KRC Genk kondigt stadionplannen aan

door
KRC Genk kondigt stadionplannen aan

KRC Genk beleeft niet meteen zijn beste seizoen. De Limburgers gingen dit seizoen vol voor de landstitel na hun sterke tweede ronde vorig seizoen, maar beginnen aan 2022 vanop een ontgoochelende negende plaats in de klassering. Bovendien zijn ze ook in de beker en in Europa al uitgeschakeld. Desondanks blijft Genk wel grootse plannen koesteren voor de toekomst.


Begin januari kondigde Genk al aan dat het van plan is om een nieuw oefencomplex neer te poten. Eind dit jaar moet de bouw van het trainingscentrum voor de A-kern van start gaan, opdat in 2024 alles klaar zou zijn. De voorbije dagen laste de club ook enkele infomomenten in om zijn fans meer uitleg te verschaffen over de bouwplannen.

Daarop kondigde Genk aan dat het ook van plan is om de Cegeka Arena te gaan vernieuwen. "In een eerste fase zullen we een nieuw trainingscentrum bouwen. In fase twee zullen we vervolgens enkele tribunes rond het eerste jeugdveld bouwen, daar kunnen de beloften - hopelijk in 1B - en de Ladies hun wedstrijden spelen", vertelt stadiondirecteur Kobe Schepers aan TV Limburg. "Het grootste nieuws is dat we in dit stadion blijven. Wat we met het stadion zullen doen, zijn we nog over aan het nadenken."

UITBREIDING
Genk houdt de lippen dus nog stijf op elkaar over de precieze stadionplannen, maar een nieuwe tempel komt er dus niet. Wel wordt de Cegeka Arena vernieuwd en mogelijk ook uitgebreid. De huidige capaciteit van het stadion bedraagt ongeveer 25.000 plaatsen. Het wordt dus uitkijken naar verdere aankondigingen vanuit Genk.

LEES OOK: Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

Moet Genk zijn stadion uitbreiden?

Meest recent

De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

2
2
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

9
9
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

40
40
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

48
48
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

63
63
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

104
104
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

80
80
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

99
99
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

39
39
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

373
373
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

168
168
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

106
106
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

248
248
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

347
347
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

291
291
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

100
100
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

489
489
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

303
303
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

258
258
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

100
100
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

239
239
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

525
525
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

133
133
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

68
68

Meer sportnieuws