Schreuder voorziet debutant in basiself

611 stemmen
Schreuder voorziet debutant in basiself

Ook voor Club Brugge zit de winterstop er inmiddels op, zaterdagavond hervat de landskampioen met een thuismatch tegen STVV. Dat duel wordt meteen het grote debuut van Alfred Schreuder als hoofdcoach van Blauw-Zwart. Het wordt dus uitkijken naar hoe de Nederlander zijn pionnen zal posteren.


Schreuder werd vlak na de jaarwissel aangesteld als opvolger van Philippe Clement, die zijn geluk ging beproeven bij AS Monaco. De nieuwe hoofdtrainer kreeg tijdens de oefenstage in Spanje alvast de gelegenheid om meteen zijn stempel te drukken. Uiteraard zal hij nog wat meer tijd nodig hebben om zijn visie volledig tot uiting te laten brengen, maar Schreuder is tevreden met hoe zijn ploeg er momenteel voorstaat.

Al wil hij voorlopig geen uitsluitsel geven over de speelwijze die hij zal hanteren. De Nederlander verlangt vooral de nodige stabiliteit van zijn manschappen. "Voor de match tegen STVV ben ik eruit, maar ik vind dat een ploeg twee verschillende systemen moet beheersen", klonk het op zijn persbabbel. "Daar hebben we ook aandacht aan besteed vorige week, dat je in het systeem kan wisselen van systeem. Ik spreek ook liever over 'veldbezetting' in plaats van 'systemen'."

BUCHANAN BASIS
Naast Schreuder staat ook aanwinst Tajon Buchanan voor zijn debuut. De Canadees kon Schreuder alvast charmeren en mag, mede door de schorsing van Noa Lang, hopen op een basisstek. "Hij heeft een hele goeie indruk gemaakt, de kans bestaat zeker dat hij start. Club heeft altijd belang bij goeie spelers en Tajon is er zeker zo één. Het is altijd een welgekomen versterking voor de club.

LEES OOK: ‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club moet zich deze winter nog verder versterken ...

Meest recent

Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

18
18
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

399
399
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

88
88
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

264
264
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

112
112
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

221
221
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

631
631
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

306
306
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

258
258
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

372
372
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

334
334
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

257
257
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

168
168
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

407
407
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

291
291
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

143
143
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

178
178
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

212
212
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

159
159
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

100
100
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

473
473
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

323
323
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136

Meer sportnieuws