'Standard verliest na Siquet nog een sterkhouder'

door
'Standard verliest na Siquet nog een sterkhouder'

Standard was deze maand al zeer actief op de transfermarkt, want het haalde met Cafaro, Van Damme, Dewaele en Emond al vier nieuwe spelers binnen. Daar staat wel tegenover dat de Rouches het financieel nog steeds niet breed hebben en er dus de nodige spelers moeten vertrekken. Er werd al afscheid genomen van Hugo Siquet (Freiburg) en Nicolas Gavory (Fortuna Düsseldorf), maar daar zal het niet bij blijven.


La Dernière Heure weet dat Standard nog af wil van enkele overbodige spelers, zoals bijvoorbeeld Aleksandar Boljevic, maar dat er ook nog een sterkhouder deze maand Luik zou kunnen gaan verlaten. Vooral Samuel Bastien zou gegeerd zijn, want de middenvelder zou al meerdere aanbiedingen uit het buitenland op zak hebben. Vooral New England Revolution dringt aan op zijn komst.

IDEALE MOMENT

Standard lijkt mee te zullen moeten werken aan een transfer, want het contract van Bastien loopt nog maar anderhalf jaar door. Als ze nog een degelijke transfersom willen vangen, is deze maand dus het ideale moment om hem te verkopen. In de zomer van 2018 betaalde Standard nog 3 miljoen euro voor de 25-jarige Congolese international en wellicht zullen de Rouches hopen om nog winst te kunnen maken.

Bastien was de voorbije jaren uitgegroeid tot een sterkhouder op Sclessin, met twaalf goals en acht assists in 123 wedstrijden. De laatste maanden presteerde hij wel net als de rest van de ploeg met hoogtes en laagtes en dat zorgt ervoor dat zijn waarde toch wat gekelderd is, want in 2020 werd die nog geschat op 7 miljoen. In het verleden speelde Bastien ook al voor Anderlecht, Avellino en Chievo.

LEES OOK: Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Zal Standard nog winst maken op hem?

Meest recent

'AA Gent zoekt winger: oude bekende De Mil in beeld'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

0
0
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

49
49
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

219
219
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

477
477
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

63
63
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

22
22
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

86
86
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

119
119
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

135
135
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

93
93
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

77
77
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

203
203
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

251
251
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

107
107
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

156
156
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

367
367
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

316
316
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

113
113
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

176
176
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

342
342
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

154
154
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

125
125
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

159
159
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

549
549
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

109
109

Meer sportnieuws