'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

door
'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

Real Madrid kan zondagavond al zijn eerste prijs van 2022 pakken. De Koninklijke werkt dan immers de finale van de Supercopa af tegen Athletic Bilbao. Sportief gezien gaat het de leider van La Liga dus voor de wind, toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Tijdens de wintermercato zal de Koninklijke het traditiegetrouw erg rustig houden, komende zomer krijgen we dan weer een heel ander verhaal. Zoals alom geweten geldt Kylian Mbappé, die in zijn laatste contractmaanden bij PSG zit, als het topdoelwit. Maar ook in andere linies wordt naar versterking gespeurd. Op het middenveld bijvoorbeeld, waar de vaste sterkhouders Luka Modric (35), Toni Kroos (32) en Casemiro (29) stilaan op leeftijd beginnen te komen.

Er worden dan ook verschillende pistes gevolgd, zoals Franck Kessié die na het seizoen uit contract loopt bij AC Milan. Maar ook een Rode Duivel zou op de verlanglijst staan. Zo meldt Marca via Fichajes dat Youri Tielemans in beeld is bij de recordhouder in de Champions League. De Madrilenen zouden in het jeugdproduct van RSC Anderlecht een geschikte pion zien om op termijn in de voetsporen van Kroos te treden.

TRANSFERVRIJ IN 2023
Of het ook tot een effectief bod zal komen, valt echter te betwijfelen. Real zou namelijk niet van plan zijn om snel toe te slaan. Naar verluidt hopen Los Blancos dat Tielemans zijn huidige contract tot medio 2023 zal uitdoen bij Leicester City. Vervolgens zou hij transfervrij kunnen opgepikt worden op het moment dat Kroos alweer 33 jaar is. Maar Leicester zal er alles aan doen om zo'n gratis vertrek te voorkomen. Bovendien liggen ploegen als Arsenal, Liverpool en Manchester United op de loer om al eerder toe te slaan.

LEES OOK: ‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Denkt u dat Tielemans het niveau van Real Madrid aan kan?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

93
93
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

28
28
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

64
64
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

85
85
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

171
171
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

151
151
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

61
61
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

133
133
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

60
60
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

103
103
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

293
293
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

254
254
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

497
497
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

382
382
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1309
1309
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

697
697
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

252
252
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

183
183
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

390
390
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

176
176
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

349
349

Meer sportnieuws