'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

door
'Ronaldo ergert zich dood aan ploegmaats bij Man Utd'

Het blijft dit seizoen vierkant draaien bij Manchester United, want ook na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer en de intrede van Ralf Rangnick vallen de resultaten nog steeds tegen. Het zorgt ervoor dat het fiere United voorlopig pas zevende staat in de Premier League en dat de spanningen in de kleedkamer alleen maar toe lijken te nemen.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat heel wat spelers ongelukkig zou zijn, omwille van de werkwijze van Rangnick maar ook over de onaantastbare status van Cristiano Ronaldo op Old Trafford. De ergernis blijkt echter wederzijds te zijn, want volgens de Daily Mail stoort de Portugese ster zich ook alsmaar meer aan zijn ploegmaats.

Ronaldo zou hen een gebrek aan professionalisme en mentaliteit verwijten. De 36-jarige is maniakaal bezig met zijn lichaam, maar stelt vast dat zijn ploegmaats niet hetzelfde doen. Na de training trekt Ronaldo vaak nog de fitness in, maar is vaak de enige en zou daar intern zijn beklag al over gedaan hebben. Hij liet in een interview met Sky Sports ook die ergernis uitschijnen.

GEEN GEHOOR
Hij gaf aan dat zijn ploegmaats niet naar zijn adviezen lijken te luisteren. "Ik ben de eerste om te helpen. Maar als je mijn hulp niet wil, dan moet je wel zelf je job doen en je best doen om het team te helpen", vertelde hij immers. "Ik kan de hele dag met iemand spreken, maar als het niet vanuit jezelf komt, dan zal het onmogelijk worden. Toen ik 18, 19 of 20 jaar was, kwamen de oudere spelers ook met mij praten. Maar ik zag dat als een teken dat ik nog beter moest worden."

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Is de ergernis van Ronaldo begrijpelijk?

Meest recent

'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij toptarget'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

27
27
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

245
245
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

154
154
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

494
494
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

368
368
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

139
139
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

83
83
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

377
377
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

57
57
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

171
171
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

322
322
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

234
234
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

207
207
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

244
244
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

419
419
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

218
218
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

63
63
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

105
105
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

608
608
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

82
82
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

897
897
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

642
642
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

88
88

Meer sportnieuws