Milan verliest na knotsgek slot, Mertens doet uitstekende zaak

137 stemmen
Milan verliest na knotsgek slot, Mertens doet uitstekende zaak

Op maandagavond worden naar goede gewoonte nog heel wat wedstrijden afgewerkt. Ondanks het feit dat er in België geen partijen op het programma stonden, werd er in Italië lustig gevoetbald. Zo nam Milan het in eigen huis op tegen laagvlieger Spezia. Napoli stond op zijn beurt dan weer voor een verplaatsing richting Bologna. 


Beide clubs dienden zich te verzekeren van een driepunter indien ze in het zog van leider Inter wilden blijven. Milan begon in het eigen San Siro uitstekend tegen Spezia. Met een startende Saelemaekers tussen de lijnen werden de bezoekers meteen weggedrukt. Na een karrenvracht aan kansen leek Theo Hernandez vanaf de stip te gaan zorgen voor de openingstreffer. De Fransman faalde echter, maar dat nam niet weg dat de Rossoneri met een minieme voorsprong ging rusten. Na een defensieve blunder profiteerde Leao maximaal door de 1-0 over doelman Provedel binnen te stiften. 

In de tweede helft tapte Spezia uit een ander vaatje. Ondanks het overwicht van de thuisploeg counterde het team van Thiago Motta er lustig op los. Een halfuur voor het eindsignaal zorgde de Colombiaan Agudelo dan ook voor de verdiende gelijkmaker. Milan bleef te hard op zoek naar de winnende treffer, waardoor er steeds meer ruimte achterin kwam. Na een slotoffensief in minuut 94 werd de Rossoneri koud gepakt op de counter. De Ghanees Gyasi werd uiteindelijk dé matchwinnaar na een doelpunt in het absolute slot van de partij. Door het verlies kan Inter terug een voorsprong van vijf punten uitbouwen op de stadsgenoot. 

Napoli doet wat het moet doen

In de partij tussen Bologna en Napoli stonden twee Belgen aan de aftrap. Bij de thuisploeg was dat Arthur Theate, en bij de bezoekers uit Napels ging de eer naar Dries Mertens. Die laatste zag zijn ploeggenoot Hirving Lozano na twintig minuten al de openingstreffer maken via Elmas. In het begin van de tweede helft besliste de Mexicaan de wedstrijd met zijn tweede doelpunt van de avond. Door de driepunter doet Napoli een gouden zaak in het klassement, en staat het nu op twee punten van Milan. 

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Wie wordt kampioen van Italië?

Meest recent

Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

0
0
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

147
147
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

26
26
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

45
45
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

106
106
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

221
221
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

58
58
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

730
730
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

185
185
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

251
251
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

401
401
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

84
84
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

498
498
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

106
106
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

266
266
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

149
149
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

281
281
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

30
30
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

87
87
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

70
70
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

234
234
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

192
192
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

42
42

Meer sportnieuws