'Origi en Benteke mogelijk naar zelfde club'

door
'Origi en Benteke mogelijk naar zelfde club'

De winterse mercato is inmiddels halfweg, maar in de komende twee weken wordt er nog heel wat beweging verwacht. Ook enkele Rode Duivels komen in aanmerking voor een transfer. Christian Benteke en Divock Origi bijvoorbeeld, zouden wel eens bij dezelfde club kunnen belanden.


Die eerste staat momenteel bij Crystal Palace onder contract, waar hij in het najaar een goede periode kende. Maar tijdens de laatste matchen zat Benteke weer steeds vaker op de bank. Een vertrek bij de Londense club lijkt dan ook niet uitgesloten. Origi wordt dan weer al een tijdje gelinkt aan een vertrek bij Liverpool FC, waar hij niet verder geraakt dan een rol als super-sub.

De Reds leken niet van plan om Origi deze winter te laten gaan omdat Mohamed Salah en Sadio Mané op de Africa Cup actief zijn. Maar door een blessure moest hij de voorbije duels aan zich voorbij laten gaan en zonder hem lukte het ook aardig. Mogelijk kan dat voor een verandering in de situatie zorgen. Volgens The Sun kan hij alvast in dezelfde club als Benteke terecht. Zo zouden beide Rode Duivels op de verlanglijst van Burnley staan.

LASTIGE DOSSIERS
De huidige hekkensluiter in de Premier League verkocht spits Chris Wood vorige week aan het steenrijke Newcastle United en dus wil coach Sean Dyche de nodige vervanging binnen halen met oog op de degradatiestrijd. Al is het maar de vraag of de dossiers van de twee Belgen tot een goed einde gebracht kunnen worden. Uit angst voor een mogelijke degradatie zou Burnley mikken op huurdeals met aankoopoptie. Dat zou voor beide spelers niet aan orde zijn. Vooral de komst van Origi lijkt onwaarschijnlijk. Hij is na het seizoen allicht einde contract en kan dan elders een grotere financiële slag slaan.

LEES OOK: 'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

Indien slechts één van de twee zou mee kunnen naar het WK, wie zou u kiezen?

Meest recent

Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

62
62
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

196
196
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

105
105
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

192
192
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

70
70
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

92
92
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

238
238
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

242
242
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

87
87
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

555
555
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

222
222
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

100
100
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

202
202
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

214
214
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

361
361
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

595
595
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

261
261
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

514
514
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

103
103
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

388
388
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

275
275
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

252
252
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

97
97
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

143
143

Meer sportnieuws