'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

door
'AC Milan wil goudklompje Club Brugge strikken'

Club Brugge is goed begonnen aan het post-Clement tijdperk. De regerende landskampioen bezorgde nieuwe coach Alfred Schreuder de drie punten bij zijn debuut, zo werd zaterdagavond met 2-0 van STVV gewonnen. De Nederlander zorgde wel voor enkele verrassingen in zijn selectie.


Zo had Schreuder in zijn ruime selectie plaats voor Lynnt Audoor en Antonio Nusa, die een goede indruk achterlieten tijdens het recente oefenkamp. Daar tegenover viel Noah Mbamba naast de boot. Allicht heeft dat te maken met het feit dat hij, in tegenstelling tot Audoor en Nusa, de winterstage moest missen wegens een positieve corona-test en Schreuder zich dus nog geen goed beeld kon vormen over zijn kwaliteiten. Want die kwaliteiten staan wel degelijk buiten kijf.

Hoewel hij nog steeds maar 17 jaar is, liet Mbamba al heel wat veelbelovende dingen zien. Onder Clement kreeg hij ook behoorlijk wat speelminuten. Zo heeft draafde hij dit seizoen al in 21 duels op bij de eerste ploeg, doorgaans wel als invaller. Zelfs in de Champions League maakte Mbamba meermaals minuten. Die prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven.

TOP VAN SERIE A
Zo meldt de Italiaanse journalist Rudy Galetti dat het Brugse goudklompje op de verlanglijst staat bij AC Milan. De Rossoneri speuren de Europese markt af naar veelbelovende talenten met oog op de toekomst en zouden dus gecharmeerd zijn door de middenvelder. Al is een transfer naar de huidige nummer twee van de Serie A niet aan de orde op korte termijn. Zo zou Club op dit momenten weigeren om mee te werken aan een vertrek.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Mbamba moet vaker kansen krijgen in de basiself ...

Meest recent

Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

13
13
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

62
62
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

96
96
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

138
138
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

269
269
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

105
105
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

78
78
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

41
41
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

47
47
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

135
135
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

95
95
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

371
371
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

129
129
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

539
539
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

599
599
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

385
385
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

250
250
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

314
314
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

77
77
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

607
607

Meer sportnieuws