'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

802 stemmen
'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

De Belgische topclubs hielden zich tot nu toe bijzonder rustig op de winterse transfermarkt. Ook bij Anderlecht valt er bijzonder weinig nieuws te bespeuren. Er wordt in de pers enkel gewag gemaakt van een eventueel vertrek van Murillo, en aan inkomende zijde lijkt enkel een vervanger voor de rechtsback een optie. 


Dat neemt niet weg dat er nog heel wat spelers van Anderlecht de interesse uit het buitenland lokken. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. De Rossoneri zou Verschaeren opnieuw willen koppelen aan Alexis Saelemaekers, en lijkt ver te willen gaan voor de middenvelder.

De Italiaanse pers meent te weten dat Verschaeren al mag vertrekken voor een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Dat bedrag lijkt in overeenstemming te zijn met de huidige marktwaarde van de 20-jarige Belg. Die bedraagt volgens het gerenommeerde Transfermarkt namelijk elf miljoen euro. Of Anderlecht ook bereid is om het jeugdproduct voor dergelijk bedrag te verkopen aan de Italiaanse topclub, blijft wel nog maar de vraag. 

Milan blijft op zoek naar nieuwe nummer tien

Dat de transfer van Verschaeren richting Milan zomaar in een stroomversnelling kan komen, lijkt vast te staan. Zowel Stefano Pioli als de Paolo Maldini gaven namelijk al aan dat de Rossoneri deze winter prioriteit wil geven aan het aantrekken van een nieuwe nummer tien. Brahim Diaz brengt momenteel niet wat van hem verwacht wordt op die positie, waardoor men hem het vuur aan de schenen wil leggen met een jonge groeibriljant. Het profiel van Verschaeren past in ieder geval perfect in dat plaatje.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Welk bedrag moet Anderlecht vragen voor Verschaeren?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

87
87
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

48
48
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

85
85
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

185
185
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

81
81
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

177
177
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

455
455
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

538
538
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

307
307
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

649
649
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

166
166
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

410
410
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

186
186
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

122
122
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

321
321
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

457
457
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

494
494
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

515
515
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

185
185
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws