Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

456 stemmen
Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

Standard neemt het vandaag op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit is de grote favoriet, maar zal toch op zijn hoede moeten zijn. Thomas Chatelle en Imke Courtois twijfelen wel of de aankopen een kwaliteitsinjectie zijn.


Standard pakte de afgelopen dagen uit met de komst van Joachim Van Damme, Renaud Emond, Gilles Dewaele en Mathieu Cafaro. Enkel Dewaele was een vaste waarde bij zijn ploeg, de anderen kwamen nog amper aan spelen toe. Gaan zij Standard beter maken?

Chatelle twijfelt alvast in De Zondag. "Deze transfers wijzen op het besef dat er in de kleedkamer een mentaliteitsprobleem was. Het zijn spelers met een goede mentaliteit, die de competitie kennen, maar spelers voor de subtop en niet om play-off 1 te spelen", is zijn mening.

METEEN STARTEN

Courtois heeft dezelfde mening. "Deze aanwinsten zijn niet van het niveau om de club uit het slop te halen, vrees ik." Tegen Anderlecht zullen Dewaele en Emond wellicht aan de aftrap verschijnen. Cafaro krijgt tijd om zich aan te passen aan het Belgische voetbal en kan zich wellicht tonen via invalbeurten. Van Damme is nog niet van de partij, want hij testte positief op het coronavirus. Standard vecht momenteel tegen het behoud en heeft eigenlijk nood aan punten, waardoor er toch de nodige druk op de match tegen RSCA staat. Komende week moeten de Luikenaars dan aan de bak tegen Club Brugge. De mercato is halfweg, maar mogelijk gaat er nog wat bewegen in Luik. Dan zullen er echter eerst spelers de club moeten verlaten.

LEES OOK: Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Kocht Standard goed in?

Meest recent

Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

7
7
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

81
81
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

59
59
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

93
93
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

159
159
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

31
31
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

121
121
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

323
323
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

187
187
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

83
83
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

259
259
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

90
90
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

323
323
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

112
112
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

71
71
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

526
526
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

108
108
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

87
87
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

243
243
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

105
105
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

88
88
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

148
148

Meer sportnieuws