'Standard verliest na Siquet nog een sterkhouder'

door
'Standard verliest na Siquet nog een sterkhouder'

Standard was deze maand al zeer actief op de transfermarkt, want het haalde met Cafaro, Van Damme, Dewaele en Emond al vier nieuwe spelers binnen. Daar staat wel tegenover dat de Rouches het financieel nog steeds niet breed hebben en er dus de nodige spelers moeten vertrekken. Er werd al afscheid genomen van Hugo Siquet (Freiburg) en Nicolas Gavory (Fortuna Düsseldorf), maar daar zal het niet bij blijven.


La Dernière Heure weet dat Standard nog af wil van enkele overbodige spelers, zoals bijvoorbeeld Aleksandar Boljevic, maar dat er ook nog een sterkhouder deze maand Luik zou kunnen gaan verlaten. Vooral Samuel Bastien zou gegeerd zijn, want de middenvelder zou al meerdere aanbiedingen uit het buitenland op zak hebben. Vooral New England Revolution dringt aan op zijn komst.

IDEALE MOMENT

Standard lijkt mee te zullen moeten werken aan een transfer, want het contract van Bastien loopt nog maar anderhalf jaar door. Als ze nog een degelijke transfersom willen vangen, is deze maand dus het ideale moment om hem te verkopen. In de zomer van 2018 betaalde Standard nog 3 miljoen euro voor de 25-jarige Congolese international en wellicht zullen de Rouches hopen om nog winst te kunnen maken.

Bastien was de voorbije jaren uitgegroeid tot een sterkhouder op Sclessin, met twaalf goals en acht assists in 123 wedstrijden. De laatste maanden presteerde hij wel net als de rest van de ploeg met hoogtes en laagtes en dat zorgt ervoor dat zijn waarde toch wat gekelderd is, want in 2020 werd die nog geschat op 7 miljoen. In het verleden speelde Bastien ook al voor Anderlecht, Avellino en Chievo.

LEES OOK: 'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Zal Standard nog winst maken op hem?

Meest recent

'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

37
37
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

21
21
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

35
35
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

20
20
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

160
160
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

128
128
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

180
180
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

188
188
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

97
97
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

202
202
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

780
780
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

88
88
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

45
45
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

114
114
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

559
559
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

232
232
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

604
604
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

181
181
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

241
241
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

42
42
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

55
55
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

686
686
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

850
850
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

158
158
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

317
317

Meer sportnieuws