TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge brak maandag het contract van Daniel Pérez open, de Venezolaan ligt nu vast tot medio 2026. Daarnaast krijgt coach Alfred Schreuder er mogelijk nog een verrassende extra spits bij. Volgens het Franse Le Télégramme is de kans immers groot dat Youssouph Badji vroegtijdig terugkeert naar Jan Breydel. De Senegalees kan bij Stade Brestois niet overtuigen en dus wordt zijn huurbeurt mogelijk deze winter al stopgezet. Ondertussen drukt Club door voor Andreas Skov Olsen, al ligt ook Glasgow Rangers op de loer voor de Deense flankaanvaller.



Bryan Reynolds lijkt dan weer geen optie meer voor Blauw-Zwart. Zowel Club als RSC Anderlecht toonden interesse om de back van AS Roma deze winter te huren. Maar de Amerikaan zou bij beide clubs vrezen voor een gebrek aan speelminuten en volgt daarom andere pistes. Van de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk navraag heeft gedaan voor de Roma-speler. Ook enkele ploegen uit de MLS tonen belangstelling. Patrik Walemark, nog zo'n gemeenschappelijk target van RSCA en Club, tekende dan weer bij Feyenoord.



Voor Anderlecht is het intact houden van de huidige kern evenwel de belangrijkste opdracht van de wintermercato. Maar mogelijk vertrekken na het seizoen wel enkele sterkhouders. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou AC Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. Sergio Gomez is dan weer grof wild in Engeland. Zo beweert Der Westen dat hij op de ruime lijsten van Chelsea FC en Manchester United staan. Daarnaast zouden Everton FC en Southampton in hem een directe versterking zien.



RFC Seraing heeft zich nog wat verder versterkt. Zo komt Yves Dabila over van de Franse landskampioen OSC Lille. Hij wordt gehuurd tot het einde van het huidige seizoen. De Ivoriaanse verdediger die zowel centraal als rechts in de verdediging uit de voeten kan, zal het nummer 13 dragen in de provincie Luik. In ons land kwam hij eerder al uit voor Cercle Brugge en Excelsior Moeskroen.

BUITENLAND
Eden Hazard zou ondanks zijn gebrek aan minuten dan toch niet vertrekken tijdens de huidige mercato. Onder meer door de familiale situatie blijft hij Real Madrid voorlopig trouw. Komende zomer krijgen we allicht een heel ander verhaal. En daar doen al wilde geruchten de ronde over. Qatarese journalist Mohammed Alkaabi stelt namelijk dat Hazard reeds contact zou hebben opgenomen met Nasser Al-Khelaifi, de voorzitter van Paris Saint-Germain.



Christian Eriksen maakt mogelijk zijn comeback in de Premier League. The Athletic weet immers dat Brentford, de nummer veertien in de klassering, de Deen een contractvoorstel gedaan heeft. Eriksen zou er tot het einde van het seizoen kunnen tekenen, met optie op een extra jaar. Op die manier krijgt hij dus zes maanden om zich te bewijzen. Zijn contract bij Internazionale werd onlangs ontbonden, door een ingebouwde defribilator was het namelijk onmogelijk om in Italië te blijven voetballen.



Nog bij Inter, krijgt Ivan Perisic amper nog speelgelegenheid. Daardoor zou Inter openstaan voor een wintertransfer en er zou een knaltransfer naar de Premier League lonken, meldt de Daily Mirror. In het verleden lonkte Manchester United al naar Perisic, maar nu zouden het Tottenham, Arsenal en Chelsea zijn die in de rij staan om hem in te lijven. Vooral de interesse van de Blues zou Perisic vleien, waar Thomas Tuchel hem er graag bij zou hebben.



Newcastle United zou zich bij Paris Saint-Germain gemeld hebben voor een grote naam. RMC Sport beweert namelijk dat de Engelsen aan navraag hebben gedaan achter Keylor Navas. De Costa Ricaan zou het nieuwe sluitstuk moeten worden in St. James' Park. Al is er nog lang geen sprake van een akkoord. De eerste toenaderingspoging zou immers afgewezen zijn, afwachten of de Engelsen ook een nieuwe poging ondernemen.

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Hazard moet zo snel mogelijk vertrekken bij Real ...

Meest recent

KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

7
7
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

61
61
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

30
30
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

127
127
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

59
59
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

57
57
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

120
120
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

171
171
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

430
430
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

97
97
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

61
61
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

156
156
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

561
561
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

176
176
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

224
224
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

794
794
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

347
347
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

128
128
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

142
142
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

158
158
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1453
1453
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

68
68
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

744
744

Meer sportnieuws