'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

359 stemmen
'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

Club Brugge is goed begonnen aan het post-Clement tijdperk. De regerende landskampioen bezorgde nieuwe coach Alfred Schreuder de drie punten bij zijn debuut, zo werd zaterdagavond met 2-0 van STVV gewonnen. De Nederlander zorgde wel voor enkele verrassingen in zijn selectie.


Zo had Schreuder in zijn ruime selectie plaats voor Lynnt Audoor en Antonio Nusa, die een goede indruk achterlieten tijdens het recente oefenkamp. Daar tegenover viel Noah Mbamba naast de boot. Allicht heeft dat te maken met het feit dat hij, in tegenstelling tot Audoor en Nusa, de winterstage moest missen wegens een positieve corona-test en Schreuder zich dus nog geen goed beeld kon vormen over zijn kwaliteiten. Want die kwaliteiten staan wel degelijk buiten kijf.

Hoewel hij nog steeds maar 17 jaar is, liet Mbamba al heel wat veelbelovende dingen zien. Onder Clement kreeg hij ook behoorlijk wat speelminuten. Zo heeft draafde hij dit seizoen al in 21 duels op bij de eerste ploeg, doorgaans wel als invaller. Zelfs in de Champions League maakte Mbamba meermaals minuten. Die prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.

TOP VAN SERIE A
Zo meldt de Italiaanse journalist Rudy Galetti dat het Brugse goudklompje op de verlanglijst staat bij AC Milan. De Rossoneri speuren de Europese markt af naar veelbelovende talenten met oog op de toekomst en zouden dus gecharmeerd zijn door de middenvelder. Al is een transfer naar de huidige nummer twee van de Serie A niet aan de orde op korte termijn. Zo zou Club op dit momenten weigeren om mee te werken aan een vertrek.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Mbamba moet vaker kansen krijgen in de basiself ...

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

51
51
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

14
14
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

11
11
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

25
25
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

142
142
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

459
459
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

147
147
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

62
62
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

414
414
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

72
72
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

181
181
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

501
501
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

469
469
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

469
469
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

340
340
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

178
178
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

567
567
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

258
258
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

975
975
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

640
640
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

461
461
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

730
730
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

292
292

Meer sportnieuws