'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

802 stemmen
'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

De Belgische topclubs hielden zich tot nu toe bijzonder rustig op de winterse transfermarkt. Ook bij Anderlecht valt er bijzonder weinig nieuws te bespeuren. Er wordt in de pers enkel gewag gemaakt van een eventueel vertrek van Murillo, en aan inkomende zijde lijkt enkel een vervanger voor de rechtsback een optie. 


Dat neemt niet weg dat er nog heel wat spelers van Anderlecht de interesse uit het buitenland lokken. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. De Rossoneri zou Verschaeren opnieuw willen koppelen aan Alexis Saelemaekers, en lijkt ver te willen gaan voor de middenvelder.

De Italiaanse pers meent te weten dat Verschaeren al mag vertrekken voor een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Dat bedrag lijkt in overeenstemming te zijn met de huidige marktwaarde van de 20-jarige Belg. Die bedraagt volgens het gerenommeerde Transfermarkt namelijk elf miljoen euro. Of Anderlecht ook bereid is om het jeugdproduct voor dergelijk bedrag te verkopen aan de Italiaanse topclub, blijft wel nog maar de vraag. 

Milan blijft op zoek naar nieuwe nummer tien

Dat de transfer van Verschaeren richting Milan zomaar in een stroomversnelling kan komen, lijkt vast te staan. Zowel Stefano Pioli als de Paolo Maldini gaven namelijk al aan dat de Rossoneri deze winter prioriteit wil geven aan het aantrekken van een nieuwe nummer tien. Brahim Diaz brengt momenteel niet wat van hem verwacht wordt op die positie, waardoor men hem het vuur aan de schenen wil leggen met een jonge groeibriljant. Het profiel van Verschaeren past in ieder geval perfect in dat plaatje.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Welk bedrag moet Anderlecht vragen voor Verschaeren?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

76
76
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

33
33
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

89
89
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

116
116
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

437
437
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

233
233
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

583
583
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

228
228
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

390
390
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

179
179
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

123
123
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

361
361
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

38
38
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

456
456
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

306
306
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

592
592
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

74
74
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

231
231
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

602
602
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

448
448
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

202
202
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws