'De Camargo verlaat KVM en maakt cirkel rond'

door
'De Camargo verlaat KVM en maakt cirkel rond'

KV Mechelen kwam afgelopen weekend niet in actie. De club vroeg na een corona-uitbraak uitstel voor de match tegen OH Leuven, maar ving bot bij de Pro League en besloot dan maar om de match te staken. Het is afwachten of de partij van woensdag tegen KRC Genk wel kan doorgaan, ondertussen dreigt KVM ook Igor De Camargo kwijt te spelen.


In principe krijgt Malinwa een forfait-nederlaag opgelegd na de stakingsactie tegen OHL, mogelijk volgen ook financiële sancties. De club zal echter juridische stappen ondernemen. Ondertussen zou er ook met Genk gesproken worden over de match van woensdag. De resultaten van de volgende testronde bepalen allicht of er dan wel gespeeld kan worden. Moest de partij toch doorgaan, is de kans wel klein dat De Camargo in actie zal komen tegen zijn ex-club.

Zo stelt La Dernière Heure dat de 38-jarige spits op punt staat om KV Mechelen te verlaten. De voormalige Rode Duivel staat naar verluidt dicht bij een overstap naar RWDM. De Brusselse club staat momenteel derde in 1B en werd vorige week overgenomen door een investeringsgroep rond de Amerikaanse miljonair John Textor. De nieuwe eigenaars hebben heel wat ambities en de ervaring van De Camargo zou moeten helpen om de doelen op korte termijn waar te maken.

DOORBRAAK BIJ BRUSSELS
Indien de transfer rond geraakt, zou de Braziliaanse Belg de cirkel rond maken. De Braziliaanse Belg werd destijds door KRC Genk naar Europa gehaald. Maar zijn grote doorbraak volgde pas bij RWDM Brussels FC. Die club ging in 2014 failliet, maar niet veel later werd onder de naam 'RWDM' een doorstart gemaakt. Ondertussen maakte De Camargo een mooie carrière bij onder meer Standard, Borussia Mönchengladbach en KVM. Nu zou hij dus voor een terugkeer naar het Edmond Machtensstadion staan.

LEES OOK: SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

KVM moet De Camargo zien te houden ...

Meest recent

Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

8
8
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

19
19
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

89
89
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

95
95
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

69
69
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

58
58
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

222
222
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

53
53
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

70
70
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

124
124
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

53
53
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

208
208
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

226
226
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

48
48
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

142
142
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

58
58
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

211
211
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

337
337
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

346
346
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

520
520
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

267
267
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

149
149
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

549
549
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48

Meer sportnieuws