TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

1134 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Kvart I Bold meldt dat Club Brugge de beste papieren heeft om zich te versterken met Andreas Skov Olsen. De 22-jarige flankaanvaller komt sinds 2019 uit voor Bologna, maar daar is hij doorgaans invaller. Ook Het Laatste Nieuws schrijft dat de Deense EK-ganger goed op weg is naar Brugge. Hij zou zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Daarnaast zou de landskampioen zijn vizier hebben gericht op één van de revelaties uit de eigen competitie. Journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Blauw-Zwart zich aan het front heeft gemeld voor Emmanuel Agbadou, defensieve sterkhouder bij KAS Eupen.

Bij Standard gaan deze maand wellicht nog een aantal spelers van de hand doen. Nicolas Raskin geniet voldoende interesse, onder meer uit Engeland en Italië. Maar de middenvelder zou zelfs graag blijven tot aan het einde van het seizoen. "Ik kan niet met 100% zekerheid zeggen dat ik deze maand blijf. Mijn wens is om het seizoen uit te doen bij Standard en dan zien we wel”, aldus Raskin aan La Dernière Heure. Sowieso zullen de Rouches eerst verkopen alvorens ze nog meer versterking halen

Volgens Corriere dello Sport heeft Anderlecht zijn vizier ook op de Italiaanse markt gericht. Het betreft Martin Satriano, een Uruguayaanse spits van Internazionale. Daar kreeg de 20-jarige spits vier invalbeurten in de Serie A dit seizoen. Satriano is een grote en stevige spits. Maar de kans dat hij naar Brussel trekt is bijzonder klein. Het genoemde medium weet namelijk dat Stade Brestois met Satriano’s handtekening zal weglopen.

Nick Gillekens is de laatste maanden de nummer één onder de lat bij Moeskroen. Les Hurlus presteerden best goed en pakte met hem in doel een sterke 17 op 24. Dat heeft ervoor gezorgd dat KV Kortrijk, dat komende zomer mogelijk eerste doelman Marko Ilic ziet vertrekken, en nog een aantal Belgische clubs Gillekens op hun verlanglijst hebben gezet.

BUITENLAND
Arthur Theate heeft de overstap naar de Serie A goed verteerd en zijn prestaties bij Bologna zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt Tuttosport dat AC Milan, momenteel 2de in de Serie A, erg gecharmeerd is en inmiddels ook al navraag heeft gedaan. Een winterse transfer is evenwel niet aan de orde. Theate kwam dit seizoen immers al uit voor KV Ooostende en Bologna, hij kan dus niet voor een derde Europese ploeg in actie komen. Komende zomer zouden de Milanezen wel een bod overwegen.

Frenkie de Jong vertrekt mogelijk toch vroegtijdig bij FC Barcelona. Volgens The Daily Mail zou Chelsea FC behoorlijk concreet zijn. De Champions League-houder zou inmiddels zelfs een openingsbod hebben uitgebracht van zo'n 40 miljoen euro. Dat is evenwel niet voldoende, Barça verlangt minstens 50 miljoen euro met daar nog allerlei variabelen bij. Verder Zo zou ook Bayern München de Nederlander graag willen binnen halen.

Pep Guardiola zou volgens The Mirror grote interesse hebben in Vinicius Junior. De Braziliaanse flankaanvaller kent een fantastisch seizoen bij Real Madrid en ligt er nog tot medio 2024 onder contract. Een transfer lijkt bijzonder moeilijk te worden voor Manchester City. Sowieso zou een bedrag van meer dan 200 miljoen euro nodig zijn.

LEES OOK: ‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

0
0
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

41
41
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

238
238
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

312
312
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

286
286
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

415
415
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

116
116
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

146
146
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

81
81
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

82
82
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

175
175
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

288
288
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

640
640
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

159
159
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

85
85
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

277
277
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

417
417
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

300
300
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

236
236
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

389
389
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

643
643

Meer sportnieuws