Reactie Lang op Nainggolan spreekt boekdelen

door
Reactie Lang op Nainggolan spreekt boekdelen

Noa Lang is ongetwijfeld de meest besproken persoon tíjdens en daags na de uitreiking van de Gouden Schoen. Zoals gewoonlijk nam de Nederlander geen blad voor de mond in de interviews en zat hij er tijdens het Gala best hautain bij.


“Ach, ik ga niet veranderen. Ik ben wie ik ben. Zie hoe ver ik het daardoor al gebracht heb. Ik had deze Gouden Schoen wel verdiend, vind ik”, was het oordeel van Lang nadat hij Paul Onuachu had zien schitteren met de trofee. Al stelde hij achteraf dat deze Gouden Schoen ondergeschikt is aan een trofee met zijn club.

“Ik win liever een prijs met mijn ploeg. Ik word liever kampioen met Club Brugge dan dat ik de Gouden Schoen win. Tuurlijk is dat individueel mooi meegenomen, maar voor mij is kampioen worden veel belangrijker”, reageerde Lang daags nadien.

Ongemakkelijk moment met Nainggolan
Maar dus geen Gouden Schoen voor hem, wél een ongemakkelijk moment tijdens de show, al gold dat vooral voor Radja Nainggolan. Die werd immers gevraagd naar zijn oordeel over Lang, enkele dagen nadat hij die nog flink bekritiseerd had in de krant over zijn gedrag. De Antwerp-speler bleef dan ook voorzichtig deze keer.

"Als je hem niet kent en je ziet hem telkens zijn hand voor z’n mond houden bij zijn vieringen, dan denk je: ‘Wat doet die allemaal?’ Hij is zó een goede voetballer, maar het is een beetje overdreven. Maar als hij nu eenmaal zo is, dan moet ik dat accepteren. Ik ben eveneens iemand die alles zegt wat hij denkt.”, klonk het bij Nainggolan. Echter kon die uitleg klaarblijkelijk op weinig sympathie rekenen bij Lang, wiens reactie boekdelen sprak.

LEES OOK: Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vind jij het gedrag van Lang acceptabel?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

37
37
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

24
24
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

48
48
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

126
126
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

61
61
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

70
70
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

86
86
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

299
299
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

67
67
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

494
494
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

591
591
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

113
113
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

389
389
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

276
276
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

600
600
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

431
431
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

99
99
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

878
878
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

448
448
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

241
241
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

281
281
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

842
842
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1156
1156
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

347
347
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

132
132

Meer sportnieuws