Vanhaezebrouck insinueert belangenconflict Club Brugge

door
Vanhaezebrouck insinueert belangenconflict Club Brugge

Hein Vanhaezebrouck komt vanavond met AA Gent als eerste club opnieuw in actie na de winterstop, maar dat had de coach van de Buffalo’s graag anders gezien. Tijdens zijn persconferentie liet hij namelijk verstaan dat het hervatten van de competitie met één of meerdere weken uit te stellen, de beste beslissing zou geweest zijn.


Dat uiteraard door de omikronvariant die flink de ronde doet, en tal van besmettingen oplevert, ook bij de clubs in de Jupiler Pro League. “Er is geen enkele variant zo besmettelijk als deze omikron. Dat hebben de Pro League en de kalendercommissie blijkbaar niet begrepen”, was Vanhaezebrouck duidelijk in zijn betoog.

In tussentijd kwam de Pro League al met een reactie op Vanhaezebrouck. "Dat protocol is opgesteld in overleg met Engelse en Nederlandse teamdokters en de virologen én is goedgekeurd door de Algemene Vergadering van de Pro League, waar de clubs zelf in zetelen", sprak woordvoerder Stijn van Bever, die ook meegaf dat niets de clubs ervan weerhoudt om zelf meer te testen.

Prik naar Club Brugge?
Naar verluidt zou zender Eleven ook druk hebben uitgeoefend, door te stellen dat er weinig of geen inhaalmomenten meer zouden zijn. De bekerwedstrijden zouden bovendien sowieso plaats moeten vinden, en is er geen uitstel mogelijk. Totaal absurd volgens Vanhaezebrouck, die in zijn klaagzang ook een belangenconflict van Club Brugge (de tegenstander van Gent in de beker) lijkt te insinueren.

“Tot begin april kun je matchen uitstellen. Maar de halve finale van de beker kan niet uitgesteld worden. Waarom moet daar een uitzondering voor gemaakt worden. Zijn er ploegen die hopen dat Kameroen – Marokko soms de finale van de Afrika Cup wordt?”, doelde Vanhaezebrouck immers op het feit dat de Buffalo’s momenteel ook enkele sterkhouders moeten missen door internationale verplichtingen. Dat met Michael Ngadeu en Tarik Tissoudali.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Begrijp je de frustratie van HVH?

Meest recent

Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

19
19
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

68
68
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

27
27
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

57
57
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

274
274
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

22
22
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

82
82
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

76
76
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

191
191
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

687
687
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

232
232
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

255
255
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

250
250
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

177
177
Groot zorgenkind bij Club: "Valt van zijn gezicht te lezen"

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

288
288
Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

228
228
Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

172
172
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

40
40
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

456
456
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

112
112
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

83
83
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

249
249
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

130
130
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

76
76
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

389
389

Meer sportnieuws