'Club Brugge meldt zich voor revelatie JPL'

door
'Club Brugge meldt zich voor revelatie JPL'

Club Brugge hervat zaterdagavond zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen STVV. Het is dan natuurlijk uitkijken naar het officiële debuut van coach Alfred Schreuder. Die zal ongetwijfeld voor nieuwe accenten zorgen, al zullen de spelers grotendeels hetzelfde blijven als voor de winterstop.


Blauw-Zwart kon in januari tot dusver namelijk slechts één nieuwkomer verwelkomen: Tajon Buchanan. Zijn komst werd afgelopen zomer echter al afgerond, op een echte winteraanwinst is het dus nog wachten. Maar daar komt mogelijk snel verandering in. Zo zou de landskampioen zijn vizier hebben gericht op één van de revelaties uit de eigen competitie. Journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Blauw-Zwart zich aan het front heeft gemeld voor Emmanuel Agbadou.

De centrale verdediger, die eventueel ook op het middenveld uit de voeten kan, speelt sinds de zomer van 2020 bij KAS Eupen. De Panda's plukten hem voor een slordige 300.000 euro weg bij zijn Ivoriaanse club FC San Pedro. En dat bleek een uitstekende zet. De 24-jarige kende een degelijk eerste seizoen aan de Kehrweg, maar in de huidige jaargang is hij helemaal ontbolsterd. Agbadou maakte niet alleen indruk met zijn fysieke vermogen, hij scoorde ook al 5 competitieduels.

LASTIG DOSSIER
Met die prestaties zou hij dus Club Brugge hebben overtuigd. Al zijn de West-Vlamingen niet de enigen met interesse. Begin deze mercato werd ook AA Gent al genoemd als één van de gegadigden, ook het Franse OGC Nice zou de nodige miljoenen voor hem over hebben. Bovendien is Eupen niet echt geneigd om zijn steunpilaar deze winter te laten gaan. Vincent Mannaert en co zullen dus heel wat overtuigingskracht voor de dag moeten brengen om dit target naar Jan Breydel te loodsen.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Club moet zijn defensie sowieso versterken deze winter ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

8
8
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

197
197
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

159
159
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

63
63
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

559
559
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

27
27
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

212
212
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

598
598
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

510
510
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

244
244
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

434
434
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

168
168
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

318
318
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

714
714
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

447
447
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

512
512
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

208
208
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

866
866
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

122
122
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

573
573
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

390
390
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

494
494
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

1063
1063
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

674
674
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

426
426

Meer sportnieuws