TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

1365
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Club Brugge, nieuwe Hazard-bom'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge brak maandag het contract van Daniel Pérez open, de Venezolaan ligt nu vast tot medio 2026. Daarnaast krijgt coach Alfred Schreuder er mogelijk nog een verrassende extra spits bij. Volgens het Franse Le Télégramme is de kans immers groot dat Youssouph Badji vroegtijdig terugkeert naar Jan Breydel. De Senegalees kan bij Stade Brestois niet overtuigen en dus wordt zijn huurbeurt mogelijk deze winter al stopgezet. Ondertussen drukt Club door voor Andreas Skov Olsen, al ligt ook Glasgow Rangers op de loer voor de Deense flankaanvaller.



Bryan Reynolds lijkt dan weer geen optie meer voor Blauw-Zwart. Zowel Club als RSC Anderlecht toonden interesse om de back van AS Roma deze winter te huren. Maar de Amerikaan zou bij beide clubs vrezen voor een gebrek aan speelminuten en volgt daarom andere pistes. Van de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk navraag heeft gedaan voor de Roma-speler. Ook enkele ploegen uit de MLS tonen belangstelling. Patrik Walemark, nog zo'n gemeenschappelijk target van RSCA en Club, tekende dan weer bij Feyenoord.



Voor Anderlecht is het intact houden van de huidige kern evenwel de belangrijkste opdracht van de wintermercato. Maar mogelijk vertrekken na het seizoen wel enkele sterkhouders. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou AC Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. Sergio Gomez is dan weer grof wild in Engeland. Zo beweert Der Westen dat hij op de ruime lijsten van Chelsea FC en Manchester United staan. Daarnaast zouden Everton FC en Southampton in hem een directe versterking zien.



RFC Seraing heeft zich nog wat verder versterkt. Zo komt Yves Dabila over van de Franse landskampioen OSC Lille. Hij wordt gehuurd tot het einde van het huidige seizoen. De Ivoriaanse verdediger die zowel centraal als rechts in de verdediging uit de voeten kan, zal het nummer 13 dragen in de provincie Luik. In ons land kwam hij eerder al uit voor Cercle Brugge en Excelsior Moeskroen.

BUITENLAND
Eden Hazard zou ondanks zijn gebrek aan minuten dan toch niet vertrekken tijdens de huidige mercato. Onder meer door de familiale situatie blijft hij Real Madrid voorlopig trouw. Komende zomer krijgen we allicht een heel ander verhaal. En daar doen al wilde geruchten de ronde over. Qatarese journalist Mohammed Alkaabi stelt namelijk dat Hazard reeds contact zou hebben opgenomen met Nasser Al-Khelaifi, de voorzitter van Paris Saint-Germain.



Christian Eriksen maakt mogelijk zijn comeback in de Premier League. The Athletic weet immers dat Brentford, de nummer veertien in de klassering, de Deen een contractvoorstel gedaan heeft. Eriksen zou er tot het einde van het seizoen kunnen tekenen, met optie op een extra jaar. Op die manier krijgt hij dus zes maanden om zich te bewijzen. Zijn contract bij Internazionale werd onlangs ontbonden, door een ingebouwde defribilator was het namelijk onmogelijk om in Italië te blijven voetballen.



Nog bij Inter, krijgt Ivan Perisic amper nog speelgelegenheid. Daardoor zou Inter openstaan voor een wintertransfer en er zou een knaltransfer naar de Premier League lonken, meldt de Daily Mirror. In het verleden lonkte Manchester United al naar Perisic, maar nu zouden het Tottenham, Arsenal en Chelsea zijn die in de rij staan om hem in te lijven. Vooral de interesse van de Blues zou Perisic vleien, waar Thomas Tuchel hem er graag bij zou hebben.



Newcastle United zou zich bij Paris Saint-Germain gemeld hebben voor een grote naam. RMC Sport beweert namelijk dat de Engelsen aan navraag hebben gedaan achter Keylor Navas. De Costa Ricaan zou het nieuwe sluitstuk moeten worden in St. James' Park. Al is er nog lang geen sprake van een akkoord. De eerste toenaderingspoging zou immers afgewezen zijn, afwachten of de Engelsen ook een nieuwe poging ondernemen.

LEES OOK: Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hazard moet zo snel mogelijk vertrekken bij Real ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

42
42
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

69
69
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

24
24
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

372
372
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

87
87
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

155
155
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

288
288
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

329
329
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

154
154
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws