TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge brak maandag het contract van Daniel Pérez open, de Venezolaan ligt nu vast tot medio 2026. Daarnaast krijgt coach Alfred Schreuder er mogelijk nog een verrassende extra spits bij. Volgens het Franse Le Télégramme is de kans immers groot dat Youssouph Badji vroegtijdig terugkeert naar Jan Breydel. De Senegalees kan bij Stade Brestois niet overtuigen en dus wordt zijn huurbeurt mogelijk deze winter al stopgezet. Ondertussen drukt Club door voor Andreas Skov Olsen, al ligt ook Glasgow Rangers op de loer voor de Deense flankaanvaller.



Bryan Reynolds lijkt dan weer geen optie meer voor Blauw-Zwart. Zowel Club als RSC Anderlecht toonden interesse om de back van AS Roma deze winter te huren. Maar de Amerikaan zou bij beide clubs vrezen voor een gebrek aan speelminuten en volgt daarom andere pistes. Van de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk navraag heeft gedaan voor de Roma-speler. Ook enkele ploegen uit de MLS tonen belangstelling. Patrik Walemark, nog zo'n gemeenschappelijk target van RSCA en Club, tekende dan weer bij Feyenoord.



Voor Anderlecht is het intact houden van de huidige kern evenwel de belangrijkste opdracht van de wintermercato. Maar mogelijk vertrekken na het seizoen wel enkele sterkhouders. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou AC Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. Sergio Gomez is dan weer grof wild in Engeland. Zo beweert Der Westen dat hij op de ruime lijsten van Chelsea FC en Manchester United staan. Daarnaast zouden Everton FC en Southampton in hem een directe versterking zien.



RFC Seraing heeft zich nog wat verder versterkt. Zo komt Yves Dabila over van de Franse landskampioen OSC Lille. Hij wordt gehuurd tot het einde van het huidige seizoen. De Ivoriaanse verdediger die zowel centraal als rechts in de verdediging uit de voeten kan, zal het nummer 13 dragen in de provincie Luik. In ons land kwam hij eerder al uit voor Cercle Brugge en Excelsior Moeskroen.

BUITENLAND
Eden Hazard zou ondanks zijn gebrek aan minuten dan toch niet vertrekken tijdens de huidige mercato. Onder meer door de familiale situatie blijft hij Real Madrid voorlopig trouw. Komende zomer krijgen we allicht een heel ander verhaal. En daar doen al wilde geruchten de ronde over. Qatarese journalist Mohammed Alkaabi stelt namelijk dat Hazard reeds contact zou hebben opgenomen met Nasser Al-Khelaifi, de voorzitter van Paris Saint-Germain.



Christian Eriksen maakt mogelijk zijn comeback in de Premier League. The Athletic weet immers dat Brentford, de nummer veertien in de klassering, de Deen een contractvoorstel gedaan heeft. Eriksen zou er tot het einde van het seizoen kunnen tekenen, met optie op een extra jaar. Op die manier krijgt hij dus zes maanden om zich te bewijzen. Zijn contract bij Internazionale werd onlangs ontbonden, door een ingebouwde defribilator was het namelijk onmogelijk om in Italië te blijven voetballen.



Nog bij Inter, krijgt Ivan Perisic amper nog speelgelegenheid. Daardoor zou Inter openstaan voor een wintertransfer en er zou een knaltransfer naar de Premier League lonken, meldt de Daily Mirror. In het verleden lonkte Manchester United al naar Perisic, maar nu zouden het Tottenham, Arsenal en Chelsea zijn die in de rij staan om hem in te lijven. Vooral de interesse van de Blues zou Perisic vleien, waar Thomas Tuchel hem er graag bij zou hebben.



Newcastle United zou zich bij Paris Saint-Germain gemeld hebben voor een grote naam. RMC Sport beweert namelijk dat de Engelsen aan navraag hebben gedaan achter Keylor Navas. De Costa Ricaan zou het nieuwe sluitstuk moeten worden in St. James' Park. Al is er nog lang geen sprake van een akkoord. De eerste toenaderingspoging zou immers afgewezen zijn, afwachten of de Engelsen ook een nieuwe poging ondernemen.

LEES OOK: Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Hazard moet zo snel mogelijk vertrekken bij Real ...

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

84
84
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

120
120
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

36
36
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

68
68
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

45
45
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

274
274
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

276
276
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

150
150
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

66
66
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

225
225
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

143
143
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

441
441
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

76
76
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

61
61
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

69
69
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

305
305
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

290
290
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

46
46
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

248
248
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

153
153
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

455
455
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

291
291
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1499
1499
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

463
463

Meer sportnieuws