'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

359 stemmen
'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

Club Brugge is goed begonnen aan het post-Clement tijdperk. De regerende landskampioen bezorgde nieuwe coach Alfred Schreuder de drie punten bij zijn debuut, zo werd zaterdagavond met 2-0 van STVV gewonnen. De Nederlander zorgde wel voor enkele verrassingen in zijn selectie.


Zo had Schreuder in zijn ruime selectie plaats voor Lynnt Audoor en Antonio Nusa, die een goede indruk achterlieten tijdens het recente oefenkamp. Daar tegenover viel Noah Mbamba naast de boot. Allicht heeft dat te maken met het feit dat hij, in tegenstelling tot Audoor en Nusa, de winterstage moest missen wegens een positieve corona-test en Schreuder zich dus nog geen goed beeld kon vormen over zijn kwaliteiten. Want die kwaliteiten staan wel degelijk buiten kijf.

Hoewel hij nog steeds maar 17 jaar is, liet Mbamba al heel wat veelbelovende dingen zien. Onder Clement kreeg hij ook behoorlijk wat speelminuten. Zo heeft draafde hij dit seizoen al in 21 duels op bij de eerste ploeg, doorgaans wel als invaller. Zelfs in de Champions League maakte Mbamba meermaals minuten. Die prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.

TOP VAN SERIE A
Zo meldt de Italiaanse journalist Rudy Galetti dat het Brugse goudklompje op de verlanglijst staat bij AC Milan. De Rossoneri speuren de Europese markt af naar veelbelovende talenten met oog op de toekomst en zouden dus gecharmeerd zijn door de middenvelder. Al is een transfer naar de huidige nummer twee van de Serie A niet aan de orde op korte termijn. Zo zou Club op dit momenten weigeren om mee te werken aan een vertrek.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Mbamba moet vaker kansen krijgen in de basiself ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

107
107
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

244
244
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

949
949
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

106
106
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

154
154
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

75
75
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

71
71
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

39
39
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

164
164
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

202
202
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

158
158
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

297
297
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

388
388
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

204
204
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

864
864
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

523
523
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws