'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

door
'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

De Belgische topclubs hielden zich tot nu toe bijzonder rustig op de winterse transfermarkt. Ook bij Anderlecht valt er bijzonder weinig nieuws te bespeuren. Er wordt in de pers enkel gewag gemaakt van een eventueel vertrek van Murillo, en aan inkomende zijde lijkt enkel een vervanger voor de rechtsback een optie. 


Dat neemt niet weg dat er nog heel wat spelers van Anderlecht de interesse uit het buitenland lokken. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. De Rossoneri zou Verschaeren opnieuw willen koppelen aan Alexis Saelemaekers, en lijkt ver te willen gaan voor de middenvelder.

De Italiaanse pers meent te weten dat Verschaeren al mag vertrekken voor een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Dat bedrag lijkt in overeenstemming te zijn met de huidige marktwaarde van de 20-jarige Belg. Die bedraagt volgens het gerenommeerde Transfermarkt namelijk elf miljoen euro. Of Anderlecht ook bereid is om het jeugdproduct voor dergelijk bedrag te verkopen aan de Italiaanse topclub, blijft wel nog maar de vraag. 

Milan blijft op zoek naar nieuwe nummer tien

Dat de transfer van Verschaeren richting Milan zomaar in een stroomversnelling kan komen, lijkt vast te staan. Zowel Stefano Pioli als de Paolo Maldini gaven namelijk al aan dat de Rossoneri deze winter prioriteit wil geven aan het aantrekken van een nieuwe nummer tien. Brahim Diaz brengt momenteel niet wat van hem verwacht wordt op die positie, waardoor men hem het vuur aan de schenen wil leggen met een jonge groeibriljant. Het profiel van Verschaeren past in ieder geval perfect in dat plaatje.

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Welk bedrag moet Anderlecht vragen voor Verschaeren?

Meest recent

Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

10
10
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

46
46
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

317
317
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

73
73
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

58
58
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

172
172
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

45
45
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

53
53
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

52
52
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

162
162
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

91
91
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

105
105
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

617
617
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

128
128
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

490
490
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

626
626
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

83
83
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

153
153
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

265
265
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

30
30
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

126
126
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

114
114
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

63
63
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

136
136

Meer sportnieuws