'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

door
'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

Real Madrid kan zondagavond al zijn eerste prijs van 2022 pakken. De Koninklijke werkt dan immers de finale van de Supercopa af tegen Athletic Bilbao. Sportief gezien gaat het de leider van La Liga dus voor de wind, toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Tijdens de wintermercato zal de Koninklijke het traditiegetrouw erg rustig houden, komende zomer krijgen we dan weer een heel ander verhaal. Zoals alom geweten geldt Kylian Mbappé, die in zijn laatste contractmaanden bij PSG zit, als het topdoelwit. Maar ook in andere linies wordt naar versterking gespeurd. Op het middenveld bijvoorbeeld, waar de vaste sterkhouders Luka Modric (35), Toni Kroos (32) en Casemiro (29) stilaan op leeftijd beginnen te komen.

Er worden dan ook verschillende pistes gevolgd, zoals Franck Kessié die na het seizoen uit contract loopt bij AC Milan. Maar ook een Rode Duivel zou op de verlanglijst staan. Zo meldt Marca via Fichajes dat Youri Tielemans in beeld is bij de recordhouder in de Champions League. De Madrilenen zouden in het jeugdproduct van RSC Anderlecht een geschikte pion zien om op termijn in de voetsporen van Kroos te treden.

TRANSFERVRIJ IN 2023
Of het ook tot een effectief bod zal komen, valt echter te betwijfelen. Real zou namelijk niet van plan zijn om snel toe te slaan. Naar verluidt hopen Los Blancos dat Tielemans zijn huidige contract tot medio 2023 zal uitdoen bij Leicester City. Vervolgens zou hij transfervrij kunnen opgepikt worden op het moment dat Kroos alweer 33 jaar is. Maar Leicester zal er alles aan doen om zo'n gratis vertrek te voorkomen. Bovendien liggen ploegen als Arsenal, Liverpool en Manchester United op de loer om al eerder toe te slaan.

LEES OOK: Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Denkt u dat Tielemans het niveau van Real Madrid aan kan?

Meest recent

Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

17
17
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

127
127
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

62
62
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

309
309
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

185
185
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

414
414
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

172
172
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

118
118
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

504
504
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

84
84
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

303
303
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

267
267
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

553
553
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

824
824
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

907
907
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

359
359
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

311
311
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

682
682
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

362
362
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

386
386
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

369
369
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

745
745

Meer sportnieuws