Man Utd verspeelt zege door droomdebuut Coutinho

door
Man Utd verspeelt zege door droomdebuut Coutinho

De crisis bij Manchester United is nog lang niet over, want zaterdag zijn ze er alweer niet in geslaagd om te winnen. Op het veld van Aston Villa zag het er nochtans goed uit, maar in het slotkwartier gaven ze een 0-2-voorsprong nog uit handen. Philippe Coutinho kende een droomdebuut bij Villa en scoorde bij zijn eerste invalbeurt de gelijkmaker.


United moest het in Villa Park zonder Cristiano Ronaldo zien te stellen, maar dat leek hen aanvankelijk niet te deren. Diens landgenoot Bruno Fernandes nam dan maar de honneurs als doelpuntenmaker waar. Al in de zesde minuut opende hij de score, al zag Villa-doelman Martinez er vooral zeer klungelig uit op zijn schijnbaar ongevaarlijke afstandsschot. Halfweg de tweede helft leek Fernandes United helemaal op rozen te zetten door zijn tweede via de lat binnen te knallen.

DROOMDEBUUT

Steven Gerrard reageerde door Philippe Coutinho in de strijd te gooien en dat bleek een gouden zet te zijn. De Braziliaan was bij zijn terugkeer in de Premier League meteen beslissend. Eerst bracht hij de hoop terug door Jacob Ramsey de aansluitingstreffer aan te bieden en vervolgens vond hij ook nog eens zelf de weg naar de netten. Aan de tweede paal stond hij op de juiste plaats om een voorzet van Ramsey binnen te tikken.

Door het nieuwe puntenverlies blijft United op de zevende plaats hangen. Ze blijven achter met een teleurstellende één op zes. De Britse pers zal de komende dagen dus ongetwijfeld nog een vette kluif hebben aan de gebeurtenissen op Old Trafford. Villa lijkt er met Coutinho dan weer een ferme troef bij te hebben voor de rest van het seizoen.

LEES OOK: 'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Heeft Man Utd het puntenverlies aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

0
0
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

27
27
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

69
69
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

26
26
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

516
516
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

39
39
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

17
17
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

68
68
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

405
405
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

104
104
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

39
39
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

374
374
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

135
135
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

159
159
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

308
308
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

90
90
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

119
119
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

165
165
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

201
201
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

235
235
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1214
1214
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

149
149
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

369
369

Meer sportnieuws