Nainggolan voorspelt titelstrijd: "Zet mijn geld op hun"

1559
Nainggolan voorspelt titelstrijd:

De winterstop zit er zo goed als op, de voorbereidingen zijn achter de rug: vrijdagavond trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. En het beloven nog erg interessante maanden te worden op de Belgische velden. Zo is de titelstrijd goed op weg naar een bijzonder spannende apotheose.


In de voorbije jaren was er telkens wel een ploeg die er bovenuit stak na de eerste helft van het seizoen. Dat is nu ook het geval, maar het is de vraag in welke mate leider Union SG zijn goede prestaties kan doortrekken. Vooral hoe de promovendus zal omgaan met de snelle opeenvolging van topmatchen én de druk die daarmee gepaard gaat. Daarnaast bleven de verschillen tussen achtervolgers als Club Brugge, Anderlecht, Antwerp en zelfs AA Gent tot dusver vrij beperkt.

Het is voorlopig dus koffiedik kijken wie straks de JPL-trofee in de lucht mag steken. Desondanks waagde  Radja Nainggolan zich tijdens zijn opmerkelijke passage bij de uitreiking van de Gouden Schoen toch aan een pronostiek. "Ik denk dat Club Brugge altijd de favoriet blijft", klonk het tijdens de uitzending op VTM. "Qua kern blijft Brugge op papier de beste, maar voetbal blijft een sport die gewoon gespeeld moet worden met de bal."

ANTWERP NIET UITGETELD
Het Antwerp van Nainggolan kon in de eerste seizoenhelft nog niet helemaal overtuigen. Desondanks blijft de Great Old wel in het spoor van Club Brugge en co. De titel is dus zeker nog niet buiten bereik. "We hebben tegen de grote ploegen toch al resultaten neergezet. Als we blijven presteren en nog iets verbeteren in ons eigen spel, is alles mogelijk. Ik zou zelf willen winnen. Maar als ik moest gokken, zou ik mijn geld op Brugge hebben gezet", aldus de middenvelder.

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Zou Nainggolan een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

14
14
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

126
126
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

32
32
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

291
291
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

652
652
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

82
82
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

155
155
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

355
355
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

670
670
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

250
250
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

104
104

Meer sportnieuws