'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

door
'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

Het blijft dit seizoen vierkant draaien bij Manchester United, want ook na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer en de intrede van Ralf Rangnick vallen de resultaten nog steeds tegen. Het zorgt ervoor dat het fiere United voorlopig pas zevende staat in de Premier League en dat de spanningen in de kleedkamer alleen maar toe lijken te nemen.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat heel wat spelers ongelukkig zou zijn, omwille van de werkwijze van Rangnick maar ook over de onaantastbare status van Cristiano Ronaldo op Old Trafford. De ergernis blijkt echter wederzijds te zijn, want volgens de Daily Mail stoort de Portugese ster zich ook alsmaar meer aan zijn ploegmaats.

Ronaldo zou hen een gebrek aan professionalisme en mentaliteit verwijten. De 36-jarige is maniakaal bezig met zijn lichaam, maar stelt vast dat zijn ploegmaats niet hetzelfde doen. Na de training trekt Ronaldo vaak nog de fitness in, maar is vaak de enige en zou daar intern zijn beklag al over gedaan hebben. Hij liet in een interview met Sky Sports ook die ergernis uitschijnen.

GEEN GEHOOR
Hij gaf aan dat zijn ploegmaats niet naar zijn adviezen lijken te luisteren. "Ik ben de eerste om te helpen. Maar als je mijn hulp niet wil, dan moet je wel zelf je job doen en je best doen om het team te helpen", vertelde hij immers. "Ik kan de hele dag met iemand spreken, maar als het niet vanuit jezelf komt, dan zal het onmogelijk worden. Toen ik 18, 19 of 20 jaar was, kwamen de oudere spelers ook met mij praten. Maar ik zag dat als een teken dat ik nog beter moest worden."

LEES OOK: 'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Is de ergernis van Ronaldo begrijpelijk?

Meest recent

"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

0
0
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

67
67
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

93
93
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

59
59
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

202
202
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

36
36
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

101
101
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

161
161
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

317
317
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

124
124
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

66
66
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

60
60
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

148
148
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

142
142
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

379
379
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

81
81
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

142
142
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

165
165
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

789
789
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

141
141

Meer sportnieuws