'Lille kan Genk onverhoopte centen bezorgen'

door
'Lille kan Genk onverhoopte centen bezorgen'

Lille pakte vorig seizoen tot ieders verbazing de Franse titel, waarbij het onder meer het oppermachtig gewaande PSG wist af te houden. Dit seizoen loopt het wel stroef in de Ligue 1, met voorlopig een teleurstellende tiende plaats. Wel wist Lille zich te plaatsen voor de achtste finales van de Champions League, waar een dubbele confrontatie met Chelsea wacht. Het leverde een aantal sterkhouders ook interesse op.


Zo besloot Lille eerder deze maand al om Jonathan Ikoné te gelde te maken. De flankaanvaller vertrok voor 15 miljoen euro naar Fiorentina, wat betekende dat Les Dogues op zoek moesten naar een vervanger. Die zouden ze nu gevonden hebben in de figuur van een oude bekende van de Jupiler Pro League. Volgens L'Equipe staat Edon Zhegrova immers op het punt om in Lille te tekenen.

De 22-jarige Kosovaar genoot zijn opleiding in ons land bij Standard en STVV, maar maakte zijn debuut als prof bij KRC Genk. Daar kon het woelwater onvoldoende geduld aan de dag leggen om echt door te breken, waarop hij zijn geluk in Basel ging zoeken. De Zwitserse topclub huurde Zhegrova anderhalf jaar vanaf februari 2019 en nam hem in de zomer van 2020 definitief over voor 3 miljoen euro.

CENTJES VOOR GENK?
Nu zet Zhegrova dus een nieuwe stap hogerop, want hij zou al in Parijs vertoeven om de laatste hand te leggen aan zijn overgang naar Lille. Dat zou naar verluidt 7 miljoen euro op tafel leggen. Daar kan Genk mogelijk ook een graantje van meepikken, als de Limburgers tenminste een doorverkooppercentage onderhandeld hebben. Ook Olympique Lyon aasde volgens de Zwitserse pers overigens op Zhegrova, maar moest de duimen leggen.

Had Genk hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

0
0
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

37
37
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

19
19
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

35
35
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

187
187
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

27
27
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

53
53
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

40
40
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

66
66
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

32
32
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

62
62
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

168
168
Opstelling Duivels: verrassende basisdebutant, Vanaken kapitein

Zaterdagnamiddag is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich mathematisch plaatsen voor het WK ...

180
180
'Stille exit na 238 duels: transfer Verschaeren nabij'

Yari Verschaeren raakt de laatste weken niet meer van de bank bij RSC Anderlecht. Het begint er dan ...

209
209
VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Deze namiddag nemen onze Rode Duivels het op tegen Kazachstan. De inzet is duidelijk: het WK-ticket ...

945
945
Geurtje aan afhaken Courtois? Philippe Albert reageert

De Rode Duivels zullen zaterdagnamiddag hun WK-kwalificatie moeten afdwingen zonder verschillende ...

147
147
'Arsenal lijkbleek: City haalt PL-smaakmaker in januari'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Recordsom De Cat, Liverpool lonkt naar Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

132
132
'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Met een slordige 80 miljoen aan inkomsten verlegde Club Brugge vorige zomer zijn grenzen, maar of ...

273
273
'Anderlecht kan cashen: interesse in De Cat neemt toe'

Doorheen de financiële malaise van de afgelopen jaren bleek Neerpede vaak een levenslijn voor ...

108
108
'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

145
145
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

357
357
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

358
358
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

37
37
Rode Duivel keihard afgemaakt: “Hij liet niks zien”

Sasha Tavolieri heeft zich bij LN24 stevig laten gaan richting één Rode Duivel. De ...

254
254

Meer sportnieuws