TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

1134 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Kvart I Bold meldt dat Club Brugge de beste papieren heeft om zich te versterken met Andreas Skov Olsen. De 22-jarige flankaanvaller komt sinds 2019 uit voor Bologna, maar daar is hij doorgaans invaller. Ook Het Laatste Nieuws schrijft dat de Deense EK-ganger goed op weg is naar Brugge. Hij zou zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Daarnaast zou de landskampioen zijn vizier hebben gericht op één van de revelaties uit de eigen competitie. Journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Blauw-Zwart zich aan het front heeft gemeld voor Emmanuel Agbadou, defensieve sterkhouder bij KAS Eupen.

Bij Standard gaan deze maand wellicht nog een aantal spelers van de hand doen. Nicolas Raskin geniet voldoende interesse, onder meer uit Engeland en Italië. Maar de middenvelder zou zelfs graag blijven tot aan het einde van het seizoen. "Ik kan niet met 100% zekerheid zeggen dat ik deze maand blijf. Mijn wens is om het seizoen uit te doen bij Standard en dan zien we wel”, aldus Raskin aan La Dernière Heure. Sowieso zullen de Rouches eerst verkopen alvorens ze nog meer versterking halen

Volgens Corriere dello Sport heeft Anderlecht zijn vizier ook op de Italiaanse markt gericht. Het betreft Martin Satriano, een Uruguayaanse spits van Internazionale. Daar kreeg de 20-jarige spits vier invalbeurten in de Serie A dit seizoen. Satriano is een grote en stevige spits. Maar de kans dat hij naar Brussel trekt is bijzonder klein. Het genoemde medium weet namelijk dat Stade Brestois met Satriano’s handtekening zal weglopen.

Nick Gillekens is de laatste maanden de nummer één onder de lat bij Moeskroen. Les Hurlus presteerden best goed en pakte met hem in doel een sterke 17 op 24. Dat heeft ervoor gezorgd dat KV Kortrijk, dat komende zomer mogelijk eerste doelman Marko Ilic ziet vertrekken, en nog een aantal Belgische clubs Gillekens op hun verlanglijst hebben gezet.

BUITENLAND
Arthur Theate heeft de overstap naar de Serie A goed verteerd en zijn prestaties bij Bologna zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt Tuttosport dat AC Milan, momenteel 2de in de Serie A, erg gecharmeerd is en inmiddels ook al navraag heeft gedaan. Een winterse transfer is evenwel niet aan de orde. Theate kwam dit seizoen immers al uit voor KV Ooostende en Bologna, hij kan dus niet voor een derde Europese ploeg in actie komen. Komende zomer zouden de Milanezen wel een bod overwegen.

Frenkie de Jong vertrekt mogelijk toch vroegtijdig bij FC Barcelona. Volgens The Daily Mail zou Chelsea FC behoorlijk concreet zijn. De Champions League-houder zou inmiddels zelfs een openingsbod hebben uitgebracht van zo'n 40 miljoen euro. Dat is evenwel niet voldoende, Barça verlangt minstens 50 miljoen euro met daar nog allerlei variabelen bij. Verder Zo zou ook Bayern München de Nederlander graag willen binnen halen.

Pep Guardiola zou volgens The Mirror grote interesse hebben in Vinicius Junior. De Braziliaanse flankaanvaller kent een fantastisch seizoen bij Real Madrid en ligt er nog tot medio 2024 onder contract. Een transfer lijkt bijzonder moeilijk te worden voor Manchester City. Sowieso zou een bedrag van meer dan 200 miljoen euro nodig zijn.

LEES OOK: 'Club grijnst na nieuwe wending in dossier Tresoldi'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Charleroi ziet miljoenentransfer nog in het water vallen'

Charleroi zag deze zomer de kassa al eens rinkelen met de verkoop van Etienne Camara, die voor 4 ...

3
3
Spalletti brengt cruciale update over transfer Openda

Juventus was dit weekend te gast in België, want zaterdagavond kwam het op bezoek bij Standard. ...

16
16
'Genk zet zich schrap voor nieuw Karetsas-offensief'

KRC Genk haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt door 10,5 miljoen euro neer te tellen ...

82
82
'Club grijnst na nieuwe wending in dossier Tresoldi'

Er blijkt bij Club Brugge nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen, want van zijn ...

200
200
Standard slaagt er niet in te stunten tegen Juventus

Standard werkte zaterdagavond de galawedstrijd van zijn voorbereiding af. Op Sclessin kregen de ...

76
76
Thibaut Courtois trekt aandacht met mysterieuze foto

Alsof een trouwfeest nog niet genoeg was, trok Thibaut Courtois later op de avond naar een van de ...

64
64
'Union heeft volgende uitgaande knaltransfer beet'

Union lijkt een week voor de start van zijn seizoen klaar voor de dienst. Het zette in zijn laatste ...

73
73
'Real haalt meteen weer keihard uit: persoonlijk akkoord'

Bij Real Madrid pakten ze deze zomer al uit met een stevig transferoffensief, want na twee jaar ...

50
50
Henry komt met zéér straffe uitspraak over Tzolis

Christos Tzolis heeft deze week eindelijk zijn droomtransfer afgerond. De Griekse winger trok na ...

107
107
Grote clash: Van Gucht zet Vannieuwkerke stevig onder druk

Na weken waarin Ruben Van Gucht vooral om andere redenen de aandacht trok, krijgt de populaire ...

88
88
'Real dropt weer transferbom: akkoord over Rodri'

Na twee tegenvallende seizoenen zonder prijs is het Real Madrid menens om straks weer met succes aan ...

81
81
'Union neemt afscheid van zeldzame flop'

Union maakte de voorbije seizoenen indruk met de consistentie in zijn prestaties, ondanks dat het ...

26
26
Week voor Supercup: Club verliest wéér, knappe zege Union

Binnen iets minder dan een week gaat het nieuwe Belgische voetbalseizoen alweer van start met de ...

201
201
Club Brugge plant stuntdeal met Braziliaanse dribbelkoning

Club Brugge kijkt naar Brazilië voor versterking. Blauw-zwart heeft miljoenen klaar voor een ...

805
805
'Naar Antwerp? Stengs heeft nieuwe club gekozen'

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

238
238
"Van Bommel? Hij stond ook bij ons op het lijstje"

Mark van Bommel tekende voor amper twee jaar bij de Belgische bond. Niet echt een project voor de ...

118
118
'Cercle Brugge stunt met transfer bij Manchester City'

Cercle Brugge beseft dat het nood heeft aan versterking. De Bruggelingen hebben daarom besloten om ...

111
111
Haalt Anderlecht nog ex-spelers terug in huis?

Bij RSC Anderlecht haalde Tim Borguet Guillaume Gillet terug naar Neerpede. Hij werd er trainer van ...

440
440
Extra optie voor Van Bommel? Belgische parel maakt indruk

Olympique Lyon heeft mogelijk een uitstekende zaak gedaan op de transfermarkt. Zij haalden Julien ...

191
191
Oefenmatchen: OHL, Cercle onderuit, STVV speelt gelijk

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. Cercle Brugge, Zulte Waregem, KV ...

65
65
'Club Brugge verliest Onyedika: clubs vinden akkoord'

Club Brugge gaat nog een sterkhouder verliezen. Raphael Onyedika trekt weldra de deur achter zich ...

662
662
'Rol Vandenhaute bekend, Alderweireld moét kiezen'

Wouter Vandenhaute is de hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp FC, Toby Alderweireld stapt ook mee ...

914
914
Kana ziet goede evolutie: "Dàt is Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde verdienstelijk in en tegen Hammarby. Maar meer ook niet. Marco Kana kijkt al ...

286
286
'STVV dreigt volgende sterkhouder te verliezen'

STVV lijkt zich mogelijk op te maken voor een mogelijke wissel onder de lat. Hoewel er nog geen ...

151
151
Lierse SK klaar op de transfermarkt? Van den Abbeel oordeelt

Lierse SK is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club uit de Challenger Pro ...

75
75

Meer sportnieuws