'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

door
'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

Het blijft dit seizoen vierkant draaien bij Manchester United, want ook na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer en de intrede van Ralf Rangnick vallen de resultaten nog steeds tegen. Het zorgt ervoor dat het fiere United voorlopig pas zevende staat in de Premier League en dat de spanningen in de kleedkamer alleen maar toe lijken te nemen.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat heel wat spelers ongelukkig zou zijn, omwille van de werkwijze van Rangnick maar ook over de onaantastbare status van Cristiano Ronaldo op Old Trafford. De ergernis blijkt echter wederzijds te zijn, want volgens de Daily Mail stoort de Portugese ster zich ook alsmaar meer aan zijn ploegmaats.

Ronaldo zou hen een gebrek aan professionalisme en mentaliteit verwijten. De 36-jarige is maniakaal bezig met zijn lichaam, maar stelt vast dat zijn ploegmaats niet hetzelfde doen. Na de training trekt Ronaldo vaak nog de fitness in, maar is vaak de enige en zou daar intern zijn beklag al over gedaan hebben. Hij liet in een interview met Sky Sports ook die ergernis uitschijnen.

GEEN GEHOOR
Hij gaf aan dat zijn ploegmaats niet naar zijn adviezen lijken te luisteren. "Ik ben de eerste om te helpen. Maar als je mijn hulp niet wil, dan moet je wel zelf je job doen en je best doen om het team te helpen", vertelde hij immers. "Ik kan de hele dag met iemand spreken, maar als het niet vanuit jezelf komt, dan zal het onmogelijk worden. Toen ik 18, 19 of 20 jaar was, kwamen de oudere spelers ook met mij praten. Maar ik zag dat als een teken dat ik nog beter moest worden."

LEES OOK: 'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Is de ergernis van Ronaldo begrijpelijk?

Meest recent

Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

121
121
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

9
9
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

29
29
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

21
21
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

46
46
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

244
244
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

36
36
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

30
30
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

88
88
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

83
83
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

130
130
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

33
33
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

135
135
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

338
338
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

102
102
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

187
187
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

47
47
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

47
47
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

214
214
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

353
353
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

147
147
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

397
397
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

169
169
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

88
88
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

91
91

Meer sportnieuws