De Bruyne doet Engelse monden openvallen

1011 stemmen
De Bruyne doet Engelse monden openvallen

In de Premier League heeft Manchester City opnieuw een grote stap richting de titel gezet. De regerende kampioen won zaterdagmiddag met 1-0 van eerste achtervolger Chelsea FC en vergrootte zijn kloof zo tot alweer 13 punten. Een zege die voor een groot deel aan Kevin De Bruyne te danken was.


De Rode Duivel vertolkte op het middenveld weer een bepalende rol en besliste de wedstrijd uiteindelijk met een lekker doelpunt. Na de match oogstte hij dan ook heel wat lof in de Engelse pers. "Zijn werklust en pressing waren excellent, daar deed hij ook nog eens een doelpunt van topkwaliteit bovenop", schrijft men bij Manchester Evening News. "De aanvoerder was betrokken bij de beste kansen in de eerste helft. Hij bleef ook erg betrouwbaar op de stilstaande fases en scoorde op uitstekende wijze", aldus The Independent.

Net zoals de meeste andere media, verkoos ook Sky Sports hem tot 'Man van de Match'. "Er is iets speciaal aan een speler wanneer zijn 'typisch doelpunt' een briljant krulschot aan de rand van de zestien is. De Bruyne creëerde het meeste kansen bij City en leverde ook, verrassend, de meeste dribbels af. Hij, en bij uitbreiding de hele ploeg, zit in erg goede doen. De kwaliteit die hij op het veld brengt is onweerstaanbaar."

KROONJUWEEL
Bij The Telegraph vond men wel dat het even duurde alvorens KDB echt onder stoom kwam. "Het was één van zijn rustigere matchen, tot hij in de tweede helft uitpakte met een briljante openingsgoal. Eerder had hij ook al zijn klasse getoond met een heerlijke vrije trap." Slotwoord is voor Phil McNulty, analist bij BBC. "De Bruyne is het kroonjuweel op de kroon van City. De ietwat lome stijl van de Belg wordt telkens onderbroken door flitsen van snelheid, kracht en een dodelijke nauwkeurigheid. Dat maakte Chelsea af."

LEES OOK: Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

🚀

De Bruyne zou bij elke ploeg ter wereld in de basis staan ...

Meest recent

"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

6
6
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

36
36
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

10
10
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

39
39
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

117
117
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

252
252
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

154
154
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

509
509
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

44
44
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

388
388
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

775
775
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

223
223
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

325
325
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

81
81
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

585
585
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

272
272
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

260
260
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

191
191
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

138
138

Meer sportnieuws