Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

door
Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

Standard beleefde zondag in het Lotto Park alweer een moeilijke avond, maar het ontsnapte uiteindelijk wel nog met een puntje. Het wist nog een 1-1 uit de brand te slepen, dankzij een late goal in geschenkverpakking. Invaller Dragus wist een blunder van Sergio Gomez af te straffen. Het was een opsteker voor de Rouches, maar niet iedereen zal tevreden op de bus terug naar Luik gestapt zijn.


Mehdi Carcela had bijvoorbeeld weinig reden om te juichen, want de 32-jarige flankaanvaller moest de hele wedstrijd vanaf de bank toekijken. Dat is verrassend, want Elsner had bij een 1-0-achterstand nochtans nood aan extra offensieve impulsen. Hij liet na tien minuten in de tweede helft echter eerst Dragus invallen voor Muleka en in het slotkwartier kreeg zelfs de amper 16-jarige Cihan Canak de voorkeur om Renaud Emond af te lossen.

Carcela lijkt zo stilaan ook niet meer in de plannen van Elsner voor te komen, nadat hij in het begin van het seizoen al opzijgeschoven werd door Mbaye Leye. Elsner gaf hem een nieuwe kans, maar die kon hij niet echt grijpen. In totaal kwam Carcela dit seizoen dertien keer in actie, maar slechts drie keer als titularis. Hij was goed voor één doelpunt en één assist.

EINDE VERHAAL?
Het lijkt er zo alsmaar meer op dat Carcela aan zijn laatste maanden bezig is op Sclessin. Hij heeft nog een contract tot het einde van het seizoen, dat Standard wel nog met een jaar kan verlengen. De Rouches hebben momenteel echter weinig reden om die optie te lichten, ook omdat het loon van Carcela zwaar op de begroting weegt. Zijn derde passage bij de club dreigt zo met een sisser af te lopen.

LEES OOK: Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Zal Carcela zich dit seizoen nog kunnen laten zien?

Meest recent

Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

4
4
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

7
7
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

85
85
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

10
10
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

81
81
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

145
145
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

35
35
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

92
92
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

185
185
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

73
73
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

43
43
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

129
129
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

275
275
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

252
252
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

181
181
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

467
467
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

224
224
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

171
171
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

241
241
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

360
360
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

328
328
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

140
140
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

102
102

Meer sportnieuws