'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

1327
'Real Madrid wil uitpakken met derde Rode Duivel'

Real Madrid kan zondagavond al zijn eerste prijs van 2022 pakken. De Koninklijke werkt dan immers de finale van de Supercopa af tegen Athletic Bilbao. Sportief gezien gaat het de leider van La Liga dus voor de wind, toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Tijdens de wintermercato zal de Koninklijke het traditiegetrouw erg rustig houden, komende zomer krijgen we dan weer een heel ander verhaal. Zoals alom geweten geldt Kylian Mbappé, die in zijn laatste contractmaanden bij PSG zit, als het topdoelwit. Maar ook in andere linies wordt naar versterking gespeurd. Op het middenveld bijvoorbeeld, waar de vaste sterkhouders Luka Modric (35), Toni Kroos (32) en Casemiro (29) stilaan op leeftijd beginnen te komen.

Er worden dan ook verschillende pistes gevolgd, zoals Franck Kessié die na het seizoen uit contract loopt bij AC Milan. Maar ook een Rode Duivel zou op de verlanglijst staan. Zo meldt Marca via Fichajes dat Youri Tielemans in beeld is bij de recordhouder in de Champions League. De Madrilenen zouden in het jeugdproduct van RSC Anderlecht een geschikte pion zien om op termijn in de voetsporen van Kroos te treden.

TRANSFERVRIJ IN 2023
Of het ook tot een effectief bod zal komen, valt echter te betwijfelen. Real zou namelijk niet van plan zijn om snel toe te slaan. Naar verluidt hopen Los Blancos dat Tielemans zijn huidige contract tot medio 2023 zal uitdoen bij Leicester City. Vervolgens zou hij transfervrij kunnen opgepikt worden op het moment dat Kroos alweer 33 jaar is. Maar Leicester zal er alles aan doen om zo'n gratis vertrek te voorkomen. Bovendien liggen ploegen als Arsenal, Liverpool en Manchester United op de loer om al eerder toe te slaan.

LEES OOK: Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Denkt u dat Tielemans het niveau van Real Madrid aan kan?

Meest recent

Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

1
1
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

76
76
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

232
232
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

120
120
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

182
182
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

117
117
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

49
49
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

195
195
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

78
78
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

103
103
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

32
32
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

212
212
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

156
156
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

180
180
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1092
1092
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

90
90
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

208
208
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

192
192
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

201
201
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

85
85

Meer sportnieuws