Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

door
Standard krijgt nu al de volle laag voor vier nieuwkomers

Standard neemt het vandaag op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit is de grote favoriet, maar zal toch op zijn hoede moeten zijn. Thomas Chatelle en Imke Courtois twijfelen wel of de aankopen een kwaliteitsinjectie zijn.


Standard pakte de afgelopen dagen uit met de komst van Joachim Van Damme, Renaud Emond, Gilles Dewaele en Mathieu Cafaro. Enkel Dewaele was een vaste waarde bij zijn ploeg, de anderen kwamen nog amper aan spelen toe. Gaan zij Standard beter maken?

Chatelle twijfelt alvast in De Zondag. "Deze transfers wijzen op het besef dat er in de kleedkamer een mentaliteitsprobleem was. Het zijn spelers met een goede mentaliteit, die de competitie kennen, maar spelers voor de subtop en niet om play-off 1 te spelen", is zijn mening.

METEEN STARTEN

Courtois heeft dezelfde mening. "Deze aanwinsten zijn niet van het niveau om de club uit het slop te halen, vrees ik." Tegen Anderlecht zullen Dewaele en Emond wellicht aan de aftrap verschijnen. Cafaro krijgt tijd om zich aan te passen aan het Belgische voetbal en kan zich wellicht tonen via invalbeurten. Van Damme is nog niet van de partij, want hij testte positief op het coronavirus. Standard vecht momenteel tegen het behoud en heeft eigenlijk nood aan punten, waardoor er toch de nodige druk op de match tegen RSCA staat. Komende week moeten de Luikenaars dan aan de bak tegen Club Brugge. De mercato is halfweg, maar mogelijk gaat er nog wat bewegen in Luik. Dan zullen er echter eerst spelers de club moeten verlaten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

Kocht Standard goed in?

Meest recent

Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

44
44
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

22
22
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

62
62
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

245
245
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

46
46
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

99
99
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

71
71
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

98
98
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

331
331
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

83
83
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

305
305
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

211
211
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

119
119
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

232
232
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

309
309
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

186
186
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

598
598
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

334
334
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

291
291
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

86
86
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

62
62
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

97
97
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

859
859

Meer sportnieuws