'Terugkeer Lang eist verrassend slachtoffer'

stemmen
'Terugkeer Lang eist verrassend slachtoffer'

Club Brugge heeft zijn eerste officiële wedstrijd onder het bewind van Alfred Schreuder al winnend kunnen afsluiten. De regerende landskampioen haalde het op eigen veld verdiend met 2-0 van STVV. De hand van de nieuwe coach was meteen zichtbaar, al zal hij komend weekend opnieuw aan zijn elftal moeten sleutelen.


Schreuder kon tegen de Kanaries immers niet rekenen op zijn landgenoot Noa Lang, die geschorst moest toekijken na zijn uitbarstingen tegen Cercle Brugge vlak voor nieuwjaar. Komend weekend is de runner-up van de Gouden Schoen echter weer beschikbaar en normaal gezien verschijnt Lang dan meteen weer in de basis. De vraag is evenwel wie tegen Standard moet plaats maken voor de 22-jarige smaakmaker.

Het meest logische zou zijn dat Tajon Buchanan zijn basisplek weer afstaat. Maar de Canadese nieuwkomer liet tegen STVV een veelbelovende indruk achter en oogstte achteraf heel wat lof bij zijn coach. Bovendien moet hij één van de toekomstige steunpilaren worden. Volgens Het Laatste Nieuws is er dan ook een andere en verrassende basisspeler die zich zorgen moet maken: Mats Rits.

VANAKEN ALS 8
Niet dat Lang volgend weekend plots op het middenveld geposteerd zal worden. Maar Schreuder zou er voor kunnen opteren om Hans Vanaken in een iets lagere rol uit te spelen, op de positie van Rits dus. Dat deed de Limburger ook al bij de Rode Duivels. Op die manier kan Lang of Charles De Ketelaere de nummer 10-positie gaan bekleden. Bovendien werd deze speelwijze ook al tijdens de stage in Marbella toegepast. Een andere optie is om Bas Dost eruit te halen en CDK weer centraal te zetten, maar die kans lijkt klein.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Vanaken kan perfect de rol van Rits overnemen ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

82
82
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

114
114
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

482
482
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

119
119
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

384
384
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

37
37
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

440
440
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

238
238
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

233
233
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1232
1232
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

316
316
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

503
503
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

902
902
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

705
705
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

149
149
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws