Milan verliest na knotsgek slot, Mertens doet uitstekende zaak

door
Milan verliest na knotsgek slot, Mertens doet uitstekende zaak

Op maandagavond worden naar goede gewoonte nog heel wat wedstrijden afgewerkt. Ondanks het feit dat er in België geen partijen op het programma stonden, werd er in Italië lustig gevoetbald. Zo nam Milan het in eigen huis op tegen laagvlieger Spezia. Napoli stond op zijn beurt dan weer voor een verplaatsing richting Bologna. 


Beide clubs dienden zich te verzekeren van een driepunter indien ze in het zog van leider Inter wilden blijven. Milan begon in het eigen San Siro uitstekend tegen Spezia. Met een startende Saelemaekers tussen de lijnen werden de bezoekers meteen weggedrukt. Na een karrenvracht aan kansen leek Theo Hernandez vanaf de stip te gaan zorgen voor de openingstreffer. De Fransman faalde echter, maar dat nam niet weg dat de Rossoneri met een minieme voorsprong ging rusten. Na een defensieve blunder profiteerde Leao maximaal door de 1-0 over doelman Provedel binnen te stiften. 

In de tweede helft tapte Spezia uit een ander vaatje. Ondanks het overwicht van de thuisploeg counterde het team van Thiago Motta er lustig op los. Een halfuur voor het eindsignaal zorgde de Colombiaan Agudelo dan ook voor de verdiende gelijkmaker. Milan bleef te hard op zoek naar de winnende treffer, waardoor er steeds meer ruimte achterin kwam. Na een slotoffensief in minuut 94 werd de Rossoneri koud gepakt op de counter. De Ghanees Gyasi werd uiteindelijk dé matchwinnaar na een doelpunt in het absolute slot van de partij. Door het verlies kan Inter terug een voorsprong van vijf punten uitbouwen op de stadsgenoot. 

Napoli doet wat het moet doen

In de partij tussen Bologna en Napoli stonden twee Belgen aan de aftrap. Bij de thuisploeg was dat Arthur Theate, en bij de bezoekers uit Napels ging de eer naar Dries Mertens. Die laatste zag zijn ploeggenoot Hirving Lozano na twintig minuten al de openingstreffer maken via Elmas. In het begin van de tweede helft besliste de Mexicaan de wedstrijd met zijn tweede doelpunt van de avond. Door de driepunter doet Napoli een gouden zaak in het klassement, en staat het nu op twee punten van Milan. 

LEES OOK: De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

Wie wordt kampioen van Italië?

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

47
47
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

130
130
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

87
87
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

142
142
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

150
150
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

185
185
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

364
364
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

359
359
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

258
258
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

197
197
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

95
95
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

217
217
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

71
71
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

56
56
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

185
185
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

150
150
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

358
358
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

519
519
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

105
105
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

237
237
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

115
115
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

514
514
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

174
174

Meer sportnieuws