'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

630 stemmen
'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

Antwerp FC heeft de competitie hervat met een overtuigende overwinning. De Great Old pakte zondagmiddag immers de scalp van Sporting Charleroi, dat weliswaar flink gehavend was door corona-besmettingen en de Africa Cup. De mannen van Brian Priske haalden het uiteindelijk met 3-0.


De Antwerpenaren kregen in de aanvangsfase heel wat ruimte voorin en daar werd optimaal van geprofiteerd. Onder meer door clubtopschutter Michael Frey. De spits had na amper een kwartier spelen al twee doelpunten achter zijn naam staan. Michel-Ange Balikwisha en Manuel Benson bedienden Frey dan ook op zijn wenken en speelden zelf ook een sterke partij. Al was die laatste achteraf niet zo tevreden.

Benson, die al een tijdje op hoog niveau staat te spelen, was ook tegen Charleroi weer één van de grote smaakmakers. Met zijn knappe dribbels en flitsende acties kon de flankspeler meermaals voor gevaar zorgen. En toch werd hij vroegtijdig naar de kant gehaald door Priske. Iets wat hem duidelijk niet aanstond. Volgens Het Laatste Nieuws liet de 24-jarige een erg 'geagiteerde' indruk achter toen hij naar de kant moest gaan.

CORONA-BESMETTING
Priske wou er achteraf echter niet te zwaar aan tillen. De coach wees erop dat Benson nog maar terug is na een corona-besmetting en dat hij zijn speler fysiek gezien wou sparen met oog op de komende weken. "Het maakt niet uit dat hij niet tevreden was", vertelde de trainer bij HLN. "Het is niet meer dan wat het is. Manuel is heel ambitieus, net zoals de rest van de groep. Dat moet ook. Ik had het gevoel dat hij bijna leeg was."

Benson is momenteel de grootste smaakmaker van Antwerp ...

Meest recent

Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

203
203
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

65
65
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

21
21
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

73
73
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

89
89
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

411
411
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

200
200
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

61
61
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

166
166
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

91
91
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

355
355
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

77
77
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

38
38
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

568
568
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

611
611
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

109
109
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

287
287
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

190
190
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

108
108
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

176
176
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

342
342
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

314
314
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

121
121

Meer sportnieuws