'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

1327 stemmen
'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

Real Madrid kan zondagavond al zijn eerste prijs van 2022 pakken. De Koninklijke werkt dan immers de finale van de Supercopa af tegen Athletic Bilbao. Sportief gezien gaat het de leider van La Liga dus voor de wind, toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Tijdens de wintermercato zal de Koninklijke het traditiegetrouw erg rustig houden, komende zomer krijgen we dan weer een heel ander verhaal. Zoals alom geweten geldt Kylian Mbappé, die in zijn laatste contractmaanden bij PSG zit, als het topdoelwit. Maar ook in andere linies wordt naar versterking gespeurd. Op het middenveld bijvoorbeeld, waar de vaste sterkhouders Luka Modric (35), Toni Kroos (32) en Casemiro (29) stilaan op leeftijd beginnen te komen.

Er worden dan ook verschillende pistes gevolgd, zoals Franck Kessié die na het seizoen uit contract loopt bij AC Milan. Maar ook een Rode Duivel zou op de verlanglijst staan. Zo meldt Marca via Fichajes dat Youri Tielemans in beeld is bij de recordhouder in de Champions League. De Madrilenen zouden in het jeugdproduct van RSC Anderlecht een geschikte pion zien om op termijn in de voetsporen van Kroos te treden.

TRANSFERVRIJ IN 2023
Of het ook tot een effectief bod zal komen, valt echter te betwijfelen. Real zou namelijk niet van plan zijn om snel toe te slaan. Naar verluidt hopen Los Blancos dat Tielemans zijn huidige contract tot medio 2023 zal uitdoen bij Leicester City. Vervolgens zou hij transfervrij kunnen opgepikt worden op het moment dat Kroos alweer 33 jaar is. Maar Leicester zal er alles aan doen om zo'n gratis vertrek te voorkomen. Bovendien liggen ploegen als Arsenal, Liverpool en Manchester United op de loer om al eerder toe te slaan.

LEES OOK: Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Denkt u dat Tielemans het niveau van Real Madrid aan kan?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

39
39
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

33
33
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

62
62
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

48
48
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

59
59
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

137
137
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

263
263
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

930
930
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

108
108
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

296
296
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

582
582
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

594
594
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

436
436
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1026
1026
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

488
488
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws