KRC Genk kondigt stadionplannen aan

door
KRC Genk kondigt stadionplannen aan

KRC Genk beleeft niet meteen zijn beste seizoen. De Limburgers gingen dit seizoen vol voor de landstitel na hun sterke tweede ronde vorig seizoen, maar beginnen aan 2022 vanop een ontgoochelende negende plaats in de klassering. Bovendien zijn ze ook in de beker en in Europa al uitgeschakeld. Desondanks blijft Genk wel grootse plannen koesteren voor de toekomst.


Begin januari kondigde Genk al aan dat het van plan is om een nieuw oefencomplex neer te poten. Eind dit jaar moet de bouw van het trainingscentrum voor de A-kern van start gaan, opdat in 2024 alles klaar zou zijn. De voorbije dagen laste de club ook enkele infomomenten in om zijn fans meer uitleg te verschaffen over de bouwplannen.

Daarop kondigde Genk aan dat het ook van plan is om de Cegeka Arena te gaan vernieuwen. "In een eerste fase zullen we een nieuw trainingscentrum bouwen. In fase twee zullen we vervolgens enkele tribunes rond het eerste jeugdveld bouwen, daar kunnen de beloften - hopelijk in 1B - en de Ladies hun wedstrijden spelen", vertelt stadiondirecteur Kobe Schepers aan TV Limburg. "Het grootste nieuws is dat we in dit stadion blijven. Wat we met het stadion zullen doen, zijn we nog over aan het nadenken."

UITBREIDING
Genk houdt de lippen dus nog stijf op elkaar over de precieze stadionplannen, maar een nieuwe tempel komt er dus niet. Wel wordt de Cegeka Arena vernieuwd en mogelijk ook uitgebreid. De huidige capaciteit van het stadion bedraagt ongeveer 25.000 plaatsen. Het wordt dus uitkijken naar verdere aankondigingen vanuit Genk.

LEES OOK: Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

Moet Genk zijn stadion uitbreiden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

12
12
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

5
5
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

35
35
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

76
76
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

80
80
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

73
73
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

111
111
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

225
225
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

372
372
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

691
691
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

137
137
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

89
89
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

89
89
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

113
113
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

471
471
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

281
281
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

135
135
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

116
116
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

436
436
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

617
617
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

329
329
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

145
145
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

111
111

Meer sportnieuws