TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Kvart I Bold meldt dat Club Brugge de beste papieren heeft om zich te versterken met Andreas Skov Olsen. De 22-jarige flankaanvaller komt sinds 2019 uit voor Bologna, maar daar is hij doorgaans invaller. Ook Het Laatste Nieuws schrijft dat de Deense EK-ganger goed op weg is naar Brugge. Hij zou zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Daarnaast zou de landskampioen zijn vizier hebben gericht op één van de revelaties uit de eigen competitie. Journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Blauw-Zwart zich aan het front heeft gemeld voor Emmanuel Agbadou, defensieve sterkhouder bij KAS Eupen.

Bij Standard gaan deze maand wellicht nog een aantal spelers van de hand doen. Nicolas Raskin geniet voldoende interesse, onder meer uit Engeland en Italië. Maar de middenvelder zou zelfs graag blijven tot aan het einde van het seizoen. "Ik kan niet met 100% zekerheid zeggen dat ik deze maand blijf. Mijn wens is om het seizoen uit te doen bij Standard en dan zien we wel”, aldus Raskin aan La Dernière Heure. Sowieso zullen de Rouches eerst verkopen alvorens ze nog meer versterking halen

Volgens Corriere dello Sport heeft Anderlecht zijn vizier ook op de Italiaanse markt gericht. Het betreft Martin Satriano, een Uruguayaanse spits van Internazionale. Daar kreeg de 20-jarige spits vier invalbeurten in de Serie A dit seizoen. Satriano is een grote en stevige spits. Maar de kans dat hij naar Brussel trekt is bijzonder klein. Het genoemde medium weet namelijk dat Stade Brestois met Satriano’s handtekening zal weglopen.

Nick Gillekens is de laatste maanden de nummer één onder de lat bij Moeskroen. Les Hurlus presteerden best goed en pakte met hem in doel een sterke 17 op 24. Dat heeft ervoor gezorgd dat KV Kortrijk, dat komende zomer mogelijk eerste doelman Marko Ilic ziet vertrekken, en nog een aantal Belgische clubs Gillekens op hun verlanglijst hebben gezet.

BUITENLAND
Arthur Theate heeft de overstap naar de Serie A goed verteerd en zijn prestaties bij Bologna zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt Tuttosport dat AC Milan, momenteel 2de in de Serie A, erg gecharmeerd is en inmiddels ook al navraag heeft gedaan. Een winterse transfer is evenwel niet aan de orde. Theate kwam dit seizoen immers al uit voor KV Ooostende en Bologna, hij kan dus niet voor een derde Europese ploeg in actie komen. Komende zomer zouden de Milanezen wel een bod overwegen.

Frenkie de Jong vertrekt mogelijk toch vroegtijdig bij FC Barcelona. Volgens The Daily Mail zou Chelsea FC behoorlijk concreet zijn. De Champions League-houder zou inmiddels zelfs een openingsbod hebben uitgebracht van zo'n 40 miljoen euro. Dat is evenwel niet voldoende, Barça verlangt minstens 50 miljoen euro met daar nog allerlei variabelen bij. Verder Zo zou ook Bayern München de Nederlander graag willen binnen halen.

Pep Guardiola zou volgens The Mirror grote interesse hebben in Vinicius Junior. De Braziliaanse flankaanvaller kent een fantastisch seizoen bij Real Madrid en ligt er nog tot medio 2024 onder contract. Een transfer lijkt bijzonder moeilijk te worden voor Manchester City. Sowieso zou een bedrag van meer dan 200 miljoen euro nodig zijn.

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

24
24
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

76
76
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

28
28
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

65
65
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

27
27
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

116
116
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

60
60
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

302
302
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

48
48
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

32
32
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

634
634
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

137
137
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

142
142
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

106
106
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

111
111
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

199
199
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

54
54
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

105
105
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws