Pechvogel Genk alweer buiten strijd

door
Pechvogel Genk alweer buiten strijd

KRC Genk verkeert momenteel nog ietwat in een roes dankzij de Gouden Schoen van Paul Onauchu, maar zondag is het alweer tijd voor bittere ernst in de Cegeka Arena. Daar komt dan immers hekkensluiter Beerschot op bezoek, tegen wie de Limburgers absoluut de drie punten moeten thuishouden. Al moet Bernd Stock het wellicht wel zonder Onuachu zelf stellen.


De spits is nog onvoldoende hersteld van de blessure die hij vlak voor de winterstop opliep, al verloopt zijn revalidatie wel voorspoedig. Nu blijkt er in de ziekenboeg bij de uittredend bekerwinnaar en vicekampioen echter nog meer slecht nieuws te rapen. Simen Jukleröd, na een seizoen vol blessureleed pas sinds eind december weer fit, ligt namelijk opnieuw in de lappenmand.

Dat meldt Het Nieuwsblad, waar men weet dat de linksachter zich blesseerde in een onderlinge oefenpartij. Over de ernst van de schade is momenteel niets bekend, maar donderdag gaf Jukleröd alvast verstek voor de training. Een domper voor zowel hemzelf als Genk, dat voor het overige weinig alternatieven heeft voor vaste titularis Gerardo Arteaga. Hij speelde al nagenoeg alles.

275 MINUTEN
Jukleröd daarentegen kwam tot dusver amper 275 minuten in actie voor zijn nieuwe werkgever. Voorlopig beleefde geen van beide partijen dus veel plezier aan de controversiële overstap van de 27-jarige Noor, die werd weggeplukt bij concurrent Antwerp. Voor het overige merkt de krant trouwens nog op dat assistent-coach Glen Riddersholm in quarantaine zit na een coronabesmetting.

LEES OOK: Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

Denkt u dat het nog goedkomt met Jukleröd in Genk?

Meest recent

'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

2
2
'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

63
63
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

71
71
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

194
194
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

132
132
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

41
41
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

427
427
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

434
434
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

152
152
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

310
310
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

94
94
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

629
629
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

126
126
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

135
135
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

396
396
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

489
489
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

160
160
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

589
589
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

654
654
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

225
225
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

538
538
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

84
84
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

974
974

Meer sportnieuws