Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

door
Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

Standard beleefde zondag in het Lotto Park alweer een moeilijke avond, maar het ontsnapte uiteindelijk wel nog met een puntje. Het wist nog een 1-1 uit de brand te slepen, dankzij een late goal in geschenkverpakking. Invaller Dragus wist een blunder van Sergio Gomez af te straffen. Het was een opsteker voor de Rouches, maar niet iedereen zal tevreden op de bus terug naar Luik gestapt zijn.


Mehdi Carcela had bijvoorbeeld weinig reden om te juichen, want de 32-jarige flankaanvaller moest de hele wedstrijd vanaf de bank toekijken. Dat is verrassend, want Elsner had bij een 1-0-achterstand nochtans nood aan extra offensieve impulsen. Hij liet na tien minuten in de tweede helft echter eerst Dragus invallen voor Muleka en in het slotkwartier kreeg zelfs de amper 16-jarige Cihan Canak de voorkeur om Renaud Emond af te lossen.

Carcela lijkt zo stilaan ook niet meer in de plannen van Elsner voor te komen, nadat hij in het begin van het seizoen al opzijgeschoven werd door Mbaye Leye. Elsner gaf hem een nieuwe kans, maar die kon hij niet echt grijpen. In totaal kwam Carcela dit seizoen dertien keer in actie, maar slechts drie keer als titularis. Hij was goed voor één doelpunt en één assist.

EINDE VERHAAL?
Het lijkt er zo alsmaar meer op dat Carcela aan zijn laatste maanden bezig is op Sclessin. Hij heeft nog een contract tot het einde van het seizoen, dat Standard wel nog met een jaar kan verlengen. De Rouches hebben momenteel echter weinig reden om die optie te lichten, ook omdat het loon van Carcela zwaar op de begroting weegt. Zijn derde passage bij de club dreigt zo met een sisser af te lopen.

LEES OOK: Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Zal Carcela zich dit seizoen nog kunnen laten zien?

Meest recent

Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

11
11
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

86
86
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

93
93
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

40
40
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

81
81
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

230
230
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

276
276
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

51
51
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

297
297
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

110
110
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

396
396
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

73
73
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

401
401
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

332
332
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

309
309
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

655
655
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

323
323
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

105
105
'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

305
305
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

341
341
'Topcontract ligt klaar: Kompany in de wolken na actie. Bayern'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

198
198
Meteen opdoffer Hayen bij Genk: "Zo zag ik hem nog nooit"

Nicky Hayen zal zijn handen tijdens de winterstop meer dan vol hebben. Op privévlak moet hij ...

584
584
Analisten maken balans op: grote titelvoorspelling voor 2026

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn begonnen aan hun winterslaap van een drietal weken. ...

559
559
Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

206
206

Meer sportnieuws