TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

1365 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge brak maandag het contract van Daniel Pérez open, de Venezolaan ligt nu vast tot medio 2026. Daarnaast krijgt coach Alfred Schreuder er mogelijk nog een verrassende extra spits bij. Volgens het Franse Le Télégramme is de kans immers groot dat Youssouph Badji vroegtijdig terugkeert naar Jan Breydel. De Senegalees kan bij Stade Brestois niet overtuigen en dus wordt zijn huurbeurt mogelijk deze winter al stopgezet. Ondertussen drukt Club door voor Andreas Skov Olsen, al ligt ook Glasgow Rangers op de loer voor de Deense flankaanvaller.



Bryan Reynolds lijkt dan weer geen optie meer voor Blauw-Zwart. Zowel Club als RSC Anderlecht toonden interesse om de back van AS Roma deze winter te huren. Maar de Amerikaan zou bij beide clubs vrezen voor een gebrek aan speelminuten en volgt daarom andere pistes. Van de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk navraag heeft gedaan voor de Roma-speler. Ook enkele ploegen uit de MLS tonen belangstelling. Patrik Walemark, nog zo'n gemeenschappelijk target van RSCA en Club, tekende dan weer bij Feyenoord.



Voor Anderlecht is het intact houden van de huidige kern evenwel de belangrijkste opdracht van de wintermercato. Maar mogelijk vertrekken na het seizoen wel enkele sterkhouders. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou AC Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. Sergio Gomez is dan weer grof wild in Engeland. Zo beweert Der Westen dat hij op de ruime lijsten van Chelsea FC en Manchester United staan. Daarnaast zouden Everton FC en Southampton in hem een directe versterking zien.



RFC Seraing heeft zich nog wat verder versterkt. Zo komt Yves Dabila over van de Franse landskampioen OSC Lille. Hij wordt gehuurd tot het einde van het huidige seizoen. De Ivoriaanse verdediger die zowel centraal als rechts in de verdediging uit de voeten kan, zal het nummer 13 dragen in de provincie Luik. In ons land kwam hij eerder al uit voor Cercle Brugge en Excelsior Moeskroen.

BUITENLAND
Eden Hazard zou ondanks zijn gebrek aan minuten dan toch niet vertrekken tijdens de huidige mercato. Onder meer door de familiale situatie blijft hij Real Madrid voorlopig trouw. Komende zomer krijgen we allicht een heel ander verhaal. En daar doen al wilde geruchten de ronde over. Qatarese journalist Mohammed Alkaabi stelt namelijk dat Hazard reeds contact zou hebben opgenomen met Nasser Al-Khelaifi, de voorzitter van Paris Saint-Germain.



Christian Eriksen maakt mogelijk zijn comeback in de Premier League. The Athletic weet immers dat Brentford, de nummer veertien in de klassering, de Deen een contractvoorstel gedaan heeft. Eriksen zou er tot het einde van het seizoen kunnen tekenen, met optie op een extra jaar. Op die manier krijgt hij dus zes maanden om zich te bewijzen. Zijn contract bij Internazionale werd onlangs ontbonden, door een ingebouwde defribilator was het namelijk onmogelijk om in Italië te blijven voetballen.



Nog bij Inter, krijgt Ivan Perisic amper nog speelgelegenheid. Daardoor zou Inter openstaan voor een wintertransfer en er zou een knaltransfer naar de Premier League lonken, meldt de Daily Mirror. In het verleden lonkte Manchester United al naar Perisic, maar nu zouden het Tottenham, Arsenal en Chelsea zijn die in de rij staan om hem in te lijven. Vooral de interesse van de Blues zou Perisic vleien, waar Thomas Tuchel hem er graag bij zou hebben.



Newcastle United zou zich bij Paris Saint-Germain gemeld hebben voor een grote naam. RMC Sport beweert namelijk dat de Engelsen aan navraag hebben gedaan achter Keylor Navas. De Costa Ricaan zou het nieuwe sluitstuk moeten worden in St. James' Park. Al is er nog lang geen sprake van een akkoord. De eerste toenaderingspoging zou immers afgewezen zijn, afwachten of de Engelsen ook een nieuwe poging ondernemen.

LEES OOK: Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Hazard moet zo snel mogelijk vertrekken bij Real ...

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

76
76
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

50
50
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

22
22
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

190
190
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

84
84
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

95
95
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

40
40
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

483
483
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

331
331
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

175
175
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

234
234
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

50
50
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

79
79
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

75
75
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

406
406
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

151
151
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

379
379
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

510
510
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

44
44
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1250
1250
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

134
134

Meer sportnieuws