Nainggolan voorspelt titelstrijd: "Zet mijn geld op hun"

door
Nainggolan voorspelt titelstrijd:

De winterstop zit er zo goed als op, de voorbereidingen zijn achter de rug: vrijdagavond trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. En het beloven nog erg interessante maanden te worden op de Belgische velden. Zo is de titelstrijd goed op weg naar een bijzonder spannende apotheose.


In de voorbije jaren was er telkens wel een ploeg die er bovenuit stak na de eerste helft van het seizoen. Dat is nu ook het geval, maar het is de vraag in welke mate leider Union SG zijn goede prestaties kan doortrekken. Vooral hoe de promovendus zal omgaan met de snelle opeenvolging van topmatchen én de druk die daarmee gepaard gaat. Daarnaast bleven de verschillen tussen achtervolgers als Club Brugge, Anderlecht, Antwerp en zelfs AA Gent tot dusver vrij beperkt.

Het is voorlopig dus koffiedik kijken wie straks de JPL-trofee in de lucht mag steken. Desondanks waagde  Radja Nainggolan zich tijdens zijn opmerkelijke passage bij de uitreiking van de Gouden Schoen toch aan een pronostiek. "Ik denk dat Club Brugge altijd de favoriet blijft", klonk het tijdens de uitzending op VTM. "Qua kern blijft Brugge op papier de beste, maar voetbal blijft een sport die gewoon gespeeld moet worden met de bal."

ANTWERP NIET UITGETELD
Het Antwerp van Nainggolan kon in de eerste seizoenhelft nog niet helemaal overtuigen. Desondanks blijft de Great Old wel in het spoor van Club Brugge en co. De titel is dus zeker nog niet buiten bereik. "We hebben tegen de grote ploegen toch al resultaten neergezet. Als we blijven presteren en nog iets verbeteren in ons eigen spel, is alles mogelijk. Ik zou zelf willen winnen. Maar als ik moest gokken, zou ik mijn geld op Brugge hebben gezet", aldus de middenvelder.

LEES OOK: 'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Zou Nainggolan een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

15
15
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

6
6
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

63
63
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

101
101
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

43
43
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

312
312
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

144
144
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

53
53
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

164
164
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

36
36
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

293
293
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

253
253
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

32
32
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

322
322
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

220
220
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

281
281
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

221
221
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

241
241
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

1019
1019
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

191
191
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

812
812
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

569
569
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

540
540
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

278
278
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

347
347

Meer sportnieuws