Weg naar transfer voor Lamkel Zé ligt helemaal open

593 stemmen
Weg naar transfer voor Lamkel Zé ligt helemaal open

Bij Antwerp zitten ze straks weer met het fenomeen Didier Lamkel Zé opgescheept. De Great Old wou in de zomer absoluut af van het Kameroense woelwater, die zich de voorbije jaren beetje bij beetje onmogelijk gemaakt had. Ze waren dan ook maar wat blij toen er eind augustus alsnog een oplossing uit de bus kwam in de vorm van een uitleenbeurt aan de Slovaakse topclub DAC.


Maar ook dat avontuur loopt nu met een sisser af. Lamkel Zé begon in Slovakije nog goed, maar joeg daarna ook zijn nieuwe club weer tegen zich in het harnas met zijn gebruikelijke fratsen en verdween al snel weer helemaal uit beeld. Sinds november kwam hij niet meer in actie en Het Nieuwsblad weet dat er nu ook een vroegtijdig einde gekomen is aan het Slovaakse avontuur van Lamkel Zé.

De aanvaller wou zelf vertrekken en DAC is nu akkoord gegaan om zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Hij strandt uiteindelijk op acht wedstrijden voor de club, waarin hij goed was voor twee doelpunten en drie assists. In principe keert Lamkel Zé nu terug naar Antwerp, maar ook daar is hij uiteraard niet meer welkom. Hij zal de komende weken dus nog een nieuwe club moeten zoeken.

UPDATE 13/01
Op woensdag wisten we u al te vertellen dat er een vroegtijdig einde komt aan de samenwerking tussen DAC en Lamkel Zé. Ook in Slowakije wist het Kameroense woelwater zich immers niet altijd aan de regels te houden, en kleurde hij ook daar weleens buiten de lijntjes. Daags nadien is de contractbreuk tussen club en speler ook officieel een feit. Zo meldt DAC via haar officiële kanalen dat het contract in onderling onderleg werd ontbonden.

Zo wordt Lamkel Zé opnieuw een speler van Antwerp, al is het erg ondenkbaar dat hij op de Bosuil nog in actie zal komen. The Great Old zal een oplossing zoeken voor de flankspeler, maar ziet hem liever niet naar een Belgische club trekken. OH Leuven is nochtans geïnteresseerd, maar wordt het dus afwachten of Lamkel Zé straks terug op onze velden te bewonderen zal zijn, ongetwijfeld inclusief zijn gekende fratsen.

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

🚀

Lamkel Zé terug in België...

Meest recent

Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

190
190
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

19
19
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

99
99
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

27
27
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

66
66
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

294
294
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

490
490
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

183
183
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

115
115
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

173
173
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

137
137
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

419
419
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

80
80
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

109
109
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

160
160
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

554
554
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

508
508
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

311
311
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

122
122
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

213
213
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

670
670
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

183
183
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

89
89
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

254
254

Meer sportnieuws