Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

door
Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

Standard beleefde zondag in het Lotto Park alweer een moeilijke avond, maar het ontsnapte uiteindelijk wel nog met een puntje. Het wist nog een 1-1 uit de brand te slepen, dankzij een late goal in geschenkverpakking. Invaller Dragus wist een blunder van Sergio Gomez af te straffen. Het was een opsteker voor de Rouches, maar niet iedereen zal tevreden op de bus terug naar Luik gestapt zijn.


Mehdi Carcela had bijvoorbeeld weinig reden om te juichen, want de 32-jarige flankaanvaller moest de hele wedstrijd vanaf de bank toekijken. Dat is verrassend, want Elsner had bij een 1-0-achterstand nochtans nood aan extra offensieve impulsen. Hij liet na tien minuten in de tweede helft echter eerst Dragus invallen voor Muleka en in het slotkwartier kreeg zelfs de amper 16-jarige Cihan Canak de voorkeur om Renaud Emond af te lossen.

Carcela lijkt zo stilaan ook niet meer in de plannen van Elsner voor te komen, nadat hij in het begin van het seizoen al opzijgeschoven werd door Mbaye Leye. Elsner gaf hem een nieuwe kans, maar die kon hij niet echt grijpen. In totaal kwam Carcela dit seizoen dertien keer in actie, maar slechts drie keer als titularis. Hij was goed voor één doelpunt en één assist.

EINDE VERHAAL?
Het lijkt er zo alsmaar meer op dat Carcela aan zijn laatste maanden bezig is op Sclessin. Hij heeft nog een contract tot het einde van het seizoen, dat Standard wel nog met een jaar kan verlengen. De Rouches hebben momenteel echter weinig reden om die optie te lichten, ook omdat het loon van Carcela zwaar op de begroting weegt. Zijn derde passage bij de club dreigt zo met een sisser af te lopen.

LEES OOK: Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

Zal Carcela zich dit seizoen nog kunnen laten zien?

Meest recent

Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

0
0
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

70
70
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

31
31
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

82
82
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

88
88
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

13
13
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

80
80
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

245
245
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

99
99
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

459
459
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

156
156
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

159
159
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

185
185
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

120
120
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

264
264
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

191
191
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

344
344
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

244
244
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

415
415
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

174
174
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

186
186
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

113
113
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

252
252
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

914
914

Meer sportnieuws