TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

1134
TRANSFERUURTJE: 'Club trekt gashendel open, toptransfer Theate'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Kvart I Bold meldt dat Club Brugge de beste papieren heeft om zich te versterken met Andreas Skov Olsen. De 22-jarige flankaanvaller komt sinds 2019 uit voor Bologna, maar daar is hij doorgaans invaller. Ook Het Laatste Nieuws schrijft dat de Deense EK-ganger goed op weg is naar Brugge. Hij zou zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Daarnaast zou de landskampioen zijn vizier hebben gericht op één van de revelaties uit de eigen competitie. Journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Blauw-Zwart zich aan het front heeft gemeld voor Emmanuel Agbadou, defensieve sterkhouder bij KAS Eupen.

Bij Standard gaan deze maand wellicht nog een aantal spelers van de hand doen. Nicolas Raskin geniet voldoende interesse, onder meer uit Engeland en Italië. Maar de middenvelder zou zelfs graag blijven tot aan het einde van het seizoen. "Ik kan niet met 100% zekerheid zeggen dat ik deze maand blijf. Mijn wens is om het seizoen uit te doen bij Standard en dan zien we wel”, aldus Raskin aan La Dernière Heure. Sowieso zullen de Rouches eerst verkopen alvorens ze nog meer versterking halen

Volgens Corriere dello Sport heeft Anderlecht zijn vizier ook op de Italiaanse markt gericht. Het betreft Martin Satriano, een Uruguayaanse spits van Internazionale. Daar kreeg de 20-jarige spits vier invalbeurten in de Serie A dit seizoen. Satriano is een grote en stevige spits. Maar de kans dat hij naar Brussel trekt is bijzonder klein. Het genoemde medium weet namelijk dat Stade Brestois met Satriano’s handtekening zal weglopen.

Nick Gillekens is de laatste maanden de nummer één onder de lat bij Moeskroen. Les Hurlus presteerden best goed en pakte met hem in doel een sterke 17 op 24. Dat heeft ervoor gezorgd dat KV Kortrijk, dat komende zomer mogelijk eerste doelman Marko Ilic ziet vertrekken, en nog een aantal Belgische clubs Gillekens op hun verlanglijst hebben gezet.

BUITENLAND
Arthur Theate heeft de overstap naar de Serie A goed verteerd en zijn prestaties bij Bologna zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt Tuttosport dat AC Milan, momenteel 2de in de Serie A, erg gecharmeerd is en inmiddels ook al navraag heeft gedaan. Een winterse transfer is evenwel niet aan de orde. Theate kwam dit seizoen immers al uit voor KV Ooostende en Bologna, hij kan dus niet voor een derde Europese ploeg in actie komen. Komende zomer zouden de Milanezen wel een bod overwegen.

Frenkie de Jong vertrekt mogelijk toch vroegtijdig bij FC Barcelona. Volgens The Daily Mail zou Chelsea FC behoorlijk concreet zijn. De Champions League-houder zou inmiddels zelfs een openingsbod hebben uitgebracht van zo'n 40 miljoen euro. Dat is evenwel niet voldoende, Barça verlangt minstens 50 miljoen euro met daar nog allerlei variabelen bij. Verder Zo zou ook Bayern München de Nederlander graag willen binnen halen.

Pep Guardiola zou volgens The Mirror grote interesse hebben in Vinicius Junior. De Braziliaanse flankaanvaller kent een fantastisch seizoen bij Real Madrid en ligt er nog tot medio 2024 onder contract. Een transfer lijkt bijzonder moeilijk te worden voor Manchester City. Sowieso zou een bedrag van meer dan 200 miljoen euro nodig zijn.

LEES OOK: Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Meer kwaliteit? Opvallende vaststelling bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft meer kwaliteit in de kern dan vorig jaar. Dat ziet iedereen, alleen moet de ...

48
48
De Meyer reageert: "Ja, er was kritiek van de fans"

STVV is degelijk begonnen aan het seizoen. Het is nog wat wisselvallig, maar de Truienaars staan ...

17
17
Union SG gaat voor stunt: Schoofs en Patris geven ambities prijs

Union SG is op dit moment de beste Belgische ploeg. Ze staan mee aan de leiding in de Jupiler Pro ...

22
22
Aanwinsten bezorgen AA Gent straffe 19 op 21

Om 20u45 begonnen AA Gent en Standard aan hun onderlinge treffen. De Buffalo's hoopten achtervolgers ...

91
91
Bayern München trakteert fans op absolute monsterscore

Bayern München kwam in de Bundesliga nog niet echt op toerental. De troepen van Vincent Kompany ...

53
53
Compper verrast met 'terugkeer' bij Antwerp

Royal Antwerp FC begon met een zes op zes goed aan het seizoen, maar nadien volgde een een op ...

71
71
Puntendeling bij Club NXT, RSCA Futures in zware crisis

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. Er was de altijd ...

105
105
Nieuwe coach van KV Kortrijk al bekend?

KV Kortrijk en Michiel Jonckheere gingen uit elkaar. De afgelopen circuleerden er al namen van ...

117
117
Afscheid van een Belgisch icoon die te laag werd ingeschat

De afgelopen dagen namen een aantal Rode Duivels afscheid van de nationale ploeg. Matz Sels en Axel ...

85
85
Vandenbempt waarschuwt Van Bommel meteen al

Mark van Bommel maakt zich klaar voor zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. Peter ...

78
78
Druk neemt toe op Genk: vurige Thorup wil méér

KRC Genk staat voor een moeilijke partij. De Limburgers moeten aan de bak tegen Club Brugge. Het is ...

139
139
Verschueren: "Begrijp niet dat hij moest vertrekken bij Anderlecht"

De passage van Wouter Vandenhaute bij RSC Anderlecht was een flop. Hij was de grote roerganger ...

314
314
‘Nieuwe uppercut voor Sommer: Club had andere nummer één’

Yann Sommer ligt na twee pijnlijke wedstrijden plots zwaar onder vuur bij Club Brugge. Extra ...

324
324
Zinho Gano pakt uit met nieuwe werkgever

Zinho Gano is al een aantal jaren weg uit België. De centrumspits speelt in het buitenland en ...

36
36
De Mil waarschuwt spelers: “Zij zetten stappen voorwaarts”

AA Gent neemt het vanavond op tegen Standard. Als de Buffalo’s deze partij ook kunnen winnen, ...

37
37
Euvrard looft speler Standard: "Zeer veelbelovend"

Bij Standard wisten ze deze week een volgend contract open te breken. Sportief directeur Marc ...

54
54
Van Bommel speelt open kaart: volgende Rode Duivel uit JPL

Bij zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel een plekje viel voor ...

166
166
Neerpede in verval: pijnlijke statistiek Anderlecht

In Youth We Trust. Niet zolang geleden was het nog het credo van RSC Anderlecht, waar vandaag nog ...

333
333
Van Bommel licht tipje van sluier: Lukaku supersub?

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach bekend. De focus kan nu ...

61
61
Leko verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

Vlak voor de interlandbreak staat er nog een topper op het programma in de Jupiler Pro League, want ...

411
411
Godts krijgt naast selectie voor Duivels enorme verrassing

Mika Godts kreeg vandaag uitstekend nieuws van nieuwe bondscoach Mark van Bommel. De aanvaller werd ...

67
67
Frisse wind bij Rode Duivels: Van Bommel verklaart keuzes

De kop is eraf voor Mark van Bommel, die vrijdag zijn eerste knopen als bondscoach van de Rode ...

189
189
Jonge Duivels: ronkende namen in selectie Swerts

Tijdens de aanstaande interlandbreak moeten niet alleen de Rode Duivels aan de bak, ook voor de ...

112
112
Rik De Mil staat perplex: "De spelers wisten er al van"

Rik De Mil kent een sprookjesachtige start van het seizoen bij AA Gent. De Buffalo's pakten 16 op 18 ...

384
384
‘Jupiler Pro League-revelatie al op radar van PSG’

De Jupiler Pro League staat voor speeldag 7 en de analisten maken al een eerste balans op. Sporting ...

66
66

Meer sportnieuws