'Club Brugge meldt zich voor revelatie JPL'

door
'Club Brugge meldt zich voor revelatie JPL'

Club Brugge hervat zaterdagavond zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen STVV. Het is dan natuurlijk uitkijken naar het officiële debuut van coach Alfred Schreuder. Die zal ongetwijfeld voor nieuwe accenten zorgen, al zullen de spelers grotendeels hetzelfde blijven als voor de winterstop.


Blauw-Zwart kon in januari tot dusver namelijk slechts één nieuwkomer verwelkomen: Tajon Buchanan. Zijn komst werd afgelopen zomer echter al afgerond, op een echte winteraanwinst is het dus nog wachten. Maar daar komt mogelijk snel verandering in. Zo zou de landskampioen zijn vizier hebben gericht op één van de revelaties uit de eigen competitie. Journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Blauw-Zwart zich aan het front heeft gemeld voor Emmanuel Agbadou.

De centrale verdediger, die eventueel ook op het middenveld uit de voeten kan, speelt sinds de zomer van 2020 bij KAS Eupen. De Panda's plukten hem voor een slordige 300.000 euro weg bij zijn Ivoriaanse club FC San Pedro. En dat bleek een uitstekende zet. De 24-jarige kende een degelijk eerste seizoen aan de Kehrweg, maar in de huidige jaargang is hij helemaal ontbolsterd. Agbadou maakte niet alleen indruk met zijn fysieke vermogen, hij scoorde ook al 5 competitieduels.

LASTIG DOSSIER
Met die prestaties zou hij dus Club Brugge hebben overtuigd. Al zijn de West-Vlamingen niet de enigen met interesse. Begin deze mercato werd ook AA Gent al genoemd als één van de gegadigden, ook het Franse OGC Nice zou de nodige miljoenen voor hem over hebben. Bovendien is Eupen niet echt geneigd om zijn steunpilaar deze winter te laten gaan. Vincent Mannaert en co zullen dus heel wat overtuigingskracht voor de dag moeten brengen om dit target naar Jan Breydel te loodsen.

LEES OOK: Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

Club moet zijn defensie sowieso versterken deze winter ...

Meest recent

'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

5
5
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

10
10
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

25
25
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

133
133
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

145
145
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

235
235
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

210
210
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

398
398
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

39
39
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

345
345
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

101
101
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

69
69
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

282
282
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

170
170
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

248
248
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

144
144
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

400
400
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

285
285
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

432
432
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

152
152
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

332
332
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

424
424
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

310
310

Meer sportnieuws