KRC Genk kondigt stadionplannen aan

door
KRC Genk kondigt stadionplannen aan

KRC Genk beleeft niet meteen zijn beste seizoen. De Limburgers gingen dit seizoen vol voor de landstitel na hun sterke tweede ronde vorig seizoen, maar beginnen aan 2022 vanop een ontgoochelende negende plaats in de klassering. Bovendien zijn ze ook in de beker en in Europa al uitgeschakeld. Desondanks blijft Genk wel grootse plannen koesteren voor de toekomst.


Begin januari kondigde Genk al aan dat het van plan is om een nieuw oefencomplex neer te poten. Eind dit jaar moet de bouw van het trainingscentrum voor de A-kern van start gaan, opdat in 2024 alles klaar zou zijn. De voorbije dagen laste de club ook enkele infomomenten in om zijn fans meer uitleg te verschaffen over de bouwplannen.

Daarop kondigde Genk aan dat het ook van plan is om de Cegeka Arena te gaan vernieuwen. "In een eerste fase zullen we een nieuw trainingscentrum bouwen. In fase twee zullen we vervolgens enkele tribunes rond het eerste jeugdveld bouwen, daar kunnen de beloften - hopelijk in 1B - en de Ladies hun wedstrijden spelen", vertelt stadiondirecteur Kobe Schepers aan TV Limburg. "Het grootste nieuws is dat we in dit stadion blijven. Wat we met het stadion zullen doen, zijn we nog over aan het nadenken."

UITBREIDING
Genk houdt de lippen dus nog stijf op elkaar over de precieze stadionplannen, maar een nieuwe tempel komt er dus niet. Wel wordt de Cegeka Arena vernieuwd en mogelijk ook uitgebreid. De huidige capaciteit van het stadion bedraagt ongeveer 25.000 plaatsen. Het wordt dus uitkijken naar verdere aankondigingen vanuit Genk.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Moet Genk zijn stadion uitbreiden?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

230
230
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

100
100
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

13
13
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

189
189
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

17
17
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

114
114
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

166
166
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

18
18
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

44
44
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

20
20
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

362
362
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

159
159
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

189
189
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

64
64
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

229
229
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

113
113
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

99
99
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

366
366
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

495
495
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

291
291
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

76
76

Meer sportnieuws