Weg naar transfer voor Lamkel Zé ligt helemaal open

door
Weg naar transfer voor Lamkel Zé ligt helemaal open

Bij Antwerp zitten ze straks weer met het fenomeen Didier Lamkel Zé opgescheept. De Great Old wou in de zomer absoluut af van het Kameroense woelwater, die zich de voorbije jaren beetje bij beetje onmogelijk gemaakt had. Ze waren dan ook maar wat blij toen er eind augustus alsnog een oplossing uit de bus kwam in de vorm van een uitleenbeurt aan de Slovaakse topclub DAC.


Maar ook dat avontuur loopt nu met een sisser af. Lamkel Zé begon in Slovakije nog goed, maar joeg daarna ook zijn nieuwe club weer tegen zich in het harnas met zijn gebruikelijke fratsen en verdween al snel weer helemaal uit beeld. Sinds november kwam hij niet meer in actie en Het Nieuwsblad weet dat er nu ook een vroegtijdig einde gekomen is aan het Slovaakse avontuur van Lamkel Zé.

De aanvaller wou zelf vertrekken en DAC is nu akkoord gegaan om zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Hij strandt uiteindelijk op acht wedstrijden voor de club, waarin hij goed was voor twee doelpunten en drie assists. In principe keert Lamkel Zé nu terug naar Antwerp, maar ook daar is hij uiteraard niet meer welkom. Hij zal de komende weken dus nog een nieuwe club moeten zoeken.

UPDATE 13/01
Op woensdag wisten we u al te vertellen dat er een vroegtijdig einde komt aan de samenwerking tussen DAC en Lamkel Zé. Ook in Slowakije wist het Kameroense woelwater zich immers niet altijd aan de regels te houden, en kleurde hij ook daar weleens buiten de lijntjes. Daags nadien is de contractbreuk tussen club en speler ook officieel een feit. Zo meldt DAC via haar officiële kanalen dat het contract in onderling onderleg werd ontbonden.

Zo wordt Lamkel Zé opnieuw een speler van Antwerp, al is het erg ondenkbaar dat hij op de Bosuil nog in actie zal komen. The Great Old zal een oplossing zoeken voor de flankspeler, maar ziet hem liever niet naar een Belgische club trekken. OH Leuven is nochtans geïnteresseerd, maar wordt het dus afwachten of Lamkel Zé straks terug op onze velden te bewonderen zal zijn, ongetwijfeld inclusief zijn gekende fratsen.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Lamkel Zé terug in België...

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

21
21
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

34
34
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

37
37
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

76
76
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

101
101
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

108
108
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

82
82
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

74
74
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

367
367
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

195
195
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

221
221
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

300
300
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

158
158
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

446
446
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

635
635
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws