Drietal scoort meteen punten bij debuut Schreuder

door
Drietal scoort meteen punten bij debuut Schreuder

Alfred Schreuder heeft zijn officiële debuut als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. De Nederlander zag zaterdagavond hoe zijn ploeg met 2-0 de maat nam van STVV. Achteraf was hij dan ook behoorlijk tevreden, een aantal spelers kon alvast punten scoren bij hun nieuwe trainer.


Tegen de Kanaries kon Schreuder geen beroep doen op de geschorste Noa Lang, waardoor nieuwkomer Tajon Buchanan in de basis mocht starten. En de Canadees liet zich opmerken met enkele goeie acties. "Tajon heeft een enorme drive en enorme bereidheid. Hij blijft negentig minuten gaan. Jammer dat hij zichzelf niet beloonde met een doelpunt", reageerde Schreuder op de Brugse clubwebstek.

BAS EN RUUD
Daarnaast was hij ook lovend voor zijn landgenoten Bas Dost en Ruud Vormer. Die eerste mocht nog eens aan de aftrap verschijnen en bedankte voor het vertrouwen met een doelpunt. Vormer werd dan weer in een meer defensieve rol uitgespeeld op het middenveld. En die positie ging hem goed af, zo kroonde de aanvoerder zich tot één van de grote uitblinkers.

Schreuder is zijn twee landgenoten dan ook erkentelijk voor hun werk. "Bas heeft het goed gedaan op training en toonde dat ook in de wedstrijd. En van Ruud weet ik dat hij goed op de 6 kan spelen, zeker tegen ploegen waar je veel de bal hebt. Het was ook belangrijk om de nul te houden en dat kan je niet alleen door verdedigend te spelen, maar ook door hoog druk te zetten en de tegenstander ver weg te houden van de goal."

LEES OOK: 'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

Club moet nog een extra spits halen deze winter ...

Meest recent

Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

3
3
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

47
47
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

46
46
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

83
83
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

93
93
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

20
20
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

270
270
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

91
91
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

375
375
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

298
298
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

123
123
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

202
202
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

410
410
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

111
111
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

283
283
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

207
207
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

260
260
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

464
464
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

191
191
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

318
318
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

189
189
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

230
230
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

403
403

Meer sportnieuws