Inter en Atalanta houden Italiaanse titelstrijd spannend

door
Inter en Atalanta houden Italiaanse titelstrijd spannend

In de Serie A stond er zondagavond nog een absolute topper op het programma, want met Internazionale speelde de regerende kampioen en huidige leider tegen Atalanta, de voorlopige nummer vier in de rangschikking. De uitslag van die match kon richtinggevend zijn voor het verdere verloop van de titelstrijd, maar de twee teams besloten het spannend te houden.


In een prangende kraker bleef het immers 0-0 in het Stadio Giuseppe Meazza. Beide teams kregen wel kansen op een doelpunt en bijhorende overwinning, maar scoren lukte niet. Daarmee maakte Atalanta een einde aan een straffe reeks van Inter, dat sinds november maar liefst acht competitiewedstrijden op een rij gewonnen had. Ze pakten bovendien ook nog eens de Italiaanse Supercup tegen Juventus.

Door het gelijkspel blijft de titelstrijd ook bijzonder spannend. Inter blijft voorlopig wel alleen aan de leiding, maar ziet eerste achtervolger AC Milan in de nek hijgen. De stadsgenoot volgt op twee punten en kan maandag zelfs tijdelijk de koppositie overnemen mits winst tegen Spezia. Napoli volgt als derde op zeven punten, terwijl Atalanta op de vierde plaats op acht punten blijft hangen.

UITKIJKEN NAAR FEBRUARI
Het wordt daardoor extra uitkijken naar februari, want dan staan er nog enkele kleppers op het programma. De belangrijkste is op 5 februari, want dan spelen Inter en AC Milan de stadsderby. Zoals de situatie er nu voorstaat, zal dan ook de koppositie op het spel staan. 


LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Zal Inter zijn titel met succes verdedigen?

Meest recent

'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

27
27
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

77
77
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

98
98
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

50
50
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

106
106
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

72
72
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

114
114
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

52
52
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

34
34
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

187
187
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

83
83
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

302
302
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

347
347
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

95
95
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

184
184
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

373
373
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

178
178
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

365
365
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

152
152
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

375
375
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

356
356
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

313
313
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

609
609
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

627
627
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

116
116

Meer sportnieuws