pas volgende zomer volgt.

LEES OOK: De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

RSCA kan wat meer opties op het middenveld gebruiken ...

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

30
30
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

40
40
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

37
37
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

55
55
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

53
53
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

218
218
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

55
55
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

229
229
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

96
96
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

41
41
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

336
336
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

138
138
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

376
376
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

476
476
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

313
313
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

122
122
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

194
194
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

335
335
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

322
322
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

282
282
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

905
905
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

475
475

Meer sportnieuws