Inter en Atalanta houden Italiaanse titelstrijd spannend

door
Inter en Atalanta houden Italiaanse titelstrijd spannend

In de Serie A stond er zondagavond nog een absolute topper op het programma, want met Internazionale speelde de regerende kampioen en huidige leider tegen Atalanta, de voorlopige nummer vier in de rangschikking. De uitslag van die match kon richtinggevend zijn voor het verdere verloop van de titelstrijd, maar de twee teams besloten het spannend te houden.


In een prangende kraker bleef het immers 0-0 in het Stadio Giuseppe Meazza. Beide teams kregen wel kansen op een doelpunt en bijhorende overwinning, maar scoren lukte niet. Daarmee maakte Atalanta een einde aan een straffe reeks van Inter, dat sinds november maar liefst acht competitiewedstrijden op een rij gewonnen had. Ze pakten bovendien ook nog eens de Italiaanse Supercup tegen Juventus.

Door het gelijkspel blijft de titelstrijd ook bijzonder spannend. Inter blijft voorlopig wel alleen aan de leiding, maar ziet eerste achtervolger AC Milan in de nek hijgen. De stadsgenoot volgt op twee punten en kan maandag zelfs tijdelijk de koppositie overnemen mits winst tegen Spezia. Napoli volgt als derde op zeven punten, terwijl Atalanta op de vierde plaats op acht punten blijft hangen.

UITKIJKEN NAAR FEBRUARI
Het wordt daardoor extra uitkijken naar februari, want dan staan er nog enkele kleppers op het programma. De belangrijkste is op 5 februari, want dan spelen Inter en AC Milan de stadsderby. Zoals de situatie er nu voorstaat, zal dan ook de koppositie op het spel staan. 


LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Zal Inter zijn titel met succes verdedigen?

Meest recent

'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

4
4
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

8
8
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

153
153
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

16
16
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

37
37
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

32
32
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

169
169
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

36
36
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

41
41
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

168
168
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

236
236
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

197
197
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

180
180
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

150
150
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

288
288
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

272
272
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

353
353
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

148
148
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

208
208
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

462
462

Meer sportnieuws