'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

door
'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

Antwerp FC heeft de competitie hervat met een overtuigende overwinning. De Great Old pakte zondagmiddag immers de scalp van Sporting Charleroi, dat weliswaar flink gehavend was door corona-besmettingen en de Africa Cup. De mannen van Brian Priske haalden het uiteindelijk met 3-0.


De Antwerpenaren kregen in de aanvangsfase heel wat ruimte voorin en daar werd optimaal van geprofiteerd. Onder meer door clubtopschutter Michael Frey. De spits had na amper een kwartier spelen al twee doelpunten achter zijn naam staan. Michel-Ange Balikwisha en Manuel Benson bedienden Frey dan ook op zijn wenken en speelden zelf ook een sterke partij. Al was die laatste achteraf niet zo tevreden.

Benson, die al een tijdje op hoog niveau staat te spelen, was ook tegen Charleroi weer één van de grote smaakmakers. Met zijn knappe dribbels en flitsende acties kon de flankspeler meermaals voor gevaar zorgen. En toch werd hij vroegtijdig naar de kant gehaald door Priske. Iets wat hem duidelijk niet aanstond. Volgens Het Laatste Nieuws liet de 24-jarige een erg 'geagiteerde' indruk achter toen hij naar de kant moest gaan.

CORONA-BESMETTING
Priske wou er achteraf echter niet te zwaar aan tillen. De coach wees erop dat Benson nog maar terug is na een corona-besmetting en dat hij zijn speler fysiek gezien wou sparen met oog op de komende weken. "Het maakt niet uit dat hij niet tevreden was", vertelde de trainer bij HLN. "Het is niet meer dan wat het is. Manuel is heel ambitieus, net zoals de rest van de groep. Dat moet ook. Ik had het gevoel dat hij bijna leeg was."

LEES OOK: 'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'
1107

Benson is momenteel de grootste smaakmaker van Antwerp ...

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

140
140
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

23
23
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

20
20
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

48
48
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

66
66
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

149
149
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

74
74
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

15
15
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

91
91
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

205
205
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

96
96
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

79
79
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

160
160
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

140
140
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

31
31
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws