Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

door
Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

Standard neemt het vandaag op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit is de grote favoriet, maar zal toch op zijn hoede moeten zijn. Thomas Chatelle en Imke Courtois twijfelen wel of de aankopen een kwaliteitsinjectie zijn.


Standard pakte de afgelopen dagen uit met de komst van Joachim Van Damme, Renaud Emond, Gilles Dewaele en Mathieu Cafaro. Enkel Dewaele was een vaste waarde bij zijn ploeg, de anderen kwamen nog amper aan spelen toe. Gaan zij Standard beter maken?

Chatelle twijfelt alvast in De Zondag. "Deze transfers wijzen op het besef dat er in de kleedkamer een mentaliteitsprobleem was. Het zijn spelers met een goede mentaliteit, die de competitie kennen, maar spelers voor de subtop en niet om play-off 1 te spelen", is zijn mening.

METEEN STARTEN

Courtois heeft dezelfde mening. "Deze aanwinsten zijn niet van het niveau om de club uit het slop te halen, vrees ik." Tegen Anderlecht zullen Dewaele en Emond wellicht aan de aftrap verschijnen. Cafaro krijgt tijd om zich aan te passen aan het Belgische voetbal en kan zich wellicht tonen via invalbeurten. Van Damme is nog niet van de partij, want hij testte positief op het coronavirus. Standard vecht momenteel tegen het behoud en heeft eigenlijk nood aan punten, waardoor er toch de nodige druk op de match tegen RSCA staat. Komende week moeten de Luikenaars dan aan de bak tegen Club Brugge. De mercato is halfweg, maar mogelijk gaat er nog wat bewegen in Luik. Dan zullen er echter eerst spelers de club moeten verlaten.

LEES OOK: 'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Kocht Standard goed in?

Meest recent

Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

38
38
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

16
16
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

11
11
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

88
88
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

134
134
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

81
81
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

279
279
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

213
213
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

282
282
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

97
97
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

424
424
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

257
257
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

85
85
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

131
131
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

81
81
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

223
223
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

438
438
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

388
388
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

161
161
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

219
219
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

562
562
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

946
946
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

106
106

Meer sportnieuws