Nainggolan voorspelt titelstrijd: "Zet mijn geld op hun"

door
Nainggolan voorspelt titelstrijd:

De winterstop zit er zo goed als op, de voorbereidingen zijn achter de rug: vrijdagavond trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. En het beloven nog erg interessante maanden te worden op de Belgische velden. Zo is de titelstrijd goed op weg naar een bijzonder spannende apotheose.


In de voorbije jaren was er telkens wel een ploeg die er bovenuit stak na de eerste helft van het seizoen. Dat is nu ook het geval, maar het is de vraag in welke mate leider Union SG zijn goede prestaties kan doortrekken. Vooral hoe de promovendus zal omgaan met de snelle opeenvolging van topmatchen én de druk die daarmee gepaard gaat. Daarnaast bleven de verschillen tussen achtervolgers als Club Brugge, Anderlecht, Antwerp en zelfs AA Gent tot dusver vrij beperkt.

Het is voorlopig dus koffiedik kijken wie straks de JPL-trofee in de lucht mag steken. Desondanks waagde  Radja Nainggolan zich tijdens zijn opmerkelijke passage bij de uitreiking van de Gouden Schoen toch aan een pronostiek. "Ik denk dat Club Brugge altijd de favoriet blijft", klonk het tijdens de uitzending op VTM. "Qua kern blijft Brugge op papier de beste, maar voetbal blijft een sport die gewoon gespeeld moet worden met de bal."

ANTWERP NIET UITGETELD
Het Antwerp van Nainggolan kon in de eerste seizoenhelft nog niet helemaal overtuigen. Desondanks blijft de Great Old wel in het spoor van Club Brugge en co. De titel is dus zeker nog niet buiten bereik. "We hebben tegen de grote ploegen toch al resultaten neergezet. Als we blijven presteren en nog iets verbeteren in ons eigen spel, is alles mogelijk. Ik zou zelf willen winnen. Maar als ik moest gokken, zou ik mijn geld op Brugge hebben gezet", aldus de middenvelder.

LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Zou Nainggolan een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

29
29
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

84
84
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

121
121
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

241
241
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

281
281
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

125
125
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

88
88
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

458
458
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

283
283
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

252
252
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

161
161
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

266
266
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

408
408
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

63
63
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

127
127
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

201
201
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

66
66
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

68
68
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

197
197
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

146
146
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

423
423

Meer sportnieuws