'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

377 stemmen
'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

Het blijft dit seizoen vierkant draaien bij Manchester United, want ook na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer en de intrede van Ralf Rangnick vallen de resultaten nog steeds tegen. Het zorgt ervoor dat het fiere United voorlopig pas zevende staat in de Premier League en dat de spanningen in de kleedkamer alleen maar toe lijken te nemen.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat heel wat spelers ongelukkig zou zijn, omwille van de werkwijze van Rangnick maar ook over de onaantastbare status van Cristiano Ronaldo op Old Trafford. De ergernis blijkt echter wederzijds te zijn, want volgens de Daily Mail stoort de Portugese ster zich ook alsmaar meer aan zijn ploegmaats.

Ronaldo zou hen een gebrek aan professionalisme en mentaliteit verwijten. De 36-jarige is maniakaal bezig met zijn lichaam, maar stelt vast dat zijn ploegmaats niet hetzelfde doen. Na de training trekt Ronaldo vaak nog de fitness in, maar is vaak de enige en zou daar intern zijn beklag al over gedaan hebben. Hij liet in een interview met Sky Sports ook die ergernis uitschijnen.

GEEN GEHOOR
Hij gaf aan dat zijn ploegmaats niet naar zijn adviezen lijken te luisteren. "Ik ben de eerste om te helpen. Maar als je mijn hulp niet wil, dan moet je wel zelf je job doen en je best doen om het team te helpen", vertelde hij immers. "Ik kan de hele dag met iemand spreken, maar als het niet vanuit jezelf komt, dan zal het onmogelijk worden. Toen ik 18, 19 of 20 jaar was, kwamen de oudere spelers ook met mij praten. Maar ik zag dat als een teken dat ik nog beter moest worden."

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Is de ergernis van Ronaldo begrijpelijk?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

126
126
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

47
47
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

36
36
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

30
30
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

363
363
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

58
58
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

206
206
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

42
42
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

230
230
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

165
165
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

109
109
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

682
682
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1068
1068
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

682
682
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

458
458
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

847
847
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

848
848
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

494
494
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

816
816
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

399
399

Meer sportnieuws