Elftal van de heenronde: Union alomtegenwoordig

door
Elftal van de heenronde: Union alomtegenwoordig

Vanavond wordt met AA Gent-KV Kortrijk de terugronde – al zijn daar eigenlijk al vier wedstrijden van afgewerkt – op gang getrapt. Hoe dan ook de eerste wedstrijd na de winterstop, tijd dus om eens terug te blikken op hoe het seizoen tot nog toe al is verlopen dachten ze bij Sport/Voetbalmagazine.


Dat in de vorm van een ultiem elftal na 21 speeldagen. Daarin is voornamelijk leider Union goed vertegenwoordigd. Geen verrassing uiteraard, gezien de promovendus erg boven de verwachtingen presteert, en momenteel riant op kop staat met zeven punten voorsprong op Club Brugge. Van Der Heyden, Nielsen en het gouden spitsenduo Undav-Vanzeir krijgen dan ook een plaats in het team.

Voor het overige telt geen enkele club meer dan één speler in de ploeg van Sport/Voetbalmagazine. Tussen de palen vinden we Jean Butez van Antwerp, die naast Van Der Heyden ook Jack Hendry (Club Brugge) en Michael Ngadeu (AA Gent) voor zich krijgt. Op de flanken is er plaats voor dé seizoensrevelatie Sergio Gomez (Anderlecht), en Junya Ito van Racing Genk. Rob Schoofs (KV Mechelen) en Ryota Morioka (Charleroi) moeten de aanvoer verzorgen voor Vanzeir en Undav.

Top drie Gouden Schoen ontbreekt
Best een fraai elftal dus, waar één ding toch best wel opvallend is. Zo is er immers geen spoor van de top drie van de Gouden Schoen. Winnaar Paul Onuachu kende tot nog toe een wisselvallig seizoen, en is zijn ontbreken dan ook best logisch te noemen. Ook bij Noa Lang is dit zeker niet onbegrijpelijk, maar Charles De Ketelaere had hier zeker niet in misstaan.

LEES OOK: Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Akkoord met het elftal?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

56
56
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

12
12
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

207
207
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

239
239
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

253
253
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

12
12
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

47
47
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

88
88
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

82
82
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

342
342
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

151
151
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

290
290
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

454
454
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

262
262
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

211
211
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

237
237
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

722
722
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

127
127

Meer sportnieuws