'Terugkeer Lang eist verrassend slachtoffer'

door
'Terugkeer Lang eist verrassend slachtoffer'

Club Brugge heeft zijn eerste officiële wedstrijd onder het bewind van Alfred Schreuder al winnend kunnen afsluiten. De regerende landskampioen haalde het op eigen veld verdiend met 2-0 van STVV. De hand van de nieuwe coach was meteen zichtbaar, al zal hij komend weekend opnieuw aan zijn elftal moeten sleutelen.


Schreuder kon tegen de Kanaries immers niet rekenen op zijn landgenoot Noa Lang, die geschorst moest toekijken na zijn uitbarstingen tegen Cercle Brugge vlak voor nieuwjaar. Komend weekend is de runner-up van de Gouden Schoen echter weer beschikbaar en normaal gezien verschijnt Lang dan meteen weer in de basis. De vraag is evenwel wie tegen Standard moet plaats maken voor de 22-jarige smaakmaker.

Het meest logische zou zijn dat Tajon Buchanan zijn basisplek weer afstaat. Maar de Canadese nieuwkomer liet tegen STVV een veelbelovende indruk achter en oogstte achteraf heel wat lof bij zijn coach. Bovendien moet hij één van de toekomstige steunpilaren worden. Volgens Het Laatste Nieuws is er dan ook een andere en verrassende basisspeler die zich zorgen moet maken: Mats Rits.

VANAKEN ALS 8
Niet dat Lang volgend weekend plots op het middenveld geposteerd zal worden. Maar Schreuder zou er voor kunnen opteren om Hans Vanaken in een iets lagere rol uit te spelen, op de positie van Rits dus. Dat deed de Limburger ook al bij de Rode Duivels. Op die manier kan Lang of Charles De Ketelaere de nummer 10-positie gaan bekleden. Bovendien werd deze speelwijze ook al tijdens de stage in Marbella toegepast. Een andere optie is om Bas Dost eruit te halen en CDK weer centraal te zetten, maar die kans lijkt klein.

LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Vanaken kan perfect de rol van Rits overnemen ...

Meest recent

Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

87
87
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

111
111
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

161
161
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

114
114
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

80
80
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

45
45
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

239
239
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

352
352
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

82
82
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

555
555
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

276
276
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

107
107
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

123
123
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

423
423
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

96
96
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

337
337
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

300
300
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

90
90
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws