De Bruyne doet Engelse monden openvallen

1011 stemmen
De Bruyne doet Engelse monden openvallen

In de Premier League heeft Manchester City opnieuw een grote stap richting de titel gezet. De regerende kampioen won zaterdagmiddag met 1-0 van eerste achtervolger Chelsea FC en vergrootte zijn kloof zo tot alweer 13 punten. Een zege die voor een groot deel aan Kevin De Bruyne te danken was.


De Rode Duivel vertolkte op het middenveld weer een bepalende rol en besliste de wedstrijd uiteindelijk met een lekker doelpunt. Na de match oogstte hij dan ook heel wat lof in de Engelse pers. "Zijn werklust en pressing waren excellent, daar deed hij ook nog eens een doelpunt van topkwaliteit bovenop", schrijft men bij Manchester Evening News. "De aanvoerder was betrokken bij de beste kansen in de eerste helft. Hij bleef ook erg betrouwbaar op de stilstaande fases en scoorde op uitstekende wijze", aldus The Independent.

Net zoals de meeste andere media, verkoos ook Sky Sports hem tot 'Man van de Match'. "Er is iets speciaal aan een speler wanneer zijn 'typisch doelpunt' een briljant krulschot aan de rand van de zestien is. De Bruyne creëerde het meeste kansen bij City en leverde ook, verrassend, de meeste dribbels af. Hij, en bij uitbreiding de hele ploeg, zit in erg goede doen. De kwaliteit die hij op het veld brengt is onweerstaanbaar."

KROONJUWEEL
Bij The Telegraph vond men wel dat het even duurde alvorens KDB echt onder stoom kwam. "Het was één van zijn rustigere matchen, tot hij in de tweede helft uitpakte met een briljante openingsgoal. Eerder had hij ook al zijn klasse getoond met een heerlijke vrije trap." Slotwoord is voor Phil McNulty, analist bij BBC. "De Bruyne is het kroonjuweel op de kroon van City. De ietwat lome stijl van de Belg wordt telkens onderbroken door flitsen van snelheid, kracht en een dodelijke nauwkeurigheid. Dat maakte Chelsea af."

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

🚀

De Bruyne zou bij elke ploeg ter wereld in de basis staan ...

Meest recent

Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

1
1
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

19
19
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

72
72
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

106
106
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

168
168
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

189
189
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

125
125
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

125
125
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

57
57
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

474
474
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

104
104
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

319
319
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

360
360
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

939
939
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

133
133
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

686
686
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

201
201
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

197
197
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

346
346
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

101
101
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

531
531
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

216
216
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

304
304
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

164
164
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

222
222

Meer sportnieuws