'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

door
'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

Club Brugge is goed begonnen aan het post-Clement tijdperk. De regerende landskampioen bezorgde nieuwe coach Alfred Schreuder de drie punten bij zijn debuut, zo werd zaterdagavond met 2-0 van STVV gewonnen. De Nederlander zorgde wel voor enkele verrassingen in zijn selectie.


Zo had Schreuder in zijn ruime selectie plaats voor Lynnt Audoor en Antonio Nusa, die een goede indruk achterlieten tijdens het recente oefenkamp. Daar tegenover viel Noah Mbamba naast de boot. Allicht heeft dat te maken met het feit dat hij, in tegenstelling tot Audoor en Nusa, de winterstage moest missen wegens een positieve corona-test en Schreuder zich dus nog geen goed beeld kon vormen over zijn kwaliteiten. Want die kwaliteiten staan wel degelijk buiten kijf.

Hoewel hij nog steeds maar 17 jaar is, liet Mbamba al heel wat veelbelovende dingen zien. Onder Clement kreeg hij ook behoorlijk wat speelminuten. Zo heeft draafde hij dit seizoen al in 21 duels op bij de eerste ploeg, doorgaans wel als invaller. Zelfs in de Champions League maakte Mbamba meermaals minuten. Die prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.

TOP VAN SERIE A
Zo meldt de Italiaanse journalist Rudy Galetti dat het Brugse goudklompje op de verlanglijst staat bij AC Milan. De Rossoneri speuren de Europese markt af naar veelbelovende talenten met oog op de toekomst en zouden dus gecharmeerd zijn door de middenvelder. Al is een transfer naar de huidige nummer twee van de Serie A niet aan de orde op korte termijn. Zo zou Club op dit momenten weigeren om mee te werken aan een vertrek.

LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Mbamba moet vaker kansen krijgen in de basiself ...

Meest recent

Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

54
54
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

63
63
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

191
191
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

277
277
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

267
267
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

805
805
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

328
328
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

319
319
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

348
348
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

878
878
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

27
27
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

227
227
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

373
373
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

208
208
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

75
75
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

322
322
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

113
113
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

106
106
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

274
274
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

401
401
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

138
138
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

124
124
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

206
206
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

259
259
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

45
45

Meer sportnieuws