Nederlandse steun: "Lang is beste in België"

door
Nederlandse steun:

Club Brugge won zaterdagavond met 2-0 van STVV in de eerste officiële wedstrijd onder het bewind van Alfred Schreuder. De coach moest het wel zonder de geschorste Noa Lang doen. Die kreeg op die manier wat extra tijd om zijn teleurstelling van afgelopen woensdag te verwerken.


Tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen moest Lang immers de duimen leggen voor Paul Onuachu. De Nigeriaanse spits van KRC Genk haalde het uiteindelijk met 61 punten voor de smaakmaker van Club Brugge. Hoewel hij achteraf beweerde dat een landstitel voor hem meer waarde heeft dan zo'n individuele prijs, kwam de teleurstelling zichtbaar hard aan. "Ik denk dat iedereen weet wie eigenlijk de beste voetballer is. En dat ben ik", maakte hij nog eens duidelijk na de uitreiking.

En de Oranje-international krijgt nu steun uit eigen land. Valentijn Driessen, chef voetbal van De Telegraaf, vindt dat zijn landgenoot gelijk had met die laatste uitspraak. "Lang vindt zichzelf de beste voetballer van België, helaas moet ik hem wel gelijk geven", klonk het bij Kick Off. "Natuurlijk is hij de beste speler in België. Hij heeft ook het meeste indruk gemaakt. Alleen hebben zijn maniertjes hem de das omgedaan."

SCHIJT AAN IEDEREEN
Ook in Nederland droeg Lang al de reputatie met zich mee dat hij een moeilijke jongen zou zijn. En volgens Driessen gaat daar niet snel verandering in komen. "Dat zit nu eenmaal in de persoonlijkheid van die jongen en dat gaat er echt nooit uitgaan. Over tien jaar praten we er nog steeds zo over. Of hij moet een zodanige ontwikkeling doormaken. Maar het is misschien ook zijn grote kracht: die onbevangenheid en schijt hebben aan alles en iedereen."

LEES OOK: Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Puur voetbaltechnisch had Lang de Gouden Schoen verdient ...

Meest recent

Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

0
0
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

15
15
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

73
73
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

49
49
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

323
323
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

478
478
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

122
122
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

276
276
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

189
189
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

640
640
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

69
69
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

272
272
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

89
89
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

219
219
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

260
260
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

516
516
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

54
54
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

77
77
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

711
711
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

131
131
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

115
115
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

167
167

Meer sportnieuws