Nainggolan voorspelt titelstrijd: "Zet mijn geld op hun"

door
Nainggolan voorspelt titelstrijd:

De winterstop zit er zo goed als op, de voorbereidingen zijn achter de rug: vrijdagavond trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. En het beloven nog erg interessante maanden te worden op de Belgische velden. Zo is de titelstrijd goed op weg naar een bijzonder spannende apotheose.


In de voorbije jaren was er telkens wel een ploeg die er bovenuit stak na de eerste helft van het seizoen. Dat is nu ook het geval, maar het is de vraag in welke mate leider Union SG zijn goede prestaties kan doortrekken. Vooral hoe de promovendus zal omgaan met de snelle opeenvolging van topmatchen én de druk die daarmee gepaard gaat. Daarnaast bleven de verschillen tussen achtervolgers als Club Brugge, Anderlecht, Antwerp en zelfs AA Gent tot dusver vrij beperkt.

Het is voorlopig dus koffiedik kijken wie straks de JPL-trofee in de lucht mag steken. Desondanks waagde  Radja Nainggolan zich tijdens zijn opmerkelijke passage bij de uitreiking van de Gouden Schoen toch aan een pronostiek. "Ik denk dat Club Brugge altijd de favoriet blijft", klonk het tijdens de uitzending op VTM. "Qua kern blijft Brugge op papier de beste, maar voetbal blijft een sport die gewoon gespeeld moet worden met de bal."

ANTWERP NIET UITGETELD
Het Antwerp van Nainggolan kon in de eerste seizoenhelft nog niet helemaal overtuigen. Desondanks blijft de Great Old wel in het spoor van Club Brugge en co. De titel is dus zeker nog niet buiten bereik. "We hebben tegen de grote ploegen toch al resultaten neergezet. Als we blijven presteren en nog iets verbeteren in ons eigen spel, is alles mogelijk. Ik zou zelf willen winnen. Maar als ik moest gokken, zou ik mijn geld op Brugge hebben gezet", aldus de middenvelder.

LEES OOK: Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

Zou Nainggolan een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

9
9
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

48
48
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

25
25
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

106
106
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

37
37
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

204
204
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

370
370
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

63
63
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

228
228
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

202
202
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

407
407
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

354
354
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

553
553
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

504
504
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

133
133
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

462
462
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

48
48
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

193
193
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

183
183
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

120
120
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

292
292
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

297
297
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

101
101
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2175
2175

Meer sportnieuws