'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

1327 stemmen
'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

Real Madrid kan zondagavond al zijn eerste prijs van 2022 pakken. De Koninklijke werkt dan immers de finale van de Supercopa af tegen Athletic Bilbao. Sportief gezien gaat het de leider van La Liga dus voor de wind, toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Tijdens de wintermercato zal de Koninklijke het traditiegetrouw erg rustig houden, komende zomer krijgen we dan weer een heel ander verhaal. Zoals alom geweten geldt Kylian Mbappé, die in zijn laatste contractmaanden bij PSG zit, als het topdoelwit. Maar ook in andere linies wordt naar versterking gespeurd. Op het middenveld bijvoorbeeld, waar de vaste sterkhouders Luka Modric (35), Toni Kroos (32) en Casemiro (29) stilaan op leeftijd beginnen te komen.

Er worden dan ook verschillende pistes gevolgd, zoals Franck Kessié die na het seizoen uit contract loopt bij AC Milan. Maar ook een Rode Duivel zou op de verlanglijst staan. Zo meldt Marca via Fichajes dat Youri Tielemans in beeld is bij de recordhouder in de Champions League. De Madrilenen zouden in het jeugdproduct van RSC Anderlecht een geschikte pion zien om op termijn in de voetsporen van Kroos te treden.

TRANSFERVRIJ IN 2023
Of het ook tot een effectief bod zal komen, valt echter te betwijfelen. Real zou namelijk niet van plan zijn om snel toe te slaan. Naar verluidt hopen Los Blancos dat Tielemans zijn huidige contract tot medio 2023 zal uitdoen bij Leicester City. Vervolgens zou hij transfervrij kunnen opgepikt worden op het moment dat Kroos alweer 33 jaar is. Maar Leicester zal er alles aan doen om zo'n gratis vertrek te voorkomen. Bovendien liggen ploegen als Arsenal, Liverpool en Manchester United op de loer om al eerder toe te slaan.

LEES OOK: Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

🚀

Denkt u dat Tielemans het niveau van Real Madrid aan kan?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

27
27
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

103
103
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

51
51
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

69
69
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

368
368
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

95
95
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

143
143
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

518
518
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

61
61
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

249
249
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

371
371
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1327
1327
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

565
565
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

187
187
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

208
208
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

837
837
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

615
615
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

207
207
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws