Deschacht: "Anderlecht kan dubbel pakken dit seizoen"

312 stemmen
Deschacht:

RSC Anderlecht heeft de competitie met een valse noot hervat. De Brusselaars waren zondag op eigen veld nochtans lange tijd baas tegen een erg matig Standard, maar gaf in de slotfase voor de zoveelste keer belangrijke punten uit handen (1-1). Desondanks blijft Olivier Deschacht volop geloven in het succes voor zijn ex-club.


In een uitgebreide analyse bij de krant Het Nieuwsblad stelt Deschacht dat zelfs de dubbel dit jaar niet uitgesloten is voor Paars-Wit. De bekerfinale is volgens hem alvast een must, in de halve finales moet er absoluut zien afgerekend worden met KAS Eupen. Daarnaast is de voormalige verdediger er ook van overtuigd dat Anderlecht zal meedoen voor de titel, op voorwaarde dat de Champions' Play-Off wordt gehaald.

En daar zou het schoentje wel eens kunnen knellen. Ook dit jaar wordt de belangrijkste nacompetitie immers met slechts vier ploegen gespeeld en de plaatsjes zijn bijzonder duur. Zeker door de verrassend goede prestaties van Union SG. Indien de leider het komende vierluik (tegen KRC Genk, Club Brugge, Anderlecht en Antwerp) kan doorkomen zonder al te grote kleerscheuren, lijkt een plek in de Champions' Play-Off binnen voor de promovendus.

GEVAAR VAN GENK EN GENT
Ook Club Brugge lijkt een zekerheid voor de top 4. En dus zal Anderlecht vooral moeten afrekenen met Antwerp, maar ook met KRC Genk en AA Gent. Die twee laatste ploegen zijn na een zwakke competitiestart bezig aan een indrukwekkende remonte in het klassement. Op papier hebben zij, net als Antwerp, alvast meer dan voldoende kwaliteit om de Champions' Play-Off te halen. Het belooft dus nog een spannende strijd te worden voor RSCA. Al mag het dan geen overbodig puntenverlies blijven leiden.

LEES OOK: Beveren maakt nieuwe versterking bekend

Anderlecht pakt dit seizoen een prijs ...

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

106
106
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

88
88
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

83
83
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

39
39
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

39
39
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

37
37
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

122
122
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

116
116
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

455
455
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

82
82
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

162
162
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

326
326
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

967
967
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

952
952
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

461
461
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

839
839
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

573
573
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

357
357
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

601
601

Meer sportnieuws