Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

door
Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

Standard neemt het vandaag op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit is de grote favoriet, maar zal toch op zijn hoede moeten zijn. Thomas Chatelle en Imke Courtois twijfelen wel of de aankopen een kwaliteitsinjectie zijn.


Standard pakte de afgelopen dagen uit met de komst van Joachim Van Damme, Renaud Emond, Gilles Dewaele en Mathieu Cafaro. Enkel Dewaele was een vaste waarde bij zijn ploeg, de anderen kwamen nog amper aan spelen toe. Gaan zij Standard beter maken?

Chatelle twijfelt alvast in De Zondag. "Deze transfers wijzen op het besef dat er in de kleedkamer een mentaliteitsprobleem was. Het zijn spelers met een goede mentaliteit, die de competitie kennen, maar spelers voor de subtop en niet om play-off 1 te spelen", is zijn mening.

METEEN STARTEN

Courtois heeft dezelfde mening. "Deze aanwinsten zijn niet van het niveau om de club uit het slop te halen, vrees ik." Tegen Anderlecht zullen Dewaele en Emond wellicht aan de aftrap verschijnen. Cafaro krijgt tijd om zich aan te passen aan het Belgische voetbal en kan zich wellicht tonen via invalbeurten. Van Damme is nog niet van de partij, want hij testte positief op het coronavirus. Standard vecht momenteel tegen het behoud en heeft eigenlijk nood aan punten, waardoor er toch de nodige druk op de match tegen RSCA staat. Komende week moeten de Luikenaars dan aan de bak tegen Club Brugge. De mercato is halfweg, maar mogelijk gaat er nog wat bewegen in Luik. Dan zullen er echter eerst spelers de club moeten verlaten.

LEES OOK: JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Kocht Standard goed in?

Meest recent

Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

3
3
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

19
19
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

186
186
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

58
58
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

23
23
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

25
25
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

205
205
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

190
190
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

105
105
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

331
331
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

297
297
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

172
172
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

62
62
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

326
326
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

111
111
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

67
67
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

232
232
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

347
347
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

396
396
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

312
312
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

369
369
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

150
150
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

398
398
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

242
242

Meer sportnieuws