Nainggolan voorspelt titelstrijd: "Zet mijn geld op hun"

1559
Nainggolan voorspelt titelstrijd:

De winterstop zit er zo goed als op, de voorbereidingen zijn achter de rug: vrijdagavond trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. En het beloven nog erg interessante maanden te worden op de Belgische velden. Zo is de titelstrijd goed op weg naar een bijzonder spannende apotheose.


In de voorbije jaren was er telkens wel een ploeg die er bovenuit stak na de eerste helft van het seizoen. Dat is nu ook het geval, maar het is de vraag in welke mate leider Union SG zijn goede prestaties kan doortrekken. Vooral hoe de promovendus zal omgaan met de snelle opeenvolging van topmatchen én de druk die daarmee gepaard gaat. Daarnaast bleven de verschillen tussen achtervolgers als Club Brugge, Anderlecht, Antwerp en zelfs AA Gent tot dusver vrij beperkt.

Het is voorlopig dus koffiedik kijken wie straks de JPL-trofee in de lucht mag steken. Desondanks waagde  Radja Nainggolan zich tijdens zijn opmerkelijke passage bij de uitreiking van de Gouden Schoen toch aan een pronostiek. "Ik denk dat Club Brugge altijd de favoriet blijft", klonk het tijdens de uitzending op VTM. "Qua kern blijft Brugge op papier de beste, maar voetbal blijft een sport die gewoon gespeeld moet worden met de bal."

ANTWERP NIET UITGETELD
Het Antwerp van Nainggolan kon in de eerste seizoenhelft nog niet helemaal overtuigen. Desondanks blijft de Great Old wel in het spoor van Club Brugge en co. De titel is dus zeker nog niet buiten bereik. "We hebben tegen de grote ploegen toch al resultaten neergezet. Als we blijven presteren en nog iets verbeteren in ons eigen spel, is alles mogelijk. Ik zou zelf willen winnen. Maar als ik moest gokken, zou ik mijn geld op Brugge hebben gezet", aldus de middenvelder.

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Zou Nainggolan een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

Voetbalwereld in diepe rouw: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

44
44
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

39
39
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

76
76
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

70
70
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

129
129
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

132
132
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1173
1173
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

282
282
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

248
248
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

253
253
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

206
206
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

95
95
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

123
123
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

323
323
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

200
200
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

459
459
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

378
378
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

159
159
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

179
179

Meer sportnieuws