Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

300 stemmen
Elsner dient Carcela nieuwe kaakslag toe

Standard beleefde zondag in het Lotto Park alweer een moeilijke avond, maar het ontsnapte uiteindelijk wel nog met een puntje. Het wist nog een 1-1 uit de brand te slepen, dankzij een late goal in geschenkverpakking. Invaller Dragus wist een blunder van Sergio Gomez af te straffen. Het was een opsteker voor de Rouches, maar niet iedereen zal tevreden op de bus terug naar Luik gestapt zijn.


Mehdi Carcela had bijvoorbeeld weinig reden om te juichen, want de 32-jarige flankaanvaller moest de hele wedstrijd vanaf de bank toekijken. Dat is verrassend, want Elsner had bij een 1-0-achterstand nochtans nood aan extra offensieve impulsen. Hij liet na tien minuten in de tweede helft echter eerst Dragus invallen voor Muleka en in het slotkwartier kreeg zelfs de amper 16-jarige Cihan Canak de voorkeur om Renaud Emond af te lossen.

Carcela lijkt zo stilaan ook niet meer in de plannen van Elsner voor te komen, nadat hij in het begin van het seizoen al opzijgeschoven werd door Mbaye Leye. Elsner gaf hem een nieuwe kans, maar die kon hij niet echt grijpen. In totaal kwam Carcela dit seizoen dertien keer in actie, maar slechts drie keer als titularis. Hij was goed voor één doelpunt en één assist.

EINDE VERHAAL?
Het lijkt er zo alsmaar meer op dat Carcela aan zijn laatste maanden bezig is op Sclessin. Hij heeft nog een contract tot het einde van het seizoen, dat Standard wel nog met een jaar kan verlengen. De Rouches hebben momenteel echter weinig reden om die optie te lichten, ook omdat het loon van Carcela zwaar op de begroting weegt. Zijn derde passage bij de club dreigt zo met een sisser af te lopen.

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Zal Carcela zich dit seizoen nog kunnen laten zien?

Meest recent

'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

225
225
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

61
61
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

194
194
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

108
108
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

197
197
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

153
153
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

951
951
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

71
71
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

391
391
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

212
212
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

610
610
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

694
694
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

80
80
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

153
153
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

778
778
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

66
66
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

168
168
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

116
116
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

148
148

Meer sportnieuws