'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

door
'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

Het blijft dit seizoen vierkant draaien bij Manchester United, want ook na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer en de intrede van Ralf Rangnick vallen de resultaten nog steeds tegen. Het zorgt ervoor dat het fiere United voorlopig pas zevende staat in de Premier League en dat de spanningen in de kleedkamer alleen maar toe lijken te nemen.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat heel wat spelers ongelukkig zou zijn, omwille van de werkwijze van Rangnick maar ook over de onaantastbare status van Cristiano Ronaldo op Old Trafford. De ergernis blijkt echter wederzijds te zijn, want volgens de Daily Mail stoort de Portugese ster zich ook alsmaar meer aan zijn ploegmaats.

Ronaldo zou hen een gebrek aan professionalisme en mentaliteit verwijten. De 36-jarige is maniakaal bezig met zijn lichaam, maar stelt vast dat zijn ploegmaats niet hetzelfde doen. Na de training trekt Ronaldo vaak nog de fitness in, maar is vaak de enige en zou daar intern zijn beklag al over gedaan hebben. Hij liet in een interview met Sky Sports ook die ergernis uitschijnen.

GEEN GEHOOR
Hij gaf aan dat zijn ploegmaats niet naar zijn adviezen lijken te luisteren. "Ik ben de eerste om te helpen. Maar als je mijn hulp niet wil, dan moet je wel zelf je job doen en je best doen om het team te helpen", vertelde hij immers. "Ik kan de hele dag met iemand spreken, maar als het niet vanuit jezelf komt, dan zal het onmogelijk worden. Toen ik 18, 19 of 20 jaar was, kwamen de oudere spelers ook met mij praten. Maar ik zag dat als een teken dat ik nog beter moest worden."

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Is de ergernis van Ronaldo begrijpelijk?

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

7
7
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

15
15
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

138
138
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

46
46
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

103
103
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

100
100
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

89
89
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

267
267
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

109
109
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

491
491
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

167
167
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

170
170
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

197
197
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

123
123
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

283
283
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

197
197
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

241
241
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

355
355
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

251
251
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

424
424
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

177
177
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

191
191
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

116
116
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

255
255

Meer sportnieuws