Pechvogel Genk alweer buiten strijd

door
Pechvogel Genk alweer buiten strijd

KRC Genk verkeert momenteel nog ietwat in een roes dankzij de Gouden Schoen van Paul Onauchu, maar zondag is het alweer tijd voor bittere ernst in de Cegeka Arena. Daar komt dan immers hekkensluiter Beerschot op bezoek, tegen wie de Limburgers absoluut de drie punten moeten thuishouden. Al moet Bernd Stock het wellicht wel zonder Onuachu zelf stellen.


De spits is nog onvoldoende hersteld van de blessure die hij vlak voor de winterstop opliep, al verloopt zijn revalidatie wel voorspoedig. Nu blijkt er in de ziekenboeg bij de uittredend bekerwinnaar en vicekampioen echter nog meer slecht nieuws te rapen. Simen Jukleröd, na een seizoen vol blessureleed pas sinds eind december weer fit, ligt namelijk opnieuw in de lappenmand.

Dat meldt Het Nieuwsblad, waar men weet dat de linksachter zich blesseerde in een onderlinge oefenpartij. Over de ernst van de schade is momenteel niets bekend, maar donderdag gaf Jukleröd alvast verstek voor de training. Een domper voor zowel hemzelf als Genk, dat voor het overige weinig alternatieven heeft voor vaste titularis Gerardo Arteaga. Hij speelde al nagenoeg alles.

275 MINUTEN
Jukleröd daarentegen kwam tot dusver amper 275 minuten in actie voor zijn nieuwe werkgever. Voorlopig beleefde geen van beide partijen dus veel plezier aan de controversiële overstap van de 27-jarige Noor, die werd weggeplukt bij concurrent Antwerp. Voor het overige merkt de krant trouwens nog op dat assistent-coach Glen Riddersholm in quarantaine zit na een coronabesmetting.

LEES OOK: Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

Denkt u dat het nog goedkomt met Jukleröd in Genk?

Meest recent

‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

4
4
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

41
41
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

39
39
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

36
36
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

13
13
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

128
128
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

34
34
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

126
126
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

304
304
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

263
263
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

102
102
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

88
88
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

228
228
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

391
391
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

164
164
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

382
382
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

140
140
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

192
192
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

182
182
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

670
670
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

171
171
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

292
292
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

74
74
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

240
240

Meer sportnieuws