'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

door
'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

Club Brugge is goed begonnen aan het post-Clement tijdperk. De regerende landskampioen bezorgde nieuwe coach Alfred Schreuder de drie punten bij zijn debuut, zo werd zaterdagavond met 2-0 van STVV gewonnen. De Nederlander zorgde wel voor enkele verrassingen in zijn selectie.


Zo had Schreuder in zijn ruime selectie plaats voor Lynnt Audoor en Antonio Nusa, die een goede indruk achterlieten tijdens het recente oefenkamp. Daar tegenover viel Noah Mbamba naast de boot. Allicht heeft dat te maken met het feit dat hij, in tegenstelling tot Audoor en Nusa, de winterstage moest missen wegens een positieve corona-test en Schreuder zich dus nog geen goed beeld kon vormen over zijn kwaliteiten. Want die kwaliteiten staan wel degelijk buiten kijf.

Hoewel hij nog steeds maar 17 jaar is, liet Mbamba al heel wat veelbelovende dingen zien. Onder Clement kreeg hij ook behoorlijk wat speelminuten. Zo heeft draafde hij dit seizoen al in 21 duels op bij de eerste ploeg, doorgaans wel als invaller. Zelfs in de Champions League maakte Mbamba meermaals minuten. Die prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.

TOP VAN SERIE A
Zo meldt de Italiaanse journalist Rudy Galetti dat het Brugse goudklompje op de verlanglijst staat bij AC Milan. De Rossoneri speuren de Europese markt af naar veelbelovende talenten met oog op de toekomst en zouden dus gecharmeerd zijn door de middenvelder. Al is een transfer naar de huidige nummer twee van de Serie A niet aan de orde op korte termijn. Zo zou Club op dit momenten weigeren om mee te werken aan een vertrek.

LEES OOK: De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

Mbamba moet vaker kansen krijgen in de basiself ...

Meest recent

Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

19
19
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

55
55
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

132
132
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

198
198
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

90
90
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

420
420
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

121
121
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

118
118
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

37
37
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

38
38
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

147
147
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

148
148
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

498
498
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

115
115
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

208
208
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

45
45
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

159
159
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

353
353
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

150
150
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

100
100
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

413
413
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

161
161
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

176
176

Meer sportnieuws