'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

door
'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

Antwerp FC heeft de competitie hervat met een overtuigende overwinning. De Great Old pakte zondagmiddag immers de scalp van Sporting Charleroi, dat weliswaar flink gehavend was door corona-besmettingen en de Africa Cup. De mannen van Brian Priske haalden het uiteindelijk met 3-0.


De Antwerpenaren kregen in de aanvangsfase heel wat ruimte voorin en daar werd optimaal van geprofiteerd. Onder meer door clubtopschutter Michael Frey. De spits had na amper een kwartier spelen al twee doelpunten achter zijn naam staan. Michel-Ange Balikwisha en Manuel Benson bedienden Frey dan ook op zijn wenken en speelden zelf ook een sterke partij. Al was die laatste achteraf niet zo tevreden.

Benson, die al een tijdje op hoog niveau staat te spelen, was ook tegen Charleroi weer één van de grote smaakmakers. Met zijn knappe dribbels en flitsende acties kon de flankspeler meermaals voor gevaar zorgen. En toch werd hij vroegtijdig naar de kant gehaald door Priske. Iets wat hem duidelijk niet aanstond. Volgens Het Laatste Nieuws liet de 24-jarige een erg 'geagiteerde' indruk achter toen hij naar de kant moest gaan.

CORONA-BESMETTING
Priske wou er achteraf echter niet te zwaar aan tillen. De coach wees erop dat Benson nog maar terug is na een corona-besmetting en dat hij zijn speler fysiek gezien wou sparen met oog op de komende weken. "Het maakt niet uit dat hij niet tevreden was", vertelde de trainer bij HLN. "Het is niet meer dan wat het is. Manuel is heel ambitieus, net zoals de rest van de groep. Dat moet ook. Ik had het gevoel dat hij bijna leeg was."

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Benson is momenteel de grootste smaakmaker van Antwerp ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

48
48
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

6
6
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

29
29
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

155
155
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

82
82
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

133
133
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

341
341
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

164
164
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

268
268
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

505
505
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

82
82
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

29
29
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

187
187
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

184
184
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

134
134
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

185
185
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

41
41
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

145
145
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

597
597
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

375
375
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

302
302
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

265
265
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

258
258
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85

Meer sportnieuws