Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

door
Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

Standard beleefde zondag in het Lotto Park alweer een moeilijke avond, maar het ontsnapte uiteindelijk wel nog met een puntje. Het wist nog een 1-1 uit de brand te slepen, dankzij een late goal in geschenkverpakking. Invaller Dragus wist een blunder van Sergio Gomez af te straffen. Het was een opsteker voor de Rouches, maar niet iedereen zal tevreden op de bus terug naar Luik gestapt zijn.


Mehdi Carcela had bijvoorbeeld weinig reden om te juichen, want de 32-jarige flankaanvaller moest de hele wedstrijd vanaf de bank toekijken. Dat is verrassend, want Elsner had bij een 1-0-achterstand nochtans nood aan extra offensieve impulsen. Hij liet na tien minuten in de tweede helft echter eerst Dragus invallen voor Muleka en in het slotkwartier kreeg zelfs de amper 16-jarige Cihan Canak de voorkeur om Renaud Emond af te lossen.

Carcela lijkt zo stilaan ook niet meer in de plannen van Elsner voor te komen, nadat hij in het begin van het seizoen al opzijgeschoven werd door Mbaye Leye. Elsner gaf hem een nieuwe kans, maar die kon hij niet echt grijpen. In totaal kwam Carcela dit seizoen dertien keer in actie, maar slechts drie keer als titularis. Hij was goed voor één doelpunt en één assist.

EINDE VERHAAL?
Het lijkt er zo alsmaar meer op dat Carcela aan zijn laatste maanden bezig is op Sclessin. Hij heeft nog een contract tot het einde van het seizoen, dat Standard wel nog met een jaar kan verlengen. De Rouches hebben momenteel echter weinig reden om die optie te lichten, ook omdat het loon van Carcela zwaar op de begroting weegt. Zijn derde passage bij de club dreigt zo met een sisser af te lopen.

LEES OOK: Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Zal Carcela zich dit seizoen nog kunnen laten zien?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

63
63
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

55
55
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

23
23
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

320
320
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

390
390
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

126
126
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

266
266
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

84
84
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

562
562
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

121
121
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

127
127
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

366
366
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

404
404
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

144
144
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

557
557
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

640
640
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

213
213
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

525
525
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

79
79
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

202
202
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

902
902
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

53
53
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

745
745
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws