'Origi en Benteke mogelijk naar zelfde club'

274 stemmen
'Origi en Benteke mogelijk naar zelfde club'

De winterse mercato is inmiddels halfweg, maar in de komende twee weken wordt er nog heel wat beweging verwacht. Ook enkele Rode Duivels komen in aanmerking voor een transfer. Christian Benteke en Divock Origi bijvoorbeeld, zouden wel eens bij dezelfde club kunnen belanden.


Die eerste staat momenteel bij Crystal Palace onder contract, waar hij in het najaar een goede periode kende. Maar tijdens de laatste matchen zat Benteke weer steeds vaker op de bank. Een vertrek bij de Londense club lijkt dan ook niet uitgesloten. Origi wordt dan weer al een tijdje gelinkt aan een vertrek bij Liverpool FC, waar hij niet verder geraakt dan een rol als super-sub.

De Reds leken niet van plan om Origi deze winter te laten gaan omdat Mohamed Salah en Sadio Mané op de Africa Cup actief zijn. Maar door een blessure moest hij de voorbije duels aan zich voorbij laten gaan en zonder hem lukte het ook aardig. Mogelijk kan dat voor een verandering in de situatie zorgen. Volgens The Sun kan hij alvast in dezelfde club als Benteke terecht. Zo zouden beide Rode Duivels op de verlanglijst van Burnley staan.

LASTIGE DOSSIERS
De huidige hekkensluiter in de Premier League verkocht spits Chris Wood vorige week aan het steenrijke Newcastle United en dus wil coach Sean Dyche de nodige vervanging binnen halen met oog op de degradatiestrijd. Al is het maar de vraag of de dossiers van de twee Belgen tot een goed einde gebracht kunnen worden. Uit angst voor een mogelijke degradatie zou Burnley mikken op huurdeals met aankoopoptie. Dat zou voor beide spelers niet aan orde zijn. Vooral de komst van Origi lijkt onwaarschijnlijk. Hij is na het seizoen allicht einde contract en kan dan elders een grotere financiële slag slaan.

Indien slechts één van de twee zou mee kunnen naar het WK, wie zou u kiezen?

Meest recent

Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

2
2
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

16
16
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

133
133
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

92
92
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1052
1052
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

37
37
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

113
113
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

37
37
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

331
331
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

344
344
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

266
266
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

341
341
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

61
61
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

209
209
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

103
103
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

414
414
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

161
161
Mannaert onthult: “Al voor WK met Mark van Bommel gesproken”

De Rode Duivels hebben kennisgemaakt met Mark van Bommel als bondscoach. De Nederlander gaf een ...

67
67
‘Romano meldt Lukaku-nieuws: club haakt af, één favoriet’

Romelu Lukaku houdt de gemoederen op de zomermercato bezig. De Rode Duivel is op weg naar de exit ...

255
255
Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Marvin Compper begint aan zijn eerste test als trainer van Royal Antwerp FC. De 41-jarige ...

224
224
Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg

KRC Genk kan zich dit seizoen volledig focussen op de competitie. De Limburgers spelen geen Europees ...

950
950
Jonckheere snoert iedereen de mond bij KV Kortrijk

KV Kortrijk neemt het vrijdagavond op tegen Club Brugge. De eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

195
195
Van Bommel slaat meteen terug op heet hangijzer bij Duivels

Mark van Bommel gaf een eerste persconferentie als nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De ...

304
304
De Mil grijpt hard in bij KAA Gent voor KV Mechelen

KAA Gent neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro League op tegen KV Mechelen. De Buffalo’s ...

287
287
'Oude bekende blijft aandringen voor Verschaeren'

In heel wat landen staat de start van de competitie stilaan echt voor de deur, maar Yari Verschaeren ...

398
398

Meer sportnieuws