TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge brak maandag het contract van Daniel Pérez open, de Venezolaan ligt nu vast tot medio 2026. Daarnaast krijgt coach Alfred Schreuder er mogelijk nog een verrassende extra spits bij. Volgens het Franse Le Télégramme is de kans immers groot dat Youssouph Badji vroegtijdig terugkeert naar Jan Breydel. De Senegalees kan bij Stade Brestois niet overtuigen en dus wordt zijn huurbeurt mogelijk deze winter al stopgezet. Ondertussen drukt Club door voor Andreas Skov Olsen, al ligt ook Glasgow Rangers op de loer voor de Deense flankaanvaller.



Bryan Reynolds lijkt dan weer geen optie meer voor Blauw-Zwart. Zowel Club als RSC Anderlecht toonden interesse om de back van AS Roma deze winter te huren. Maar de Amerikaan zou bij beide clubs vrezen voor een gebrek aan speelminuten en volgt daarom andere pistes. Van de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk navraag heeft gedaan voor de Roma-speler. Ook enkele ploegen uit de MLS tonen belangstelling. Patrik Walemark, nog zo'n gemeenschappelijk target van RSCA en Club, tekende dan weer bij Feyenoord.



Voor Anderlecht is het intact houden van de huidige kern evenwel de belangrijkste opdracht van de wintermercato. Maar mogelijk vertrekken na het seizoen wel enkele sterkhouders. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou AC Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. Sergio Gomez is dan weer grof wild in Engeland. Zo beweert Der Westen dat hij op de ruime lijsten van Chelsea FC en Manchester United staan. Daarnaast zouden Everton FC en Southampton in hem een directe versterking zien.



RFC Seraing heeft zich nog wat verder versterkt. Zo komt Yves Dabila over van de Franse landskampioen OSC Lille. Hij wordt gehuurd tot het einde van het huidige seizoen. De Ivoriaanse verdediger die zowel centraal als rechts in de verdediging uit de voeten kan, zal het nummer 13 dragen in de provincie Luik. In ons land kwam hij eerder al uit voor Cercle Brugge en Excelsior Moeskroen.

BUITENLAND
Eden Hazard zou ondanks zijn gebrek aan minuten dan toch niet vertrekken tijdens de huidige mercato. Onder meer door de familiale situatie blijft hij Real Madrid voorlopig trouw. Komende zomer krijgen we allicht een heel ander verhaal. En daar doen al wilde geruchten de ronde over. Qatarese journalist Mohammed Alkaabi stelt namelijk dat Hazard reeds contact zou hebben opgenomen met Nasser Al-Khelaifi, de voorzitter van Paris Saint-Germain.



Christian Eriksen maakt mogelijk zijn comeback in de Premier League. The Athletic weet immers dat Brentford, de nummer veertien in de klassering, de Deen een contractvoorstel gedaan heeft. Eriksen zou er tot het einde van het seizoen kunnen tekenen, met optie op een extra jaar. Op die manier krijgt hij dus zes maanden om zich te bewijzen. Zijn contract bij Internazionale werd onlangs ontbonden, door een ingebouwde defribilator was het namelijk onmogelijk om in Italië te blijven voetballen.



Nog bij Inter, krijgt Ivan Perisic amper nog speelgelegenheid. Daardoor zou Inter openstaan voor een wintertransfer en er zou een knaltransfer naar de Premier League lonken, meldt de Daily Mirror. In het verleden lonkte Manchester United al naar Perisic, maar nu zouden het Tottenham, Arsenal en Chelsea zijn die in de rij staan om hem in te lijven. Vooral de interesse van de Blues zou Perisic vleien, waar Thomas Tuchel hem er graag bij zou hebben.



Newcastle United zou zich bij Paris Saint-Germain gemeld hebben voor een grote naam. RMC Sport beweert namelijk dat de Engelsen aan navraag hebben gedaan achter Keylor Navas. De Costa Ricaan zou het nieuwe sluitstuk moeten worden in St. James' Park. Al is er nog lang geen sprake van een akkoord. De eerste toenaderingspoging zou immers afgewezen zijn, afwachten of de Engelsen ook een nieuwe poging ondernemen.

LEES OOK: KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Hazard moet zo snel mogelijk vertrekken bij Real ...

Meest recent

Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

34
34
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

114
114
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

159
159
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

199
199
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

51
51
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

371
371
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

240
240
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

70
70
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

58
58
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

143
143
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

513
513
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

262
262
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

61
61
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

87
87
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

61
61
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

37
37
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

417
417
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

342
342
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

133
133
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

209
209
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

134
134
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

111
111
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

211
211

Meer sportnieuws