'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

door
'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

De Belgische topclubs hielden zich tot nu toe bijzonder rustig op de winterse transfermarkt. Ook bij Anderlecht valt er bijzonder weinig nieuws te bespeuren. Er wordt in de pers enkel gewag gemaakt van een eventueel vertrek van Murillo, en aan inkomende zijde lijkt enkel een vervanger voor de rechtsback een optie. 


Dat neemt niet weg dat er nog heel wat spelers van Anderlecht de interesse uit het buitenland lokken. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. De Rossoneri zou Verschaeren opnieuw willen koppelen aan Alexis Saelemaekers, en lijkt ver te willen gaan voor de middenvelder.

De Italiaanse pers meent te weten dat Verschaeren al mag vertrekken voor een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Dat bedrag lijkt in overeenstemming te zijn met de huidige marktwaarde van de 20-jarige Belg. Die bedraagt volgens het gerenommeerde Transfermarkt namelijk elf miljoen euro. Of Anderlecht ook bereid is om het jeugdproduct voor dergelijk bedrag te verkopen aan de Italiaanse topclub, blijft wel nog maar de vraag. 

Milan blijft op zoek naar nieuwe nummer tien

Dat de transfer van Verschaeren richting Milan zomaar in een stroomversnelling kan komen, lijkt vast te staan. Zowel Stefano Pioli als de Paolo Maldini gaven namelijk al aan dat de Rossoneri deze winter prioriteit wil geven aan het aantrekken van een nieuwe nummer tien. Brahim Diaz brengt momenteel niet wat van hem verwacht wordt op die positie, waardoor men hem het vuur aan de schenen wil leggen met een jonge groeibriljant. Het profiel van Verschaeren past in ieder geval perfect in dat plaatje.

LEES OOK: De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

Welk bedrag moet Anderlecht vragen voor Verschaeren?

Meest recent

Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

0
0
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

12
12
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

56
56
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

70
70
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

165
165
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

207
207
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

97
97
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

450
450
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

123
123
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

39
39
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

39
39
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

152
152
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

155
155
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

510
510
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

119
119
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

211
211
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

46
46
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

163
163
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

357
357
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

152
152
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

415
415
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

75
75

Meer sportnieuws