TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Kvart I Bold meldt dat Club Brugge de beste papieren heeft om zich te versterken met Andreas Skov Olsen. De 22-jarige flankaanvaller komt sinds 2019 uit voor Bologna, maar daar is hij doorgaans invaller. Ook Het Laatste Nieuws schrijft dat de Deense EK-ganger goed op weg is naar Brugge. Hij zou zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Daarnaast zou de landskampioen zijn vizier hebben gericht op één van de revelaties uit de eigen competitie. Journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Blauw-Zwart zich aan het front heeft gemeld voor Emmanuel Agbadou, defensieve sterkhouder bij KAS Eupen.

Bij Standard gaan deze maand wellicht nog een aantal spelers van de hand doen. Nicolas Raskin geniet voldoende interesse, onder meer uit Engeland en Italië. Maar de middenvelder zou zelfs graag blijven tot aan het einde van het seizoen. "Ik kan niet met 100% zekerheid zeggen dat ik deze maand blijf. Mijn wens is om het seizoen uit te doen bij Standard en dan zien we wel”, aldus Raskin aan La Dernière Heure. Sowieso zullen de Rouches eerst verkopen alvorens ze nog meer versterking halen

Volgens Corriere dello Sport heeft Anderlecht zijn vizier ook op de Italiaanse markt gericht. Het betreft Martin Satriano, een Uruguayaanse spits van Internazionale. Daar kreeg de 20-jarige spits vier invalbeurten in de Serie A dit seizoen. Satriano is een grote en stevige spits. Maar de kans dat hij naar Brussel trekt is bijzonder klein. Het genoemde medium weet namelijk dat Stade Brestois met Satriano’s handtekening zal weglopen.

Nick Gillekens is de laatste maanden de nummer één onder de lat bij Moeskroen. Les Hurlus presteerden best goed en pakte met hem in doel een sterke 17 op 24. Dat heeft ervoor gezorgd dat KV Kortrijk, dat komende zomer mogelijk eerste doelman Marko Ilic ziet vertrekken, en nog een aantal Belgische clubs Gillekens op hun verlanglijst hebben gezet.

BUITENLAND
Arthur Theate heeft de overstap naar de Serie A goed verteerd en zijn prestaties bij Bologna zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt Tuttosport dat AC Milan, momenteel 2de in de Serie A, erg gecharmeerd is en inmiddels ook al navraag heeft gedaan. Een winterse transfer is evenwel niet aan de orde. Theate kwam dit seizoen immers al uit voor KV Ooostende en Bologna, hij kan dus niet voor een derde Europese ploeg in actie komen. Komende zomer zouden de Milanezen wel een bod overwegen.

Frenkie de Jong vertrekt mogelijk toch vroegtijdig bij FC Barcelona. Volgens The Daily Mail zou Chelsea FC behoorlijk concreet zijn. De Champions League-houder zou inmiddels zelfs een openingsbod hebben uitgebracht van zo'n 40 miljoen euro. Dat is evenwel niet voldoende, Barça verlangt minstens 50 miljoen euro met daar nog allerlei variabelen bij. Verder Zo zou ook Bayern München de Nederlander graag willen binnen halen.

Pep Guardiola zou volgens The Mirror grote interesse hebben in Vinicius Junior. De Braziliaanse flankaanvaller kent een fantastisch seizoen bij Real Madrid en ligt er nog tot medio 2024 onder contract. Een transfer lijkt bijzonder moeilijk te worden voor Manchester City. Sowieso zou een bedrag van meer dan 200 miljoen euro nodig zijn.

LEES OOK: 'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

163
163
'Lukaku pusht: Anderlecht wil grote naam terughalen'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

69
69
Hoe KRC Genk toch eens ‘vloekt’ omtrent speler FC Utrecht

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

23
23
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

12
12
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

78
78
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

15
15
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

415
415
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

135
135
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

102
102
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

49
49
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

222
222
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

307
307
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

180
180
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

538
538
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

235
235
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

419
419
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

213
213
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

71
71
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

274
274
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

285
285
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

228
228

Meer sportnieuws