'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

802 stemmen
'Anderlecht dreigt sleutelspeler te verliezen aan Milan'

De Belgische topclubs hielden zich tot nu toe bijzonder rustig op de winterse transfermarkt. Ook bij Anderlecht valt er bijzonder weinig nieuws te bespeuren. Er wordt in de pers enkel gewag gemaakt van een eventueel vertrek van Murillo, en aan inkomende zijde lijkt enkel een vervanger voor de rechtsback een optie. 


Dat neemt niet weg dat er nog heel wat spelers van Anderlecht de interesse uit het buitenland lokken. Zo ook Yari Verschaeren. Volgens Calciomercato zou Milan gepolst hebben bij Anderlecht omtrent de situatie van de jonge Belg. De Rossoneri zou Verschaeren opnieuw willen koppelen aan Alexis Saelemaekers, en lijkt ver te willen gaan voor de middenvelder.

De Italiaanse pers meent te weten dat Verschaeren al mag vertrekken voor een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Dat bedrag lijkt in overeenstemming te zijn met de huidige marktwaarde van de 20-jarige Belg. Die bedraagt volgens het gerenommeerde Transfermarkt namelijk elf miljoen euro. Of Anderlecht ook bereid is om het jeugdproduct voor dergelijk bedrag te verkopen aan de Italiaanse topclub, blijft wel nog maar de vraag. 

Milan blijft op zoek naar nieuwe nummer tien

Dat de transfer van Verschaeren richting Milan zomaar in een stroomversnelling kan komen, lijkt vast te staan. Zowel Stefano Pioli als de Paolo Maldini gaven namelijk al aan dat de Rossoneri deze winter prioriteit wil geven aan het aantrekken van een nieuwe nummer tien. Brahim Diaz brengt momenteel niet wat van hem verwacht wordt op die positie, waardoor men hem het vuur aan de schenen wil leggen met een jonge groeibriljant. Het profiel van Verschaeren past in ieder geval perfect in dat plaatje.

LEES OOK: 'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Welk bedrag moet Anderlecht vragen voor Verschaeren?

Meest recent

Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

0
0
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

9
9
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

46
46
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

33
33
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

26
26
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

183
183
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

134
134
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

162
162
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

319
319
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

86
86
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

193
193
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

373
373
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

174
174
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

160
160
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

266
266
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

290
290
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

96
96
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

344
344
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1027
1027
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

514
514
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

421
421
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

622
622
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

189
189

Meer sportnieuws