'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

door
'Smaakmaker Antwerp niet te spreken na wissel'

Antwerp FC heeft de competitie hervat met een overtuigende overwinning. De Great Old pakte zondagmiddag immers de scalp van Sporting Charleroi, dat weliswaar flink gehavend was door corona-besmettingen en de Africa Cup. De mannen van Brian Priske haalden het uiteindelijk met 3-0.


De Antwerpenaren kregen in de aanvangsfase heel wat ruimte voorin en daar werd optimaal van geprofiteerd. Onder meer door clubtopschutter Michael Frey. De spits had na amper een kwartier spelen al twee doelpunten achter zijn naam staan. Michel-Ange Balikwisha en Manuel Benson bedienden Frey dan ook op zijn wenken en speelden zelf ook een sterke partij. Al was die laatste achteraf niet zo tevreden.

Benson, die al een tijdje op hoog niveau staat te spelen, was ook tegen Charleroi weer één van de grote smaakmakers. Met zijn knappe dribbels en flitsende acties kon de flankspeler meermaals voor gevaar zorgen. En toch werd hij vroegtijdig naar de kant gehaald door Priske. Iets wat hem duidelijk niet aanstond. Volgens Het Laatste Nieuws liet de 24-jarige een erg 'geagiteerde' indruk achter toen hij naar de kant moest gaan.

CORONA-BESMETTING
Priske wou er achteraf echter niet te zwaar aan tillen. De coach wees erop dat Benson nog maar terug is na een corona-besmetting en dat hij zijn speler fysiek gezien wou sparen met oog op de komende weken. "Het maakt niet uit dat hij niet tevreden was", vertelde de trainer bij HLN. "Het is niet meer dan wat het is. Manuel is heel ambitieus, net zoals de rest van de groep. Dat moet ook. Ik had het gevoel dat hij bijna leeg was."

LEES OOK: Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Benson is momenteel de grootste smaakmaker van Antwerp ...

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

1
1
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

6
6
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

278
278
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

28
28
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

33
33
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

225
225
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

47
47
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

281
281
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

347
347
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

48
48
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

151
151
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

124
124
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

263
263
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

300
300
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

227
227
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

292
292
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

688
688
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

286
286
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

155
155

Meer sportnieuws